Lütfen Bakar Mısınız , Moralım Biraz Bozuk

Ekimyirmiyedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
5
4
28
Sat ' a göre tam 6 haftalık hamileyim. Kese 18.5 mm olmasına rağmen ne yolk ne de bebek vajinal ultrasonda görünmedi, Doktorum direkt kürtaj boş gebelik dedi. Başka bir doktora daha gittim o da bir hafta daha bekleyelim dedi. Umutlanmalı mıyım. Geç döllenme olmuş olabilir mi ? Çatlatma iğnesi ile hamile kaldım. Bu süreçte de progestan kullanılıyorum ve sürekli kahverengi akıntım var..

Son düzenleme:
Üzücü bir durum biliyorum ama kendinizi kötüye hazırlayın eğer olumlu olursa ne güzel olur aynı şey başına gelmiş biri olarak inanın bana çok zor olduğunu tahmin ediyorum şuan yüksek ihtimalle yolk gözükmesi gerekiyordu kullandığınız progestan düşük önlüyor olabilir doktorun dediği gibi bekleyip iyi olmasını kalpten isterim inşallah öyle olur ama siz her iki ihtimale hazır olun

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-23-20-22-57-98_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-03-23-20-22-57-98_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 38
Sat ' a göre tam 6 haftalık hamileyim. Kese 18.5 mm olmasına rağmen ne yolk ne de bebek vajinal ultrasonda görünmedi, Doktorum direkt kürtaj boş gebelik dedi. Başka bir doktora daha gittim o da bir hafta daha bekleyelim dedi. Umutlanmalı mıyım. Geç döllenme olmuş olabilir mi ? Çatlatma iğnesi ile hamile kaldım. Bu süreçte de progestan kullanılıyorum ve sürekli kahverengi akıntım var..
Merhaba, benim 5 haftalıkken ultrasonda bebeği ve kalp atışını gördük sonra lekelenmem başladı kalp atışı yavaşladı dediler 3 doktora gittim düşecek dediler kürtaj önerdiler küçücük bir umut varsa bekleyeceğim ben dedim maalesef düşürdüm 2 gün önce. Umarım sizden güzel haberler alırız öyle zor süreçler ki ☹️ Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

X