Letu ilaç kullanan var mı

Berfinberfin24

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2017
141
22
28
Merhaba arkadaşlar doktor bana letu ilaç verdi . 2 ay kullandım ama ne yazikki olumsuz sonuç sormak istediğim bu ilacı kullandm ama adet oldum da karnımın sağ tarafında agri oldu iki seferdir aynı durumu yaşıyorum aranızda bu ilacı kullanıp sonuç alan yada herhangi bir sorun yaşayan oldu mu

Merhaba arkadaşlar doktor bana letu ilaç verdi . 2 ay kullandım ama ne yazikki olumsuz sonuç sormak istediğim bu ilacı kullandm ama adet oldum da karnımın sağ tarafında agri oldu iki seferdir aynı durumu yaşıyorum aranızda bu ilacı kullanıp sonuç alan yada herhangi bir sorun yaşayan oldu mu
Merhaba bende sizin gibi 2 ay kullandım ve maalesef sonuç alamadım.
Ama normal regl oldum ekstra bi ağrım olmadı. Yani ilk iki gün her zaman karın ağrım olurdu yine öyle oldu.
Özellikle sağ tarafta ağrı yaşıyorsanız doktora görünmenizi tavsiye ederim

Merhaba bende sizin gibi 2 ay kullandım ve maalesef sonuç alamadım.
Ama normal regl oldum ekstra bi ağrım olmadı. Yani ilk iki gün her zaman karın ağrım olurdu yine öyle oldu.
Özellikle sağ tarafta ağrı yaşıyorsanız doktora görünmenizi tavsiye ederim
Son gidişimde sordum ama birşey olmadığını söyledi doktor . Peki siz kullandıktan sonra başka ilaca basladinizmi yada tedavi

Son gidişimde sordum ama birşey olmadığını söyledi doktor . Peki siz kullandıktan sonra başka ilaca basladinizmi yada tedavi
Yok başlamadım zaten bu ay ikinci ayımdı. Bıraktım şimdilik yoksa 3 ay deneyelim diyordu doktorum. Sonuç alamayınca moralim bozuluyor😕
Siz devam edecek misiniz?

Bana doktor bu ilacın etkisinin 2 3 ay süreceğini söylemişti . 2 ay kullandım ama ikisindede olmayınca moralim bozuldu. O yüzden bu ay doktora gitmeme kararı aldım . Sonuc alamadikca moralim bozuluyor aynı sekilde benimde
Yok başlamadım zaten bu ay ikinci ayımdı. Bıraktım şimdilik yoksa 3 ay deneyelim diyordu doktorum. Sonuç alamayınca moralim bozuluyor😕
Siz devam edecek misiniz?

Bana doktor bu ilacın etkisinin 2 3 ay süreceğini söylemişti . 2 ay kullandım ama ikisindede olmayınca moralim bozuldu. O yüzden bu ay doktora gitmeme kararı aldım . Sonuc alamadikca moralim bozuluyor aynı sekilde benimde
Bende öyle tabi Allahın takdiri. Ama işte ilaç, iğne, doktor vs derken stres oluyoruz galiba bilemiyorum.
Aslında yumurtalarım da iyi büyümüştü neyse nasip bakalım 😊

Hangi sehirde yaşıyorsunuz acaba hani belki bı doktor önerisi olur o yüzden soruyorum 😊
İstanbul da yaşıyorum siz? :)
Kendi açımdan doktor önerisi yapmayı düşünmüyorum yanlış anlamayın güzel sonuç alabilseydiö kesinlikle önerirdim. Tabi doktorun elinde de değil ama bazı noktalarda eksik kaldığını düşünüyorum.
Siz memnunsanız doktorunuzdan öğrenmek isterim :)
Ayrıca sizde de mi pcos var acaba ben o yüzden tedavi görmüştüm

İstanbul da yaşıyorum siz? :)
Kendi açımdan doktor önerisi yapmayı düşünmüyorum yanlış anlamayın güzel sonuç alabilseydiö kesinlikle önerirdim. Tabi doktorun elinde de değil ama bazı noktalarda eksik kaldığını düşünüyorum.
Siz memnunsanız doktorunuzdan öğrenmek isterim :)
Ayrıca sizde de mi pcos var acaba ben o yüzden tedavi görmüştüm
Bende İzmirde yaşıyorum :)
Bende çok şükür bı rahatsızlık yok .
Daha önce klomen hap kullandım tek yumurta hamile kalma şansı çok az dedi doktor . O ay hamile kaldım. ama kimyasal gebelik mis . Düşük yaptım yani . Şu anki doktorumdan memnunum ama yinede değiştirme fikrim var doktoru

Bende İzmirde yaşıyorum :)
Bende çok şükür bı rahatsızlık yok .
Daha önce klomen hap kullandım tek yumurta hamile kalma şansı çok az dedi doktor . O ay hamile kaldım. ama kimyasal gebelik mis . Düşük yaptım yani . Şu anki doktorumdan memnunum ama yinede değiştirme fikrim var doktoru
Ya bende polikistik var ama 3 tane kimyasal gebeliğim oldu. 1.5 senede :KK43:
Tekrar gebe kalırsam kan sulandırıcı iğne kullanıcam, kan pıhtılaşması çıkmıştı.
Şimdi de gebe kalmayı bekliyorum 2 ay ilaçla olmadı bakalım bu ay olur inşallah 🤗

Ya bende polikistik var ama 3 tane kimyasal gebeliğim oldu. 1.5 senede :KK43:
Tekrar gebe kalırsam kan sulandırıcı iğne kullanıcam, kan pıhtılaşması çıkmıştı.
Şimdi de gebe kalmayı bekliyorum 2 ay ilaçla olmadı bakalım bu ay olur inşallah 🤗
Ya üzüldüm gerçekten . İnşallah bu sefer sağlıklı olur Allah gönlünüze göre versin . Kaç senelik evlisiniz acaba

Ben de letu kullandım sonra çatlatma iğnesi verdi bir haftada kilo almış gibiyim aşırı şişkinlik var bunu yaşayan var mı?ilk defa kullanıyorum letuyu da iğneyi de

Ben de letu kullandım sonra çatlatma iğnesi verdi bir haftada kilo almış gibiyim aşırı şişkinlik var bunu yaşayan var mı?ilk defa kullanıyorum letuyu da iğneyi de
Ben iğne kullanmadm ama letu kullandım bende ilaç başta mide bulantısı yapmıştı . Yani bence normal şişkinlik olması belki ilacın etkisidir ama yinede doktora sorun isterseniz

Merhaba bende pcos hastasıyım doktor gebe olduğumu söyledi ama beta hcg değerim çok düşük kimyasal gebeliklerinizi ne zaman sonlandı yani kaçıncı haftada kimyasal olmasından korkuyorum da

X