Letu ilaç kullanan var mı

Adet olmam gereken günde öğrenmistim. Gebelik olduğunu adetimin üstünden 5 gün geçtikten sonra sonlandı kendinizi korkutmayin Allah gönlünüze göre versin
Merhaba bende pcos hastasıyım doktor gebe olduğumu söyledi ama beta hcg değerim çok düşük kimyasal gebeliklerinizi ne zaman sonlandı yani kaçıncı haftada kimyasal olmasından korkuyorum da

Merhaba bende sizin gibi 2 ay kullandım ve maalesef sonuç alamadım.
Ama normal regl oldum ekstra bi ağrım olmadı. Yani ilk iki gün her zaman karın ağrım olurdu yine öyle oldu.
Özellikle sağ tarafta ağrı yaşıyorsanız doktora görünmenizi tavsiye ederim
Bende letu kullandım 3 ay oldu benimde sağ tarafımda ağrı var yumurtlama gününden itibaren sağ tarafımda ağrı çekiyorum 😏😔

Ağrı dışında hiç bir belirti yok birde âdet olacakmışım gibi sancılanıyorum sancım kısa sürüyor ama ağrım bitmek bilmiyo 😏 inşallah gebeliktendir 3 ay oldu Letuyu kullanmaya başlayalı bu 3. Ayım yani

Ağrı dışında hiç bir belirti yok birde âdet olacakmışım gibi sancılanıyorum sancım kısa sürüyor ama ağrım bitmek bilmiyo 😏 inşallah gebeliktendir 3 ay oldu Letuyu kullanmaya başlayalı bu 3. Ayım yani
İnşallah gebeliktir bende 2 ay kullandım letu . Bu ay kullanmadım bakalım bende bekliyorum

Benimde 3. Ayım doktor son ayın dedi önümüzde ki ay aşılama yapacağını söyledi
Ben daha önce klomen hap kullandım o ay kimyasal gebelikle sonlandı 1 ay bekledim letu verdi doktor 2 ay kullandım olmadı bu ay da doktora gitmeme kararı aldı zaten letunun etkisi en az 2 ay sürer demişti bana bu ay da olmazsa eğer çaresine bakicam

Benim doktorum 3 veya 6 ay sürer dedi bu ay olmazsa aşı yapcam dedi ama Letuyu kullanmaya devam edeceğimi söyledi tek birşey var bana çatlama iğnesi vermiyordu çünkü benim yumurtalarım kendiliğinden çatlıyordu ama aşı bebek yapacağı zaman iğne ile çatlamasını yapcam dedi kendinden çatlamasını beklemeyeceğini söyledi

Benim doktorum 3 veya 6 ay sürer dedi bu ay olmazsa aşı yapcam dedi ama Letuyu kullanmaya devam edeceğimi söyledi tek birşey var bana çatlama iğnesi vermiyordu çünkü benim yumurtalarım kendiliğinden çatlıyordu ama aşı bebek yapacağı zaman iğne ile çatlamasını yapcam dedi kendinden çatlamasını beklemeyeceğini söyledi
Benim bu ay tek yumurta oldu letuyu kullanınca çatlama da olmadı zaten adet oldum sonunda

Benimde 3 tane yumurtam vardı bu ay 2 sağ tarafta bir solda 3 tane yumurtam vardı sağ tarafta ki yumurtalarımın milimi 18 mm di ikisi de soldaki küçük tü

Benimde 3 tane yumurtam vardı bu ay 2 sağ tarafta bir solda 3 tane yumurtam vardı sağ tarafta ki yumurtalarımın milimi 18 mm di ikisi de soldaki küçük tü
Ay inşallah olur bu ay gebelik sizinde ya . Acaba hangi şehirde yaşıyorsunuz ben doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum

Bende letu kullandım 3 ay oldu benimde sağ tarafımda ağrı var yumurtlama gününden itibaren sağ tarafımda ağrı çekiyorum 😏😔
Sağ tarafınızdan yumurtlama olmuştur muhtemelen. Yumurtanız büyüdüğünden ağrı olabilir inşallah bu ay güzel haberi alırsınız 🤲🏻🤗

Bende öyle tabi Allahın takdiri. Ama işte ilaç, iğne, doktor vs derken stres oluyoruz galiba bilemiyorum.
Aslında yumurtalarım da iyi büyümüştü neyse nasip bakalım 😊
Ben letu ile gebe kaldım . Eşimde sorun olmadıgı halde doktor takviye olarak soguk sıkım keçi boynuzu özü sabah aksam aç karnına yemesini söyledi uyguladık 22 mm bir adet yumurtam oldu çatlatma iğnesi yapıldım gun asırı ilişki yasadık ve suan hamileyim bence tek kendniz degil eşinize de yogunlasın

Ben letu ile gebe kaldım . Eşimde sorun olmadıgı halde doktor takviye olarak soguk sıkım keçi boynuzu özü sabah aksam aç karnına yemesini söyledi uyguladık 22 mm bir adet yumurtam oldu çatlatma iğnesi yapıldım gun asırı ilişki yasadık ve suan hamileyim bence tek kendniz degil eşinize de yogunlasın
2. Denemem de oldu bu arada 1. Denemem klomen ileydi

X