Saç Rengi ve Saç Boyama lütfen acil yardım!!!

moonromanticism

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
37
0
kızlar yardım edin lütfen. saçlarımı siyaha boyuyordum ama arrtık sıkılmıştım. yaklaşık 6 ay saçımı hiç boyamadım. sonra palettenin renk açıcısından kullandım ama sürdükten sonra ya saçım yanarsa diye korkumdan kutunun yarısını kullanıp 10-15 dk sonra yıkadım geri (saçlarımın boyu omuz hizasından 5-10 cm daha uzun). kızıla boyayınca doğal olarak tutmadı dipleri kızıl oldu altlar siyah. 1 hafta sonra yani cumartesi günü falan tekrar renk açıcı kullanıp bu sefer bekletsem. sonra boyasam 1 hafta arayla saçıma renk açıcı uyguladığım için yanar mı saçlarım lütfen cevap bekliyorum

kızlar yardım edin lütfen. saçlarımı siyaha boyuyordum ama arrtık sıkılmıştım. yaklaşık 6 ay saçımı hiç boyamadım. sonra palettenin renk açıcısından kullandım ama sürdükten sonra ya saçım yanarsa diye korkumdan kutunun yarısını kullanıp 10-15 dk sonra yıkadım geri (saçlarımın boyu omuz hizasından 5-10 cm daha uzun). kızıla boyayınca doğal olarak tutmadı dipleri kızıl oldu altlar siyah. 1 hafta sonra yani cumartesi günü falan tekrar renk açıcı kullanıp bu sefer bekletsem. sonra boyasam 1 hafta arayla saçıma renk açıcı uyguladığım için yanar mı saçlarım lütfen cevap bekliyorum

ben 1 hafta da 4 kez 1 ayda 8 kez koleston artı palette açıcı uyguladım saçıma cnm
siyah boyadan sarıya açtım şu an saçlarım civciv gibi çok tatlı sapasağlam :KK70:
vallahi gayet iyi ipek gibi değil ama kötüde değil kesinlikle ve kopma falan da olmadı
ilk zamanda bi sertlik vardı şimdi o da kalmadı
3 ay önce yapmıştım bu işlemi
ve ayda 2 kez açıyorum yine diplerim çıktığı için onuda söyleyim
gayet memnunum saçlarımdan korkma sende canım ilk zamanlarda kötü gibi oluo 2 hafta falan hergün yıka krem sür zeytin yağ sür hiçbişey kalmıo

ben 1 ayda saçımın 4 kere rengini değiştirdiğimi bilirim canım bişey olmadı.
bide bence saçının diplerinin kızıl olmasının nedeni daha önceden boyadığın boya aktı diplerin kendi doğal rengin olduğu için boya tuttu. o yüzden altların tutmadı. bendede öyle olmuştu. 1 hafta fean beklemene gerek yok bende yaptım 1 gün arayla boyadım hiç bişey olmadı.

çok teşekkür ederim arkadaşlar bu sefer 40 dk falan bekleticem ve sonunda bakır tonlarında koyu bir kızıl tutcak diye ümit ediyorum... yardımlarınız için sağolun :)

X