Lipoliz Yaptıranlar Deneyimlerini Paylaşsın

tespit baskülle degil mezurayla yapılıyo yani zayıflatmıyo inceltiyo aynı anda diet uygularsanız spor yaparsanız zayıflarsınız yoksa tartı da düşen agırlık olmuyor

:)) iyide emek olmadan yemek olmuo egzersiz yaparken bile ilk hafta heryerin kırılıo hareket edemiosun e tabi bazı zorlklara göğüs gereceksin,katlanacksın yoksa acısız zahmetsiz bişi yok yani.evet ilk başta 1 gün yanma oluo ama zamanla yanmanın etkiside hafiflio ve 2 gün içinde o morartılar ( ki dr un el hafifline de bağlı bu bende 1 kere anca olmuştu) geçio.yani bende böle olmuştu ama değdi:1rolleyes:

2gün içinde morartı geçmeden bir sonraki seansa gidilmiş olunuyo biri geçmeden digeri oluşuyor hiç estetik bir göruntü degil bunlar göreceli kavramlardır katlanırım diyorsanız ne ala ayrıca çok yeni bir üyesınız olan çok az mesajlarınız da güzellik merkezi eksenınde toplanmış işiniz bu olabilir saygı duyarım a.s.a.s.

2gün içinde morartı geçmeden bir sonraki seansa gidilmiş olunuyo biri geçmeden digeri oluşuyor hiç estetik bir göruntü degil bunlar göreceli kavramlardır katlanırım diyorsanız ne ala ayrıca çok yeni bir üyesınız olan çok az mesajlarınız da güzellik merkezi eksenınde toplanmış işiniz bu olabilir saygı duyarım a.s.a.s.

=) zayıflama yolunda armutun sapı üzümün çöpü zihniyeti olmaması gerektiğini, her adımın bir zorlğu olabileceği görüşünü ve burasıda bi soru cvp platformu ve deneyip memnun kalan yada kalmayanın görüşlerini belirtiği bir yer olarak burda sadece görüşümü belirtim ve en son bildirdiğim görüşün akabinde sizin yorumunuza cvp hakkımı kullanmak istedim.işiminde güzellik merkezi eksenine dayalı olmayıp,mühendislik üzerine kurulu olduğunuda belirtmek isterim:icecream: ayrıca daha önceki görüşlerimde sadece güzellik merkezi eksseni diil çok popüler bir diyet ürünü eksseni hakkındada görüş bildirdiğim ve bilgi aldımı da görebilrisin.yok ne uraşıp bulucam diyosanız bende buna saygı duyarım:içelim:

Shuley değdi demişsin etkisi kalıcı di mi?

valla benm 1 sene oldu yabtıralı hala öle bi büyüme yok.çok az kaldı oda son uygulamalara gidemedin için sanrım.onuda bi şekilde eritmeye çalışıorum alternatifler arıyorum yada tekrar devam edicem 1-2 seans daha.arkadaşında dediği gib tartıda fazla bir eksilme olmuo bölgesel yağlarda incelme oluo benmde bu problemim vardı zaten yan simitlerim vardı:1rolleyes: bu uygulamada inatçı bölgesel birikimlere karşı.1 sene önce 4 seansla çok azaindirdim. ve halada öle.yinede karar sizin tabi.umarım hepiniz atarsınız inatçı kiloları:hooray:

Selam arkadaşlar, ben doğumdan sonra yapışan 10 kiloyu bi türlü veremiyorum
Doğum esnasında (sezaryen) doktor müthiş bir ödem oluştuğunu bunu atmanın zor olacağını söylemişti öyle de oluyor hakikaten bir türlü gitmiyor göbek.
Lipoliz ve mezoterapiyi araştırıyorum.
Ama doğru dürüst -burada yazanları okumama rağmen- bir fikir oluşturamadım.
Lipoliz hakikaten yasak mı dünyada? birinci sorum bu..
İkincisi yaptıran arkadaşlar varsa, geri kilo alımı oluyor mu? Özellikle yaptırıp yeniden doğum yapan arkadaş var mı aramızda acaba? doğum sonrası ne oluyor yani?
Ayrıca lipoliz yapılan bölümde tekrar şişmanlama olduğunda liposuctiondaki gibi sarkma, birikme türü bir şeyler oluyor mu?

