Lohusa şerbeti setini kendisi yapmak isteyenler burayaaa

ilgincim çok güzel olmuş ellerine sağlık ben daha fotolamadım bende koyayım bari iyi günlerde kullanın canım.bide ben ilk günden itibaren misafirlere kullanıcam boşuna mı yaptık dimi ama.

ilgincim çok güzel olmuş ellerine sağlık ben daha fotolamadım bende koyayım bari iyi günlerde kullanın canım.bide ben ilk günden itibaren misafirlere kullanıcam boşuna mı yaptık dimi ama.

canım beğenmene çok sevindim sürahisi kaldı onuda süsledim mi bende ilk günden itibaren takımı kullanacağım:))))))))))kaydirigubbakcemile5

Kızlar sonunda ekleyebildim şerbet setimiz ama sürahisini hala yapamadım

my.php
[/URL][/IMG]

ay kızlar hıc yapmayı düsünmüyordum boyle seyler ama cok ıstahlandım hepinizin ellerıne saglık hazırladıklarınız cok guzel olmus rabbım hayırlısı ıle bebıslerımıze kavustursun inşallah sonrada serbetlerımızı yapar ıcerız

ay kızlar hıc yapmayı düsünmüyordum boyle seyler ama cok ıstahlandım hepinizin ellerıne saglık hazırladıklarınız cok guzel olmus rabbım hayırlısı ıle bebıslerımıze kavustursun inşallah sonrada serbetlerımızı yapar ıcerız

niye yapmıcan şekerim yap yap :))))) kaydirigubbakcemile5

kıslar ben haziran annesyim bende hiç düşünmemiştim
artık hiç dağatmıyolar benim,çevremde ama heveslendim bende yapıcamm
bizim kızlarada gösterdim paylşan arkadaşımıza çok teşekkür ederimm
benimki bitince eklerimm bernde

bunlarda kızımın mevlüt elbisesi ve lohusa yatağımızve kapı süsümüz

Son düzenleme:
benim annemde lohusa yatağı yaptı ama yatmak nasip olmadı çok şık hiç resmini çekmek aklıma gelmedi ....yine annem yaptı yapacağını bana kalsa nevresim serecektim kadın dünya para vermiş ve üstelik ben hastanedeyken halletmiş bende serdiğimde çekip koyacam resmini

tutkun hepsi çok şık çok güselll

benim annemde lohusa yatağı yaptı ama yatmak nasip olmadı çok şık hiç resmini çekmek aklıma gelmedi ....yine annem yaptı yapacağını bana kalsa nevresim serecektim kadın dünya para vermiş ve üstelik ben hastanedeyken halletmiş bende serdiğimde çekip koyacam resmini

tutkun hepsi çok şık çok güselll
sağol canım seninki aceleye geldi artık 2. de yaparsın.Anneler hep özenir zaten ellerini öpmek lazım artık sende bi annesin ya sende gelinlere yaparsın

kıslar ben haziran annesyim bende hiç düşünmemiştim
artık hiç dağatmıyolar benim,çevremde ama heveslendim bende yapıcamm
bizim kızlarada gösterdim paylşan arkadaşımıza çok teşekkür ederimm
benimki bitince eklerimm bernde

Bişi değil cnm, fikir verebildiysem ne mutlu, inş. siz daha güzellerini yaparsınız
a.s.
kızlar bu pembe olan

buda mor olan resmin üzerine tıklayınca büyük çıkıyor

buda sepetimiz resmi çeviremedim

bunlarda kızımın mevlüt elbisesi ve lohusa yatağımızve kapı süsümüz

Tutkunuuuum, hepsi süper ellerine sağlık, bayıldım hemde pembiş pembişşş :emir_bebek:

X