LÜTFEN YARDIM EŞİM UYUŞTURUCU KULLANIYOR

Şuan tedavi görüyor yaklaşık 1.5 aydır kullanmıyor hem psikolojik hem de bu maddeden ötürü tedavi görüyor ve herşey yolunda evliliğim bile düzeliyor diyebilirim beraber yemek yiyoruz sohbet ediyoruz geziyoruz yeni yeni evliliğin tadı gelmeye başlıyor yani. Hamd olsun şuan herşey yolunda
şimdi tedavi görüyor ama eminim ileride yine başlayacak madde bağımlısı kişiler malesef tamamen bırakmıyor. tedavi sürecinde bırakırlar en ufak bir sıkıntıda yine başlarlar. çocuk filan düşünmeyin düzelmişsiniz olabilir şuan için öyledir de, geleceği düşünün.

Ben burda kolay kolay birine boşan diyemem kolaylıkla boşan diyen üyelere de bir anlam veremem sonuçta karşı tarafı bilmiyorsun, olaylara tamamen hakim değilsin vs vs ama size çok net bir şekilde boşan diyebilirim. Çocuk olsun düzelir diyenler de cahil cühela insanlar. El kızı olarak siz eşinizi düzeltebildiniz mi? Hayır. Zaten anne babalar çoğunlukla çocuklarını bencil iç güdülerinden dolayı yaparlar. Ama sizin durumunuzdaki bir kadın bu evliliğe asla çocuk getirmemeli. Uyuşturucu farklı bir durum.

Şuan tedavi görüyor yaklaşık 1.5 aydır kullanmıyor hem psikolojik hem de bu maddeden ötürü tedavi görüyor ve herşey yolunda evliliğim bile düzeliyor diyebilirim beraber yemek yiyoruz sohbet ediyoruz geziyoruz yeni yeni evliliğin tadı gelmeye başlıyor yani. Hamd olsun şuan herşey yolunda
Sen düzelecek zannet asla düzelmez uyuşturucu bağımlıları ara verir ama maddeyi bırakmaz yani üç ay beş ay on sene sonra eninde sonunda yine kullanırken yakalarsin onu.cocuk yaparsan ise bu dünyada cehennem ne demek onu yasarsin uyuşturucu bağımlısı adama çocuk yani bu adamdan değil koca,arkadaş bile olmaz hele baba hiç.
Kimsenin kahramanı olmaua çalışmayın,filmlerde oluyor o amateme yatıp çıkıp birdaha kullanmamak falan romantik masallar...
Bal buraya yazıyorum sonra yine baslik açacaksın kurtulamadik bu maddeden diye ne yazık ki boyle uzgunjm

Dur bakalım siz daha bişey görmediniz. 1.5 ay ne ki? 1.5 ay o kadar kısa bir süre ki. Aslan gibi kocam var diye sevinmek için çok erken. Hele sizinki kendini epey yıpratmış. Bazı hasarlar ömür boyu kalacak, genetiğinde psikiyatrik hastalık varsa yandınız, tetiklenecek şimdi.

Kızlar Merhaba. Ben 25 yaşındayım ve 5 yıllık ilişki sonrası severek evlendik. Şuan 2 yıllık evliyim. Ama evlendikten 6 ay sonra eşimin uyuşturucu kullandığını öğrendim. Ve dünyam başıma yıkıldı. Çok seviyorum eşimi daha doğrusu seviyordum.. saçma sapan öfkeleri değişik ruh hallerinden aşırı yoruldum. Bu süreçte 2 düşüğüm oldu. Herkes bana çocuk olsun düzeltir kendini diyorlar daha doğrusu kendi ailesine söyledim annesine babasına kardeşine ama kimse umursamıyor çocuk olmasına engel mi bu durum ? Ve sizce ne yapmalıyım nasıl bir tavır sergilemeliyim yardım edin nolur.
Cocuk olunca duzelmez hemen bosan ve yoluna bak ,o yollara giren iflah olmaz .

Cocuk amatem mi cocuk yesilay mi cocuk hastane mi doktor mu adamı nasıl düzeltsin?
Ailesi uğraşmak istemiyor da ondan yapıyor.
Arkana bakmadan kac

Meth bilmiyorum ama ateş buz diye biliyorum ben nasıl.birsey hiç bilmiyorum bir kaç kez cebinde yakaladım iri limon tuzu gibi birşey
Kullandığı şey sentetik ve güçlü bağımlılık yapan bir madde. Bırakabilse 8 senedir içmezdi. Benim arkadaşım esrar içiyordu. Evlendi. Senesi dolmadan karısı terk etti. Çocuğunu da göstermiyor. Bunlar daha iyi günleriniz. Krize filan girdiğini görürsen bakalım aşk filan kalıyor mu??

Eklentiler

• EBF1E73F-CCDA-43E4-9CAF-31FCC5FE610A.jpeg
    EBF1E73F-CCDA-43E4-9CAF-31FCC5FE610A.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 14
X