Gebeliğe Hazırlık Letu ve folbiol kullanip hamile kalanlar varmi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

umutherzamanvqr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2023
3
2
21
Merhaba ben 21 yaşındayım pcos luyum bu ay dr gittim tarlusal kullanip letuya baslamami söyledi dr bugün 2. Gün 5 gun letu kullanicm folbiol kullanıyorum acaba bunları kullanip hamile kalan varmi

Merhaba ben 21 yaşındayım pcos luyum bu ay dr gittim tarlusal kullanip letuya baslamami söyledi dr bugün 2. Gün 5 gun letu kullanicm folbiol kullanıyorum acaba bunları kullanip hamile kalan varmi
Bende senin gibiyim canım letu içtim bu ay bekliyorum cuma günü doktora gidicem dün gttm sağ yumurtam büyümüş 11.46 olmuş adetimin 14.gunu bugün pco var bende de senin problem sadece pcos mu ?

Bende senin gibiyim canım letu içtim bu ay bekliyorum cuma günü doktora gidicem dün gttm sağ yumurtam büyümüş 11.46 olmuş adetimin 14.gunu bugün pco var bende de senin problem sadece pcos mu yan
Yani sadece pcos görünüyor 1 yıl öncede bebeğimi kaybettim erken doğum oldu inşallah bu yıla yeni bebislerle gireriz 🤰

Bende senin gibiyim canım letu içtim bu ay bekliyorum cuma günü doktora gidicem dün gttm sağ yumurtam büyümüş 11.46 olmuş adetimin 14.gunu bugün pco var bende de senin problem sadece pcos mu ?
Bende kullandım letu bu ay pazar günü gebelik testi yapcam birde letu adet düzenlermi

Bende gecen ay letu kullandim. Umutluydum ama olmadı malesef. Bugun tekrardan basladim. Letu kullanip hamile kalanlar varmi yazarsa umut olur seviniriz

X