Lisans işletme 2014 kpss çalışma günlüğüm

mrb kızlar daha kıtaplarım gelmedı oyusden henuz baslamadım calısmaya bugun sadece bı deneme amaclı ekol hocanın matematıkde problemler konusuna bakdm anladımkı baya ustunde durmam lazm cunku epey unutmusum ve karıstırıorum..sızde nasıl matmatık problemler falan

canım hangi siteden almıştın kitapları paylaşabilr misin

Kızlar ben kitaplarımı kitapseç.com dan alıyordum fiyat olarak çok uygun ve çok güvenilir bir site
Ben çok memnundum 4/5 kez baya kitap aldım ordan toplam 40/50 kitap almışımdır kesin
Ama olmayınca olmuyormuş gitti 2 yılım..:KK14:

Kızlar ben kitaplarımı kitapseç.com dan alıyordum fiyat olarak çok uygun ve çok güvenilir bir site
Ben çok memnundum 4/5 kez baya kitap aldım ordan toplam 40/50 kitap almışımdır kesin
Ama olmayınca olmuyormuş gitti 2 yılım..:KK14:

aynen canım bende çok çalıştım olmayınca olmuyor.ama hayırlısını çok istedim gittiğim yerde mutsuz olacaktımki hayırlı değilmiş olmadı inşallal 2014te çok daha hayırlısı olacak :KK16::KK16::KK16:

merhaba kpss günlüğüm
zaman gerçekten çok hızlı geçiyor bak
2013e gireceğiz
seneye bu zamanlarda ben hazırlanacağım
lütfen çalışmalarını hızlandır
ankarada memur olmak istiyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:

merhaba günlüğüm
2013ün gelmesiyle ders çalışmalarımı hızlandırma kararı aldım
düşünsene 2014 temmuza ne kaldı ki demi :KK16::KK16::KK16::KK16:

dün defterime ardından matematik öğreten kitabımdan denklemlerle ilgili sorumu çözdüm
işyerinde de hocanın verdiği denklemler testini çözdüm 4 tane çözemediğim oldu diğerlerinde iyiydim hocaya soracağım bu soruları
ders çalışmayı seviyorummm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

slm kızlar sonunda kıtaplarım geldı cok sukur cok mutlu oldum ve sunu anladım uzun bır arastırmadan sonra dogru kıtapları aldıgıma emınım artık cok ıcıme sındı ıcerıklerıne bakdım harıklar bence set almak yerıne her dersın en ıyı yayın evını almak daha mantıklı aldıklarımı hemen eklıyorum belkı fıkır olur kıtap almak ısteyen arkadaslara buarada henuz ders calısmaya baslamadım ama en kısa surede baslıcam ve ıse matematıkle baslmayı dusunuyorum gunde 1 saat seklınde
Eki Görüntüle 595416 Eki Görüntüle 595417 Eki Görüntüle 595418 Eki Görüntüle 595419 Eki Görüntüle 595420 Eki Görüntüle 595421 Eki Görüntüle 595422

slm kızlar sonunda kıtaplarım geldı cok sukur cok mutlu oldum ve sunu anladım uzun bır arastırmadan sonra dogru kıtapları aldıgıma emınım artık cok ıcıme sındı ıcerıklerıne bakdım harıklar bence set almak yerıne her dersın en ıyı yayın evını almak daha mantıklı aldıklarımı hemen eklıyorum belkı fıkır olur kıtap almak ısteyen arkadaslara buarada henuz ders calısmaya baslamadım ama en kısa surede baslıcam ve ıse matematıkle baslmayı dusunuyorum gunde 1 saat seklınde
Eki Görüntüle 595416 Eki Görüntüle 595417 Eki Görüntüle 595418 Eki Görüntüle 595419 Eki Görüntüle 595420 Eki Görüntüle 595421 Eki Görüntüle 595422

canım hayırlı olsun
güle güle çalış
uzman kariyerin matematik kitabını bende aldım hatta kitabın yazarından ders alıyorum iyi öğretmen artık matematikten kormuyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım hayırlı olsun
güle güle çalış
uzman kariyerin matematik kitabını bende aldım hatta kitabın yazarından ders alıyorum iyi öğretmen artık matematikten kormuyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

kıtabın yazarından ders almak buyuk bır sans olsa gerek:) neguzel ben henuz matematık ogreten kıtaba bakma fırstı bulamadım ama en yakın zmanda bakmayı dusunuyorum.. basladın ozaman sen ders calısmaya demekkı:) darısı basıma ıns:)

kıtabın yazarından ders almak buyuk bır sans olsa gerek:) neguzel ben henuz matematık ogreten kıtaba bakma fırstı bulamadım ama en yakın zmanda bakmayı dusunuyorum.. basladın ozaman sen ders calısmaya demekkı:) darısı basıma ıns:)

