Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

arkadaslar selammmm bende evde lens kolaksıyonu var ama sonunda ıstedıgım rengımı buldumm b& l damarlı fresclok cok yapay bunu kesınlıkle tavsıye edıorum sıze lens ıncecık ve goze takıldımı gosler patlamıs gıbı dısarı a cıkmıo buyrun bakın karar sızın :) net sıtesınden aldım yanında solusyon makyaj cantasıda hedıe ettıler cok memnun kaldım hıc kımse lens oldugunu anlamıo:KK70: bı renksız bıde renklı gozumu koyuorumö :KK70:

canım keşke bir de markasını ve rengini yazsaydın :)) bu arada evet haklısın çok yakışmış ve benim tam istediğim şey bu aslında :)) bir de fiyat belirtirsen fena olmaz..

arkadaslar selammmm bende evde lens kolaksıyonu var ama sonunda ıstedıgım rengımı buldumm b& l damarlı fresclok cok yapay bunu kesınlıkle tavsıye edıorum sıze lens ıncecık ve goze takıldımı gosler patlamıs gıbı dısarı a cıkmıo buyrun bakın karar sızın :) net sıtesınden aldım yanında solusyon makyaj cantasıda hedıe ettıler cok memnun kaldım hıc kımse lens oldugunu anlamıo:KK70: bı renksız bıde renklı gozumu koyuorumö :KK70:

buse lens gerçekten çok yakışmış.bende yıllardır kullanıyorum dediğin gibi bazıları çok damarlı ve lens olduğu bariz belli oluyo,bazılarıda hiç belli olmuyo yani bi renk değişikliği olmuyo.ben bir sürü denemeden sonra uzun zamandır freshlook gri kullanıyorum.gayet güzel duruyo ama sıkıldım ve biraz daha belirgin bi lens almak istiyorum.seninkini çok beğendim eğer markasını ve hangi siteden aldığını yazarsan sevinirim.

SOPHISTIC marka numaralı mavi lenslerim. el boyama tekniği kullanılmış uzun dönem lensleri. 18 yıllık lens deneyimim neticesinde tek geçtiğim bir üründür.

resim266.jpg

w520.png

resim268.jpg

w557.png

ewett uzun arayislardan sonraa sonunda sewdigim bi lensim oldu:):)benbayildim cok begendim:) b&l green ocean aldim:) umarim begenirsinizzzz siz dehihoyyyt
ilk resim makyajsizz:

Bu hareli yeşil birde hareli gri var onu da sonra yüklicem...freshlook...

Eklentiler

• $Derya021.jpg
    $Derya021.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 177
bu da hareli gri ama benim gözlerim koyu renk olduğu için çok fazla belli değil gibi...güneşde falan açık ortamlarda belli oluyo genelde...

Eklentiler

• $n1626084743_100518_1185.jpg
    $n1626084743_100518_1185.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 174
bunlarda benim lenslerim.fresh look haresiz yeşil

Eklentiler

• $DSC00017 (2).jpg
    $DSC00017 (2).jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 166
  • $gfgf.JPG
    $gfgf.JPG
    43,7 KB · Görüntüleme: 165
Son düzenleme:
buda bnm lenslerim... Zaraccom / Hareli Yeşil

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 174
ewett uzun arayislardan sonraa sonunda sewdigim bi lensim oldu:):)benbayildim cok begendim:) b&l green ocean aldim:) umarim begenirsinizzzz siz dehihoyyyt
ilk resim makyajsizz:

gerçekten çok yakışmış ve çok farklı durmuş.ama gözden göze çok farkediyor,freshlook hareli yeşil denedim nedense bana çok dogal gelmedi ama burdaki resimlerde çok doğal durmuş.eye art adore diye bi lens buldum bilen ya da kullanan var mı acaba

Ya arkadaşlar ben lens aldım orada taktırdım ama evde takamıyorum eşımden yardım ıstedım oda takamadı varmı bunun bır puf noktası ???

bende alırım beceremem diye korkuyorum kuzenimki gözünün içinde kaybolmuştukaydirigubbakcemile3
zor bulduk sonra

X