Lohusa şerbeti setini kendisi yapmak isteyenler burayaaa

Burcu canım sana bişey sorucam hani tepsinin altına koyduğun varya onun adı ne:uhm: dün tuhafiyede kadına bir türlü anlatamadımsırnaşık şey

Kumaşın adı Kapitone cnm, hani çamaşır makinelerinin üzerine örtü fln yapıyorlar ya o kumaştan işte,altında çook incecik bi elyaf var kendiliğinden baklava dikişli oluyo

Son düzenleme:
Kumaşın adı Kapitone cnm, hani çamaşır makinelerinin üzerine örtü fln yapıyorlar ya o kumaştan işte,altında çook incecik bi elyaf var kendiliğinden baklava dikişli oluyo

ohh canım sağol ya yok bir türlü aklıma gelmiyor kadınada anlatmadım deli olmuştum sağolasın tatlıma.s.

Kızlaaaaaaaaaaar biblolarımızıda yapıştırdım, böylece şerbet takımı ve kapı süsümüzü tamamladımmmmm,
Bakalım beğenecekmisiniiiiiiiiiiiiiiiiiizz, yorumlara açığız

Bende istiyorum bundan, eline sağlık süper olmuş delikafaduldendelikafadulden

Kızlaaaaaaaaaaar biblolarımızıda yapıştırdım, böylece şerbet takımı ve kapı süsümüzü tamamladımmmmm,
Bakalım beğenecekmisiniiiiiiiiiiiiiiiiiizz, yorumlara açığız

senin de yengemin de ellerinize sağlık burcucuğum.. dediğim gibi hiç niyetim yoktu böyle şeylere, özendirdin beni yerimseniben yakışır kağanıma:nazar:

Teşekkürler cnm, beğendiğine sevindim
ŞenizŞeniz

canım merhaba
yaptığın bardaklar çok şık nasıl yaptığını anlatabilirmisin birde kullandığın malzemeleri nerden aldın lastikli yapmışsın sanırım bardakları yıkarken sorun olmasın diye deyatları anlatırmısın bende yapmak istiyorum
Tşkler

canım merhaba
yaptığın bardaklar çok şık nasıl yaptığını anlatabilirmisin birde kullandığın malzemeleri nerden aldın lastikli yapmışsın sanırım bardakları yıkarken sorun olmasın diye deyatları anlatırmısın bende yapmak istiyorum
Tşkler

Teşekkürler cnm, resimler çok detaylı zaten, malzemeler tuhafiyeden, bardaklarda lastik var,başka sormak istediğin bişi varsa cevaplarım

burcucum canım hepsıde cok guzel olmus hamaratım benım...
ellerıne saglık...
su kapı susunun cemberıne doladıın mavi tul nasıl bişi canım ya ...?bende basladım cemberı beyaz kurdelayla sardım,beyazın ustune sarıcak ole yanlardan fırfırlı bişi bulamadım....

burcucum canım hepsıde cok guzel olmus hamaratım benım...
ellerıne saglık...
su kapı susunun cemberıne doladıın mavi tul nasıl bişi canım ya ...?bende basladım cemberı beyaz kurdelayla sardım,beyazın ustune sarıcak ole yanlardan fırfırlı bişi bulamadım....

Teşekkürler cnm, çembere doladığım tül kurdela, etrafına doladığımda metre ile satılan bi tül fırfır, onu doladığım kurdelanın üzerene diktim,olduda bittidelikafaduldendelikafadulden

dscf0091q.jpg

dscf0092o.jpg

dscf0094w.jpg

dscf0093fce.jpg

kızlar nasıl olmuş sade yaptım :)

Son düzenleme:
banucum çok hoş olmuş eline sağlık bende hepsini yaptım bir sürahi kaldı benimde

X