Lipolizi ve mezoterapi deneyimleyen arkadaşlardan rica ediyorum, sağlıklı bilgi verebilir misiniz?

Selam arkadaşlar, ben doğumdan sonra yapışan 10 kiloyu bi türlü veremiyorum
Doğum esnasında (sezaryen) doktor müthiş bir ödem oluştuğunu bunu atmanın zor olacağını söylemişti öyle de oluyor hakikaten bir türlü gitmiyor göbek.
Lipoliz ve mezoterapiyi araştırıyorum.
Ama doğru dürüst -burada yazanları okumama rağmen- bir fikir oluşturamadım.
Lipoliz hakikaten yasak mı dünyada? birinci sorum bu..
İkincisi yaptıran arkadaşlar varsa, geri kilo alımı oluyor mu? Özellikle yaptırıp yeniden doğum yapan arkadaş var mı aramızda acaba? doğum sonrası ne oluyor yani?
Ayrıca lipoliz yapılan bölümde tekrar şişmanlama olduğunda liposuctiondaki gibi sarkma, birikme türü bir şeyler oluyor mu?

Lipolizi ve mezoterapi deneyimleyen arkadaşlardan rica ediyorum, sağlıklı bilgi verebilir misiniz?

Canım merhaba , ben lpoliz uygulaması yaptırmıştım .2 sene oluyor .Lipostabil denilen bir ilaç kullanılıyor . Bu ilaç dünyada yasaklanmış durumda, internetten araştırabilirsin .Ağrı eşiği çok yüksek bir uygulama ve seansları inanılmaz pahalı .Faydasını hiç görmedim .Uygulama boyunca bol su içiliyor .Ben tavsiye etmiyorum .En önemli nedeni yasak olan bu ilacın bizim ülkemizde kullanılıyor olması çok üzücü ve vahim .İnanılmaz ağrı çektim hiçbir işe yaramadı .Haram olsun diyorum .Sevgiler canım....

sıteye yenı uye oldum ben 4 seans yaptırdım lıpolızı ve cok faydasını gormedım kılo sorunum yoktu sadece basen ve karın bolgemde yağlanma vardı ama ıstedığım kıvama gelmedı.bu hafat lipocav yapıcak dr um..sıkıldım artık ınanın onca para ve karsılığını alamıyorsunuz..lıpocavı deneyen varsa ve paylasırsa sevınırm olumlu yada olumsuz olduğu konuusnda

Bundan 6 ay önce ben de laser lipo yaptırdım.Öyle bir kaç seans ta değildi.Tek seferde 4 kilo yağ aldığını söyledi doktorum.Torbalarda kanlı yağları gördüm de ıyk:KK43: Ve kilo vermeye devam edeceğimi ancak bol su içmemi söyledi.Dediklerini harfiyyen yapmama rağmen bir kilo dahi vermediğimi hayretle gördüm.O yağlar alındıysa ben neden hala aynı kilodayım .Bu şuna benzedi.Bu kediyse c,ğer nerde,yok ciğerse kedi nerde:))bu tek seansta yapılan işleme 6500 lira verdim ben:KK43: Tartıda ki sonuç tam anlamıyla bir hayal kırıklığı.Ama gören herkes inanılmaz zayıflamış olduğumu söylüyor.karnım basenlerim dümdüz oldu ve ben hala 70 kiloyum:)):KK19:

e karnın dumduz oldu ve basenlerın gıttıyse ne onemı var kı tartıda kac kılo cıktıgının onemlı olan mezurada bellı edıyor mu kac santım zayıfladın ben de bır ay sonra ısmaıl buyukcayıra yaptırcm lazer lıpolız ama dogru ınsan mı hala dusunuyorum benım tek sorunum basenlerım basenlere yaptıranlar ve ısmaıl beye yaptran varsa paylasırlarsa sevınırım

bende yaptırdım 2,5 hafta oldu. bende hala ödem olduğu için çok incelmiş sayılmam ama işe yaradığını düşünüyorum.

bende yaptırdım 2,5 hafta oldu. bende hala ödem olduğu için çok incelmiş sayılmam ama işe yaradığını düşünüyorum.

