Saç Rengi ve Saç Boyama loreal küllü kumral 7.1(resimli)

yetişemiyorum artık yine mi değiştiiii kaydirigubbakcemile2 ama süper olmuş bu da, doğal da duruyor güle güle kullan hayatım olumunekankayizsmile

yetişemiyorum artık yine mi değiştiiii kaydirigubbakcemile2 ama süper olmuş bu da, doğal da duruyor güle güle kullan hayatım olumunekankayizsmile

çok teşekkür ederim cnm üstüste 2 kere aynı rengi boyamadım hiç :) ama bu rengi sevdim bunla devam edicem gibi

güle güle kullan saçını canım. ama ben de oldum olası küllü renklere ısınamadım bu nedenle bana 1. resimdeki renk daha güzel geldi. ama tabi fotoğrafta farklı olabiliyor.

güle güle kullan saçını canım. ama ben de oldum olası küllü renklere ısınamadım bu nedenle bana 1. resimdeki renk daha güzel geldi. ama tabi fotoğrafta farklı olabiliyor.

teşekkür ederim cnm. ilk resimdeki renkte yüzümü biraz soluk gösteriyodu aktıkça acayip bi renk alıyodu bide

arkadaşlar saçımı çikolata kahveye boyadım lorealin
fakat üzerine hangi rengi boyasam bi kızıllık oluyor ve istemiyorum :KK43:
acaba küllü kumrala boyasam bu kızıllıktan kurtulur muyum?

gmztnr canım güle güle kullan ilk ne renge boyadın ki birinci resimdeki gibi oldu tabi sonrası çok hoş olmuş benim saçım koyu kumraldı açık küllü sarıya boyadım senin ilki gibi oldu şimdi küllü kumrala boyamayı düşünüyorum bilgilendirirsen sevinirim

gmztnr canım güle güle kullan ilk ne renge boyadın ki birinci resimdeki gibi oldu tabi sonrası çok hoş olmuş benim saçım koyu kumraldı açık küllü sarıya boyadım senin ilki gibi oldu şimdi küllü kumrala boyamayı düşünüyorum bilgilendirirsen sevinirim

uygarcım biraz geç oldu kusura bakma cnm. ilk resimde bende palette 10.1 açık küllü sarıya boyamıştım ama kesinlikle kullanmanı tavsiye etmiyorum saç derimi yaktı ben onun üstüne loreal 7.1 boyadım çok memnun kaldım sende saçının resmini eklersen yardımcı olmaya çalışırım cnm

canım benim saç rengimi ekledim konu açmıştım açık küllü sarıyla alakası yok die ordan bakabilirsin bu benim bilgisayardeil ondan ekleyemiyorum ordan bak olur muu

canım benim saç rengimi ekledim konu açmıştım açık küllü sarıyla alakası yok die ordan bakabilirsin bu benim bilgisayardeil ondan ekleyemiyorum ordan bak olur muu

cnm ben bayıldım senin renge çok güzel görünüyor sarı olmuş resmen eğer bikere daha aynı boyayla boyarsan biraz daha açılabilir. bide evdeki boyayla bizim istediğimiz sarılar hiç olmuyor garip bi renk çıkıyor bende o yüzden vazgeçtim artık sarı denemiyorum küllü kumrala boyayıp kendi rengime dönmeye çalışcam sonrada röfle yaptırmayyı düşünüyorum bunun üstüne küllü kumral baya iyi tutar bence benimki daha koyuydu o rağmen baya tatlı oldu sendede güzel bi açık kumral kumral olur bence

hıımm tamam canım saol bende aynı rengi bidaha denicem acık küllüyü renk otaursun die
şimdi bende begeniyorum rengimi yıkadıkça saç güzelleştii herkes bsgeniyor bence ilk boyayınca bebegenmemek normal birden deieişm farklı olyor ama sabretip beklemek daha ii sonuclar veriyor
ayrıca röfleyi tavsiye ederim cok hoş olyo herkesede yakışıyor

hıımm tamam canım saol bende aynı rengi bidaha denicem acık küllüyü renk otaursun die
şimdi bende begeniyorum rengimi yıkadıkça saç güzelleştii herkes bsgeniyor bence ilk boyayınca bebegenmemek normal birden deieişm farklı olyor ama sabretip beklemek daha ii sonuclar veriyor
ayrıca röfleyi tavsiye ederim cok hoş olyo herkesede yakışıyor

canım sen kolestonlamı boyamıştın çok yıprattı diyenler oluyordu sende oldumu yıpranma??

gmzecim ben de az önce saçımı 7.1 ile boyadım ama bir sorun var, sende de oldu mu bilmiyorum. resmen tutam tutam döküldü saçlarım... üstüne bi de tararken döküldü.. bi ara kel kalıcam sandım ağlıcaktım nerdeyse... palette, koleston, vital, alix avien kullandım ama hiç böyle dökülme yaşamamıştım. loreal bi de güya en iyi marka. çok kötü oldum yaa böyle dökülmeye devam ederse saç kalmaz başımdaa mafoldumben

loreal kullanıp da bu sorunu yaşayan oldu mu hiç ?

gmzecim ben de az önce saçımı 7.1 ile boyadım ama bir sorun var, sende de oldu mu bilmiyorum. resmen tutam tutam döküldü saçlarım... üstüne bi de tararken döküldü.. bi ara kel kalıcam sandım ağlıcaktım nerdeyse... palette, koleston, vital, alix avien kullandım ama hiç böyle dökülme yaşamamıştım. loreal bi de güya en iyi marka. çok kötü oldum yaa böyle dökülmeye devam ederse saç kalmaz başımdaa mafoldumben

loreal kullanıp da bu sorunu yaşayan oldu mu hiç ?

cnm çok üzüldüm:gitme: bende öyle bişi olmadı ben dökülme sorununu palette yaşadım en çok ama lorealde hiç olmadı neden öyle olduki :KK43: renk falan nasıl peki acaba ilk anda oldu sonra dururmu dökülme umarım geçer tatlım

X