lütfen yardım edin,kaç haftalık hamileyim şimdi :(

Sevgili Vermidon,

Yarın kontrole gidiyorum.
Doktorun kararına göre sezeryana girme olasılığım var.. :CüvCüv:

Bir kac gun klube uğrayamayabilirim.. a.s

Hakkını helal et lütfen, duanı üzerimden eksik etme.. :Saruboceq:

Allah, sana ve bebeği olmayan/bebek bekleyen tum anne adaylarına da bu günleri görmeyi nasip etsin inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Allaha emanet ol.. :a015:

umarım hayırlısıylla alırsın bebişini kucağına çok taze bi hamile olarak dualarını bende üzerime alıyorum
hepimiz için amin

teşekkürler arkadaşlar
cy canım hayırlısı olsun ,şiimdi ggördüm mesajını inşallah hayırlısıyla kurrtulmuşsundur,dualarım senle...ne olur çabuk yaz...çok meraklandım şimdi....
çok yazamayacağım,çok ama çok sancım var doktorlarda bişey yapamıyo,kanamam çok,doktor düşük kanaması diil bu adet kanaması çok ilginç diyo,aşırı adet sancısı çekiyorum ,nete giremedim,acildeyim sürekli,ağrı kesici bile yapmıyolar....canım çok çook yanıyo...bebek hala duruyo,nasıl oluyo,nası dayanacam bilmiyorum...

teşekkürler arkadaşlar
cy canım hayırlısı olsun ,şiimdi ggördüm mesajını inşallah hayırlısıyla kurrtulmuşsundur,dualarım senle...ne olur çabuk yaz...çok meraklandım şimdi....
çok yazamayacağım,çok ama çok sancım var doktorlarda bişey yapamıyo,kanamam çok,doktor düşük kanaması diil bu adet kanaması çok ilginç diyo,aşırı adet sancısı çekiyorum ,nete giremedim,acildeyim sürekli,ağrı kesici bile yapmıyolar....canım çok çook yanıyo...bebek hala duruyo,nasıl oluyo,nası dayanacam bilmiyorum...

Sana coooooooooook dua ettim, hakkında hayırlısı olsun. Biz donduk.. İyiyiz cok sukur, bir iki ufak sıkıntımız var ama musait oldugum zaman detayları ile yazarım.. Cuma aksamı sezeryan ile 3560 gr agırlıgında bir oglum oldu..
:nazar:
Sana duacıyım...
Daima...

Sana coooooooooook dua ettim, hakkında hayırlısı olsun. Biz donduk.. İyiyiz cok sukur, bir iki ufak sıkıntımız var ama musait oldugum zaman detayları ile yazarım.. Cuma aksamı sezeryan ile 3560 gr agırlıgında bir oglum oldu..
:nazar:
Sana duacıyım...
Daima...

Canım çok tebrik ederim..Sağlıkla büyüt oğlunu annesi :nazar:

Vermidon canım,bebişinin kalp atışlarını duydunuz mu?

sevgili cy, sana dua ettim canım,kurtulmuşsun çok sevindim.mis kokulu oğluşunu kokla benim için,senin adına çok sevindim,damatlığınıda görürsün inşallah.....duaların içinde çok teşekkürler,
sevgili badem, canım bebeğimi kötü şekilde kaybettim,bende ölüyormuşum acil müdahale ettiler doğumevinde...daha sonra detaylı yazarım şimdi çok kötüyüm,pek yazamıyorum...

sevgili cy, sana dua ettim canım,kurtulmuşsun çok sevindim.mis kokulu oğluşunu kokla benim için,senin adına çok sevindim,damatlığınıda görürsün inşallah.....duaların içinde çok teşekkürler,
sevgili badem, canım bebeğimi kötü şekilde kaybettim,bende ölüyormuşum acil müdahale ettiler doğumevinde...daha sonra detaylı yazarım şimdi çok kötüyüm,pek yazamıyorum...

Ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzüldüm..Çok geçmiş olsun canım...:a015:

Vermidon...
Hakkında hayırlısı olsun insallah canım..
Allah sana ve bebek bekleyen tum annelere benim yasadıgım bu duyguyu yasatsın insallah... Allah bebeginin cennet kokusunu burnuna cektigin gunleri nasip eylesin...

Uzuldum..

İyi ol, veren alan Rabbim..

Rahmet sahibi Rabbim..

Merhamet sahibi Rabbim..

Vardır bir bildigi..

Allaha emanet ol..

Gozlerinden operim..

cy2006 tebrikler canım.darısı bizlere .rabbim ogünlerede hayırlısıyla kavuştursun.bebeğinide sağlıkla ve mutlulukla büyüt.

vermidon çok geçmiş olsun .herşey ALLAH tan canım o ne derse o olur.en kısa zamanda sağlığına kavuşursun inşallah .

selamlar.. bende sizinle bişeyler paylaşmak istedim,benimde bebeğim 6 haftalıkken kalbi durmuştu.. zaten zorla duymustuk 5,5 haftalıkken ama o sesı duymak bıle benı mutlu etmıstı..agustosun 15 ınde kürtaj oldum dr kalp atısları yok dedı we o psıkolojıyle hemen kurtaja gırdım agrısı sancısı bır yere aglayarak uyandıgımı cok ıyı hatırlıyorum... şimdi7 ay geçtı üzerinden eger kaybetmeseydım kucagıma almak uzereydımsenağlama.. ALLAH herşeyin hayırlısını wersın.bende şubat 7 de oldum adet en son we bu ay korunmadık beklıyorum acaba ALLAh kısmet edecekmı dıye,,,,,,... tüm arkadaslar hepınmıze allah saglıklı bebekler nasıp etsınn wermidon gecmıs olsun tatlımm üzülme ıyı olacak hersey..

bence işe doktorunu değiştirmekle başla.kendine güven şöyle bşr silkelen.Allah yanında senin.merak etme tosun gibi doğurursun.biraz sabır.bende kist ameliyatı 2 kere kürtaj hepsi arka arkaya...4ay sonra tekrar hamileleik.5 aylık oğlum var.5 ay olasıya ne poroblemler çıktı.ama hepsi vgeçti.sabret Allah can taşıyanın yanında.kaendini korkutma kendini sorularela boğma..iyi düşüm bebişin iyi gelişsin.Allah yardımcın olsun canım..

X