Letu ilaç kullananlar lütfen bakabilir mi?

Evet Sabah akşam 2 doz içiyosun canım 10 tablet var 5 günlük kullanıyosun 5 gün kullandıysan ilacı bugün bırak canıs

Evet Sabah akşam 2 doz içiyosun canım 10 tablet var 5 günlük kullanıyosun 5 gün kullandıysan ilacı bugün bırak canım 🥰
Tamam canım saol 😍 umarım bu ay güzel haberler alırız 🤲

Canım rabbim kucağını doldursun inşallah letu çok etkili bir ilaç inşallah ilk aydan sonuç alırsın.. bel ağrısı kasik ağrısı karın ağrısı sıcak basmalar çok olacak bunları bil korkma sakın yumurtan geliştikçe bu belirtiler olacak onun dışında ek olarak dikkat etmen gereken hep aynı saatte almaya özen göster.. dilerim bu ay güzel sonuçlar alirsin dualarım seninle ben oğlumda ilk kullanımda sonuç aldım. İkinciyi dusunurken malesef sonuç almadım meğer eşimin degerleri düşükmüş 4 aydır ara verdim o süreçte kilo verdim şuan tekrar düşünecem derken eşim şehir dışına çıktı 😂
Ya bende
İns
İnşallah canım ya biraz bel ağrım ilaçtan sanırım 🤲🏻
Merhaba canım bende pcos var iki ay klomen tedavisi sonunda doktorum letuya başlattı bu ay pazartesi başladım ilaca 5 gün günde iki tane sabah akşam al ilaç bitince kontrole gel dedi ilaç yarin bitiyor pazartesi kontrole gidicem klomende böyle olmamıştı ama bu ilacta daha kullanırken bile belimde felaket bir ağrı kasigimda bayaa ağrı var bu ilaç ağır bir ilaçmis birde bu ağrılar bir yandan iyi birşey yumurtaların geliştiğini gösteriyor

Canım rabbim kucağını doldursun inşallah letu çok etkili bir ilaç inşallah ilk aydan sonuç alırsın.. bel ağrısı kasik ağrısı karın ağrısı sıcak basmalar çok olacak bunları bil korkma sakın yumurtan geliştikçe bu belirtiler olacak onun dışında ek olarak dikkat etmen gereken hep aynı saatte almaya özen göster.. dilerim bu ay güzel sonuçlar alirsin dualarım seninle ben oğlumda ilk kullanımda sonuç aldım. İkinciyi dusunurken malesef sonuç almadım meğer eşimin degerleri düşükmüş 4 aydır ara verdim o süreçte kilo verdim şuan tekrar düşünecem derken eşim şehir dışına çıktı 😂
Bende geçen ay letu kullandım kullandıktan sonra adet oldum tam günüm de oldum ama az oldum bu ayda kullandım bugün adet olmam gerekliydi olmadım 2 gündür bel ağrım ve adet olacakmışım gibi sancım var ama âdet değilim

Bende geçen ay letu kullandım kullandıktan sonra adet oldum tam günüm de oldum ama az oldum bu ayda kullandım bugün adet olmam gerekliydi olmadım 2 gündür bel ağrım ve adet olacakmışım gibi sancım var ama âdet değilim
Merhabaaa test yaptınız mı acaba gebe misiniz işe yaradımı letu benimde yarın yumurta kontrolum var

Test yaptınızmııı

Letuden sonuç alan varmı arkadaşlar ?
merhaba, ben pcoyum. İlk letu denememde 16 mm olduğunu öğrenip 24 saat sonrasına ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum. İlki başarısızdı. Bu ay sabah akşam aldım 21 mm ile iğneyi vuruldum ama ilki gibi olmadı bugün 6. Günüm ne meme ağrım ne akıntım hiçbir şey yok sadece iğnenin diğer etkileri olan kabızlık şişkinlik gaz mide bulantısı bel ağrısı vs yaşadım. Beklemedeyim. Letu kolay kolay kist yapmaz diye duymuştum ama sanırım kist oldu bende 🤷🏻‍♀️

Benmde 1 tane yumurtam vardı 21 mm bugün asilamami oldum bakalım hayırlısı bekliyorum ☺️ rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin amin 🌹

X