Sivilceli Ciltler Lütfen sivilcelerim için bana yardım edin

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

berkuncan

Gel bebişim.....
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
1.116
21
Herkese merhabalarr benim sadece çenemin alt bölgelerinde ve yanalarımın alt bölgelerinde minik minik birsürü sivilcem mevcutt bunlar geçirdiğim bir ameliyat sonrasında sıkıntıyla patladı yaşım 28 ergenliği çooktaan geçirdimmm :KK1: inanın o zaman bile hiç bu kadar sivilcem çıkmamıştı her neyse ve ben bebek düşünüyorum onun içinde akne tedavisinde kullanılan ilaçları kullanamıyorumm gittiğim cildiye uzmanı beni uyardı bu konuda ama bu sivilcelerde bir türlü geçmek bilmiyor bana nooolurr yardım edin artık aynaya bakasım gelmiyorrr insanın cildi 4 ay içinde bu kadar kötü olabilir heralde ne yaparsam kurtulurummm lütfen yardım edin kızlaarrr:KK43::KK43:

kızlarr noolur bildiğiniz bişey varsa yardım edinn yaaaa çok sıkıldımm suratımın bu halinden ergen kızlar gibiyim vallahaa

Herkese merhabalarr benim sadece çenemin alt bölgelerinde ve yanalarımın alt bölgelerinde minik minik birsürü sivilcem mevcutt bunlar geçirdiğim bir ameliyat sonrasında sıkıntıyla patladı yaşım 28 ergenliği çooktaan geçirdimmm :KK1: inanın o zaman bile hiç bu kadar sivilcem çıkmamıştı her neyse ve ben bebek düşünüyorum onun içinde akne tedavisinde kullanılan ilaçları kullanamıyorumm gittiğim cildiye uzmanı beni uyardı bu konuda ama bu sivilcelerde bir türlü geçmek bilmiyor bana nooolurr yardım edin artık aynaya bakasım gelmiyorrr insanın cildi 4 ay içinde bu kadar kötü olabilir heralde ne yaparsam kurtulurummm lütfen yardım edin kızlaarrr:KK43::KK43:

merhaba :) bende 22 yim .d.d cildim karma aynı şekilde benmde çenemde yanak bölgemde var sivilcem benim yaptığım bakım şu:
temizleyici : garnier 3 ü bir arada & diadermıne temizleme sütü
tonik : gül suyu
maske : kil + gül suyu karıştırıp 20 dk.bekletip yıkıyorum
nemlendirici : arko nem mango & mandalina
birde güneş kremi ihmal etmemelisin.

bunlar bana iyi gelen şeyler ama tabiki tecrü ede ede yaptım :KK70: aslında üşendiğimden birde havuza gittiğimden çok fazla yapamıyorum. bazı konularda sodayla yıkayanlar mevcut ben denedim fena yaktı ama sanki rahatlattı bana iyi geldi o da . çok fazla kremlemek bence sivilceyi beslio cildin dogal nemı var zaten cogalınca dahada sivilce cıkarıo helede benmkı içi dolu deil pişik gibi cıktıgından :KK1::KK1: bide doğal yağlar var kilin içine atabilecegin ya da gece az olmak kaydıyla uygulanabilicek . vitaminli kremler falan :KK1:

[BUNLAR BENİM ŞAHSİ BAKIMIM. DOĞUCAK AKSİLİKLERDEN SORUMLU DEĞİLİM.]

merhaba :) bende 22 yim .d.d cildim karma aynı şekilde benmde çenemde yanak bölgemde var sivilcem benim yaptığım bakım şu:
temizleyici : garnier 3 ü bir arada & diadermıne temizleme sütü
tonik : gül suyu
maske : kil + gül suyu karıştırıp 20 dk.bekletip yıkıyorum
nemlendirici : arko nem mango & mandalina
birde güneş kremi ihmal etmemelisin.

bunlar bana iyi gelen şeyler ama tabiki tecrü ede ede yaptım :KK70: aslında üşendiğimden birde havuza gittiğimden çok fazla yapamıyorum. bazı konularda sodayla yıkayanlar mevcut ben denedim fena yaktı ama sanki rahatlattı bana iyi geldi o da . çok fazla kremlemek bence sivilceyi beslio cildin dogal nemı var zaten cogalınca dahada sivilce cıkarıo helede benmkı içi dolu deil pişik gibi cıktıgından :KK1::KK1: bide doğal yağlar var kilin içine atabilecegin ya da gece az olmak kaydıyla uygulanabilicek . vitaminli kremler falan :KK1:

[BUNLAR BENİM ŞAHSİ BAKIMIM. DOĞUCAK AKSİLİKLERDEN SORUMLU DEĞİLİM.]

