Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

merhaba arkadaşlar
ben 3 yıl kullandım freshlook lenslerden denemediğim renk kalmadı ama sonuç gözlerim mahvoldu 1 yıldır elimi sürmedim lenslere ama hala yanma aşırı hassasiyet devam ediyor. ve baş ağrısı en dayanılmazıda o bana sorarsanız kullanmayın derim gözlerinizin doğal rengi eminim daha güzeldir.

bnce fresslook hareli yesıl al canım ya da bak hareli gri al hem yesıl hem mavı gb duruo

hehehe lens kullanmama gerek yok gözlerim zaten mavi avatarda göre bildiinis gibi şakkıdı herkezz lens sanio ama:eek:

arkadaşlarr herşey hakkında bilginiz var iyki varsınızzzzz:)ben acuvue renkli şensşeri merak ediyorum.lenssaatindekilere sordum amazon colors gibi pupil boşluğu hayır daha küçük dedi. kullanan varmı aranızda acuvue lütfen bi resimmmmmmmm:KK43:yada o güzel fikirleriniz..

hehehe lens kullanmama gerek yok gözlerim zaten mavi avatarda göre bildiinis gibi şakkıdı herkezz lens sanio ama:eek:

herkez degil herkes olucak bu bırıncısı
ikincisi ise kendinı ıspatlama cabasındaysan eger bosver ugrasma hiç burada bilgi paylasımı yapılıyor...... kımse burada benim gozlerim su lens kullanmama gerek yok sekilde yazmıyor sende ona gore yazarsan daha iyi olur...

gnz21 aynen katılıyorum sana ne yapmaya çalışıosa sanki kendi gözü diye onu el üstünde tutucaz isterse pembe olsun kimene:):)

amazon blue kullanan varmı

canım amazon colorsun önerebileceğim tek rengi yeşil.mavi aldım ineternetten pupil boşuluğu küçük evet ama mavi fırlıcak gibi duruo ki benim özlerim çok küçük.yeşil daha hoş durdu.grisinide denemiştim feci damarları gözükü çok kötü duruodu yani...buyrunnnnnnnnn

Benımde gözlerım koyu kahverengi..hareli yeşil kullanıyorum gayet doğal duruyo herkes kendı göz rengım sanıyor :)kaydirigubbakcemile3

Ya peki canım bu hareli yeşili gördüm güzel duruyor hareli mavi nasıldır acaba bir fikrin var mı onuda merak ediyorum ama göremedim

Arkadaslar,iste siparis ettigim freshlook honey, yani bal rengi benneyaptımki
Ben hayal kirikligina ugradim sahsen, hic begenmedim..
Yillar önce freshlookun yesilini kullanmistim,balik gözü gibiydi, bununda balik gözünden farki yok bence,dogal durmadi :çok üzgünüm:
Sizlerin de fikirlerin bekliyorum..
Bu arada kendi göz rengim koyu kahve..
Alinti yapmayin lütfen a.s.

resimler kaldirilmistir

Son düzenleme:
benim gözlerim bununla aynı renk ama etrafı yeşilimsi...herkes çok beğeniyo ama yeşil istiyorum lens alsam yakışırmı acaba yaaa :/

Bende freshlook hazel almıstım herkez turuncu duruyo çok korkunç durdugunu söylüyolardı bencede öyledi yani tek kelimeyle iğrenç

X