Lolita Lift-Lempica açık parfüm nasıl bir koku?

flower0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
306
77
Kızlar parfüm arayışım var, internet üzerinden açık parfümlere biraz baktım. D&P'de Lolita Lift diye geçen bir parfüm buldum. Yalnız içerisinde vanilyayla beraber baharat yazıyordu. Ben baharatlı kokuları pek sevmem, meyveli, çikolatalı, vanilyalı kokuları seviyorum, ayrıca sarışınım. Tenime gider mi sizce yoksa çok ağır mı olur? Kullananlar yardımcı olursanız sevinirim :)

sen yazınca hatırladım bende şimdi lolita lift dp de L11 olarak geçiyor baharatlı değil bence vanilyalı çikolatamsı diye geçiyordu sanırsam ama bana böyle kek gibi kurabiye gibi geliyo kokusu :)

sen yazınca hatırladım bende şimdi lolita lift dp de L11 olarak geçiyor baharatlı değil bence vanilyalı çikolatamsı diye geçiyordu sanırsam ama bana böyle kek gibi kurabiye gibi geliyo kokusu :)

O zaman d&p'ye gidince söylediklerinizle beraber bunada bakıyım. Wish'e de internetten baktım o da güzele benziyor. Gidip denemek lazım tabi hepsini :)

O zaman d&p'ye gidince söylediklerinizle beraber bunada bakıyım. Wish'e de internetten baktım o da güzele benziyor. Gidip denemek lazım tabi hepsini :)
aynen canım kokusuna bak öyle kendi zevkine göre karar ver ama wish güzeldir onu seviceğini düşünüyorum :)

lolita lift zamanında çok kullandım, bana kalirsa baharatlı bir kokusu yok.
Fırınlanmış kek gibi bir kokusu var ama böyle nasıl anlatsam çook ağır bir koku değil. Mesela xerjoff casamorati lira da fırınlanmış kek kokusu ama vanilya o kadar baskın ki , lolita lift onun yanında hafif kalır :)
Tatlı tatlı kek,pasta gibi kokan kokuları seviyorsan tavsiye ederim.
Ayrıca zevkine uygun olarak tavsiye edeceğim bir kokuda var. Dp de naomi campbell’i dene meyveli&vanilyalı bir koku. Geçen kış kullanmıştım.

lolita lift zamanında çok kullandım, bana kalirsa baharatlı bir kokusu yok.
Fırınlanmış kek gibi bir kokusu var ama böyle nasıl anlatsam çook ağır bir koku değil. Mesela xerjoff casamorati lira da fırınlanmış kek kokusu ama vanilya o kadar baskın ki , lolita lift onun yanında hafif kalır :)
Tatlı tatlı kek,pasta gibi kokan kokuları seviyorsan tavsiye ederim.
Ayrıca zevkine uygun olarak tavsiye edeceğim bir kokuda var. Dp de naomi campbell’i dene meyveli&vanilyalı bir koku. Geçen kış kullanmıştım.
Tesekkurler

DP Lolita Lift almıştım bir kere. Kullanamadım hatta arkadaşlarım da hiç beğenmedi, çöpe attım. Kokusu çok basit geldi bana üstelik çok ağır, kurabiye gibi sanki ama bir parfümün böyle kokması benim tercihim değil :KK43:. Hatta otobüste denk gelmiştim biri sıkmıştı, gerçekten çok kötü geldi bana.
Yine de sevenlerine ve kullananlarına saygısızlık olmasın da.

Ayy benim parfümüm. Ben Bargello markasından kullanıyorum ama David Walker sanırım daha güzeldi. Buğday tenliyim, size de gideceğini düşünüyorum. Çok ağır değil fakat ben kışın kullanıyorum.

X