Canım teşekkür ederim ne aksiliğii yaa ben bir kurtulsam şunlardann başka bişey istemiyorum çok sıkıldımmm saçma sapan insanlarınn suratındakiler nerden çıktı öylee diyee saçmalamalarından teşekkür ederimm

bildiğim bişey sıkıntıyla gelen sıkıntıyla gider. bende üniversite değiştirdiğimde yani geçiş yaptığımda çok sıkıntı çekmiştim ve ergenliğinde dahi sivilce görmeyen ben o kadar kötü sivilceler çıkardım ki çok kötüydü işte. ben artık çıban diyordum onlara. yüzümün ortasında dokunduğumda beynimi sızlatan şeyler çıktı. sıkınca moraran ama içinden bir damla bişey çıkmayan. daha sonra bembeyaz olan falan. düşün ergenliğimde dahi sivilcem yoktu. takma kafana hiç bişey yapmadan geçti benimkiler. onlarla mutlu olmaya bak. üzüldüğün şeyleri çıkar kafandan emin ol o zaman geçecek.

Merhaba benim çenemde küçük küçük sivilce gibi şeyler vardı 5yıldır geçmiyordu herşeyi denemiştim. Dermoday'ın maskesi hepsini geçirdi. :) Fakat benim çenemdekiler uç çıkartmıyordu , acımıyordu da tam sivilce gibi değildi. Eğer buna benzer bir şeyse kesinlikle Dermoday maskesini tavsiye ederim.

Eğer sivilceyse zoretanin kullanman sonuç gösterecektir.

Merhaba benim çenemde küçük küçük sivilce gibi şeyler vardı 5yıldır geçmiyordu herşeyi denemiştim. Dermoday'ın maskesi hepsini geçirdi. :) Fakat benim çenemdekiler uç çıkartmıyordu , acımıyordu da tam sivilce gibi değildi. Eğer buna benzer bir şeyse kesinlikle Dermoday maskesini tavsiye ederim.

Eğer sivilceyse zoretanin kullanman sonuç gösterecektir.

canım tamda öyle beni bendden daha iyi anlatmışsın peki nerede bulabilirim bu maskeyi?

canım tamda öyle beni bendden daha iyi anlatmışsın peki nerede bulabilirim bu maskeyi?

Ürünün fotoğrafını ekliyorum. Ben kozmetik ürünleri satan bir yerden almıştım. tüp şeklinde ve bana uzun süre yeterli oldu. fiyatı 20tL'ydi , 4 ay önce. Çeneme uyguluyordum gece yatarken, sabah kalktığımda yıkıyordum. Normal maskeler gibi gerdirmiyor. Yumusak güzel kokulu bir maske. Sürdükten sonra yarısını içine çekiyor farkedeceksin. Benim hiç bir yöntemle geçmiyordu , bunun sayesinde geçti.
$2013-01-08 17.47.57.jpg

Ürünün fotoğrafını ekliyorum. Ben kozmetik ürünleri satan bir yerden almıştım. tüp şeklinde ve bana uzun süre yeterli oldu. fiyatı 20tL'ydi , 4 ay önce. Çeneme uyguluyordum gece yatarken, sabah kalktığımda yıkıyordum. Normal maskeler gibi gerdirmiyor. Yumusak güzel kokulu bir maske. Sürdükten sonra yarısını içine çekiyor farkedeceksin. Benim hiç bir yöntemle geçmiyordu , bunun sayesinde geçti.
Eki Görüntüle 640784
canım tesşekkür ecerimmm çok sağol

Benimkiler de aynı yani tam olarak sivilce gibi değil imex diye bir krem var dr vermişti onun yanında garnier saf ve temiz3ü bir arada kullanmaya başladım gelişme var tavsiye ederimm :)

aknefug %5 kullanabilirsin tabi ben eczaci ya da doktor degilim yan etkileri konusunda bir bilgi veremem ama yuzumu cok rahatlatmisti bide siyah noktalara baya iyi gelmisti

pixi teşekkür ederimm sonn günlerrde neler yaptıysam olmadı bende cildiyeye gittim kimyasal peeling uyguladılar sonrası için karbon peeling uygulamasınaa başlayacaz kimyasalda bile süper sonuçlar aldım karrbondan çok memnun insanlaar bakalım ben neler yasayacam paylaşırım sizlerle

Karbon peelingin ilk seansına gittim geldimm bu gün sanırım 5. günn o kadar hızlaaa düzeldiyorki cildimm inanamazsınızzz birde la roche-posay marka cilt temizleme ürünlerini önermişti dermataloğumm onlarıda aldım kullanıyorumm muazzam ürünlermişş sürdükten sonra cildimdeki değişime inanamassınızzzz

X