gerçektende çok şanslıyım sözel grubuna yazıldım hocanın ve çok memnunum
darısı sana sende çalışmaya başla canım bak sana seneye temmuzda sınavımız var ve zaman gittikçe kısalıyor

gerçektende çok şanslıyım sözel grubuna yazıldım hocanın ve çok memnunum
darısı sana sende çalışmaya başla canım bak sana seneye temmuzda sınavımız var ve zaman gittikçe kısalıyor

dun basladım ALLAHIN ıznıyle matematık bı unıte bıttı darısı dıger unıteerın basına :):KK34:

mrb Arkdaşlar beni de aranıza alırmısınız.. ben gecen yıl cok hazırlanamadım 4.sınıf işletme öğrencisiydim ve öğrenciyken nişanlanıp düğün hazırlığı ile uğraşmanın cezasını simdi cekiyorum cok pişmanımm oturup çalışmadığım için.. simdi evliyim ve alan calışmak istemiyorum zaten yeterince gec kaldım bu saatten sonra hayatta alan calışsam da yetiştiremem o yüzzzzden hedefim 2014 te 90 ve üstü almak bu yıl da tek oturuma sırf kendimi denemek için girecem 80 e yakın almayı palnlıyorum ders calışmaya da bugün tarihle başladım. Evliyken biraz zor oluyor ama yapmam lazım yoksa bir ömür eşim askeri personel yoksa bir ömür dış karakollarda mahrumiyet bölgelerde yaşamak zorunda kalacağız . Bütün umudumuz 2014 kpss.. burdan beraber birbirimizi motive edersek süper bir ortam kurabiliriz.

mrb Arkdaşlar beni de aranıza alırmısınız.. ben gecen yıl cok hazırlanamadım 4.sınıf işletme öğrencisiydim ve öğrenciyken nişanlanıp düğün hazırlığı ile uğraşmanın cezasını simdi cekiyorum cok pişmanımm oturup çalışmadığım için.. simdi evliyim ve alan calışmak istemiyorum zaten yeterince gec kaldım bu saatten sonra hayatta alan calışsam da yetiştiremem o yüzzzzden hedefim 2014 te 90 ve üstü almak bu yıl da tek oturuma sırf kendimi denemek için girecem 80 e yakın almayı palnlıyorum ders calışmaya da bugün tarihle başladım. Evliyken biraz zor oluyor ama yapmam lazım yoksa bir ömür eşim askeri personel yoksa bir ömür dış karakollarda mahrumiyet bölgelerde yaşamak zorunda kalacağız . Bütün umudumuz 2014 kpss.. burdan beraber birbirimizi motive edersek süper bir ortam kurabiliriz.

mrb cnm ıns ıstedıgın gıbı olur.Benım esımde askerı personel bızde yurtdısındayız oyusden burdan kıtap vs bulmam cok zor oldu oyusden senı cok ıyı anlıyabılıyorum..ıns 2014 yuzumuz akıyla atlatırız.

mrb cnm ıns ıstedıgın gıbı olur.Benım esımde askerı personel bızde yurtdısındayız oyusden burdan kıtap vs bulmam cok zor oldu oyusden senı cok ıyı anlıyabılıyorum..ıns 2014 yuzumuz akıyla atlatırız.

Sizinki daha zormuş. allah yardımcınız olsun inş birbirmize destek olarak hakkından geliriz elbette..

Allah hepimizin yardımcısı olsun canım
bende bu sene hazırlık olsun diye dersnaeye yazıldım
açık ögretim mezunu oldugum için alandan girmeye korkuyorum en önemli korkumda torpilsiz olmaması bu yüzden denemeye cesaretim yok bende 2014ü bekliyorum
hangi üni mezunusun canım
bu arada Allah mutlu etsin

amin canım amin..Ben İnönü üniversitesi mezunuyum yeni mezn oldum. evet alan sınavı da genel atamalar gibi olsaydı o emeğe değerdi ama sonnrası hep torpil o yüzden 2014 e sıkı calışmak lazım

amin canım amin..Ben İnönü üniversitesi mezunuyum yeni mezn oldum. evet alan sınavı da genel atamalar gibi olsaydı o emeğe değerdi ama sonnrası hep torpil o yüzden 2014 e sıkı calışmak lazım

kesinlikle sıkı çalışmak lazım canım tabi uygulaya bilirsem

evt arkdaşlar sabah tarihle başladım calışmaya demiştim. bugünlük çalışmamı bitirdim. eşim evde yoktu akşam o yüzden iyi çalıştım.islamiyet öncesi türk tarihini bitirdim.Önce hakan dede den konu anlatımı dinledim not alarak sonra data tarihten konu anlatımını okudum.sonrada yargıdan soru çözümü yaptım .Ama tarihim sıfır benim cok yanlışlarım cıkıyor cok moralim bozulyor 140 soruda 25 yanlış normal değil demi...

X