Leslie ile ne kadar sürede zayifladiniz/sıkılaştınız.

gurbetci38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
23
16
36
Merhaba arkadaşlar. Leslie ye bugün başlamış biri olarak daha önceden bu konuda tecrübesi olan arkadaslar ltf yardımcı olurmusunuz vermem gereken üzerinize afiyet bi 10 kg varda🤭

Leslieyi geçmişte yapmıştım kısa bir süre. Tartıda farkı sadece -5 kilo olarak görmüştüm ama baya incelmiştim. Görenlere sadece 5 kilo verdim dediğimde hayır daha fazla vermiş gibisin diyorlardı. Sana tavsiyem spor geçmişin yoksa 15 dk'dan başla. Yaz olunca saldım tekrar başlayacağım yaptığım video " Walk Away the Pounds Express - 3 Mile Leslie Sansone".

Leslieyi geçmişte yapmıştım kısa bir süre. Tartıda farkı sadece -5 kilo olarak görmüştüm ama baya incelmiştim. Görenlere sadece 5 kilo verdim dediğimde hayır daha fazla vermiş gibisin diyorlardı. Sana tavsiyem spor geçmişin yoksa 15 dk'dan başla. Yaz olunca saldım tekrar başlayacağım yaptığım video " Walk Away the Pounds Express - 3 Mile Leslie Sansone".
Az çok bi geçmişim var. Bu arada çok tsk ederim, sagolasin. 🌺🌼

Ben bir ara yapıyordum kilo olarak ne kadar verdim tam bilmiyorum. Tartılma huyum yoktur fazla kilom da yoktu tamamen hareket olsun diye yapmıştım ama bayağı toparladığımı hissettim.
Yarım saat yapıyordum haftada 4 ya da 5. Bu aralar yine ihtiyaç duyuyorum tekrar başlıyım bu vesileyle😄
Açık havada yürüyüşle dönüşümlü yapmak istiyorum.

Eveeeet bugün leslie bacimla 3. Gün😍 cooook severek yapıyorum. Bugün 5 mil denicem bakalim 3 kesmiyor sanki beni. Sizler ne durumdasınız kader arkadaşlarım 🤗

Bende o kadar istiyorum ki hergün kk nın diyet ve spor sayfalarını geziyorum bazı gruplara yazıyorum ama bir türlü başlayamıyorum. Bu durumdan o kadar sıkıldım ki akşam olunca bana bir şeyler oluyor kendimi mutfaktan çıkarken buluyorum. Nasıl ve ne yapmam lazım. 69 kiloyum ve gittikçe alıyorum en çok da basenlerimden inşallah bende en kısa sürede başlarım.😓

Ben Leslie ile güzel kilo vermiştim yıllar önce .
Ama beslenmeme de dikkat ettim tek başına yararlı olmaz.
Haftada 3-4 kez 3 mile yapardim ne günlerdi.
Evdeydim o zaman.
Kahvaltımı yaptıktan sonra 3 mile yapardim.
Çok etkilidir bacaklar sıkılaşiyor.
Yanında bolgesel antrenman da yapılmalı ama .
Tek başına yeterli olmaz.
Ben kol bacak kalça karın antrenmanlari da yapardım yanında .
Leslie kardiyo gibi düşünün kalori yaktırır evet ama yeterli olmaz.
Spor programı olusturulcaksa önce Leslie arkasindan bölgesel antrenman çok farkeder.
Ve sağlıklı beslenme su.

X