Bilgi verebilir misiniz acaba? Çok acıdı mı? Ve ödem ne zaman geçecekmiş ki sonuç tam belli olacak. 20 günde belli oluyormuş en geç, bana öyle dediler.. Teşekkürler :)

canım daha önce hiç ameliyat oldunmu bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim ki en az sezeryan kadar zor. hatta bence daha zor çünkü sezeryanda sadece dikişlerin ağrı yapıyor bunda belinden göğüslerine kadar ağrı oluyor. 1 hafta kadar zorlanıyorsun sonra yawaş yawaş rahatlıyorsun. benim 2 gün sonra 3 haftam dolacak. incelme 2 3 gündür var. ödemler azalmaya başlıyor. ama karnım bastırınca hala acıyor ve dalga dalga ödemden dolayı. 1 1,5 ay sonra söyleyebilirim sana kesin sonucu.ama bence bu kadar sıkıntıya değecek diye düşünüyorum :)

arkadaşlar, bahsettiğiniz enjeksiyon lipolizmidir? anestezi uygulaması olmaksın yapılıyormuş. acıbadem hastanesinin sayfasında okudum. avrupada ve amerikada yapıldığı yazıyor. yani yasaklanan bu değilmi? kafam karıştı. doktor yapıyormuş. sizinki bumu. çok fazla simitlerim var spor yapıyorum diyet yapıyorum incelmiyor. haşimato hastasıyım. ve kist ameliyatı oldum 1 sene önce d.kontrol kullanıyorum kiloda veremiyorum. lutfen bir bilen varsa yardımcı olsun. fiyat konusunda da yazıda pahalı değildir diyor. neolur yazın:)
yazında örnek:
Bu işlemi yaptırmak isteyen kişi; hastaneye yatmasına, anestezi almasına gerek kalmadan 3-6 ay aralıklarla enjeksiyon lipoliz yaptırabilir. İşlem sonrası birkaç saat gözlem altında tutulduktan sonra günlük hayatına dönebilir. Yöntemin en önemli avantajları arasında tekrarlanabilir olması, yan etkisinin düşük olması, pahalı olmaması sıralanabilir.
Sağlık Bakanlığı'nın izin ve onayını almış, ithal edilen ilaçlar kullanılmaktadır. Firma ilacı steril koşullarda hekime ya da kuruma sağlamaktadır. Sağlık bakanlığı tarafında onaylanan ilacın kullanılması çok önemli bir noktadır. Artık hekimler bu yöntemde uygulanan ilacı kendileri farklı ilaçları karıştırarak elde etmiyorlar. Ayrıca hastalar kendilerine uygulanan ilacın tam içeriğini bilebilmektedirler.
Aynı bölgeye uygulanacak iki tedavi arasında 4-8 haftalık bir bekleme süresi olmasında fayda vardır. Bunun sebebi enjeksiyon sonrası vücutta şekillenmenin yara iyileşmesi süresince devam etmesidir. İlaç enjeksiyonunu takiben yağ dokusu parçalanmakta ve bölgesel bir doku hasarı oluşmaktadır. Enjeksiyon yapılan her alanda oluşan bu minik doku hasarları vücut tarafından onarıldığında; deride gözlenen net etki ise derinin daha sıkı ve daha gergin bir hal almasıdır. Bir başka deyişle bu bekleme süresince iyi yönde şekillenme devam etmektedir. Uygulanacak tedaviler arasındaki bekleme sürelerine özen gösterilerek gereksiz ek girişimlerden kaçınılabilir veya istenmeyen aşırı tedavilerin önüne geçilebilir.
Hastaların pek çoğunda uygulanan 3 seans tedaviden sonra istenilen hedefe ulaşılırken, bazılarında bu sayı 6 seanslık tedaviye kadar ulaşabilir. Bu farkı belirleyen en önemli etken, tedaviye başlanırken hastadaki mevcut deformite miktarıdır. Deformite fazlaysa; daha yavaş, uzun süren bir düzelme süreci olmakta ve daha fazla sayıda seansa ihtiyaç doğmaktadır. Bu sebeple kimi zaman tedavi süresi 1-1,5 yılı da bulabilmektedir.
Bir seansta uygulanabilecek maksimum doz bellidir. Hastanın farklı bölgelerine uygulama yapılması gerekir ise; o zaman her bölgeye farklı günlerde uygulama yapılmalıdır. Bölgeler arasında birkaç gün ara verilerek uygulanan ilacın vücuttan uzaklaşmasına süre tanınmalıdır.

Bilgi verebilir misiniz acaba? Çok acıdı mı? Ve ödem ne zaman geçecekmiş ki sonuç tam belli olacak. 20 günde belli oluyormuş en geç, bana öyle dediler.. Teşekkürler :)

mehtapcım son durumun nasıl yaptıralı bayagı olmus galıba sonuc alabıldın mı

canım ewt yaptıralı dün 4 ay oldu. ama sonuç istediğim gibi değil açıkçası. yediklerime dikkat etmeme rağmen 2 kilo aldım. incelme yanlarda war tabi ama benim düşündüğüm yada umduğum kadar değil. ben g5 masajı, kavitasyon ve radyofrekans yaptırmama rağmen takviye olarak yinede çok iyi değil sonuç :KK43:

canım cevabın ıcın cok sagol benım kılo fazlam pek yok sadece ıc bacak ve basen problemm ıcın yaptrmak ıstıyrdm cunku spor ve dıyetle gtmyr ama bu yontem de pek ıse yaramayacak galıba

lilya merhaba
lipoliz kilo fazlası olan için uygulanan bir yöntem değil.kilolarını vermiş fakat vücudunun belli bölgelerinde inatla kalmış yağlı bölgelere uygulanan bir yöntem.
bana ilk doz yapıldıktan sonra(1/2 doz)x15 günde bir 2 defa yapıldı.sonrasında vücudun reaksiyonu izlendi ve 3.kere (1 doz) yapıldı.toplamda 3 defa yapıldı ve 2 doz oldu.şimdi 29 haziranda 1 doz daha yapılacak.selülit tedavisinde kullanılan bir yöntem değil.ben çok fayda gördüm.kilo fazlalılığım olmadığı halde yapısal olarak sırt ve basenlerimde yağlı bölgeler vardı.inanılmaz derecede inceldim.fayatına gelince yarım dozları 120 ytl tam dozu 200 ytl yaptırdım.Uygulayan klinik mersin ilinde ve sahibi tıp doktoru.
Merhaba bende mersinde yaptırmak istiyorum rica etsem merkezin adını özelden yazabilirmisin?

lilya merhaba
lipoliz kilo fazlası olan için uygulanan bir yöntem değil.kilolarını vermiş fakat vücudunun belli bölgelerinde inatla kalmış yağlı bölgelere uygulanan bir yöntem.
bana ilk doz yapıldıktan sonra(1/2 doz)x15 günde bir 2 defa yapıldı.sonrasında vücudun reaksiyonu izlendi ve 3.kere (1 doz) yapıldı.toplamda 3 defa yapıldı ve 2 doz oldu.şimdi 29 haziranda 1 doz daha yapılacak.selülit tedavisinde kullanılan bir yöntem değil.ben çok fayda gördüm.kilo fazlalılığım olmadığı halde yapısal olarak sırt ve basenlerimde yağlı bölgeler vardı.inanılmaz derecede inceldim.fayatına gelince yarım dozları 120 ytl tam dozu 200 ytl yaptırdım.Uygulayan klinik mersin ilinde ve sahibi tıp doktoru.
Clinik mi???

X