lütfen yardım kızlar memorial hastanesinde tüp bebek yaptıran arkadaşlar maliyeti?

merhaba 5000 liraya butün tetkik ve tahliller dahilmi son hafta neredeyse hergün e2 yapılıyor bunlar ekstarysa bunlarada 1000 tl gitse rakam artabilir diye düşünüydrum

canlar memorialde tedavi ücreti 2000 euro. buna hergun gittiğimiz muayene ve kan testi dahil sadece. ayrıca ben nur hanıma gidiyorum diğer giden butun arkadaşlarımda çok memnun. tereddütsüz tavsiye ederim herkese. başınız şıkıştığı zaman her türlu arayıp soru sorabiliyor yada nur hanıma mail atabiliyorsunuz. sizden istedikleri testleride devlet hastanelerinde veya istediğiniz herhangi bir yerde yaptırabilirsiniz ona karışmıyorlar. sadece eşinizden sperm testi isterlerse onu orda yaptırmak zorundasınız. oda 200 civarıydı sanırım. ilaç masrafları ise size ait. oda 2500 liraya kadar çıkabiliyor.

canlar memorialde tedavi ücreti 2000 euro. buna hergun gittiğimiz muayene ve kan testi dahil sadece. ayrıca ben nur hanıma gidiyorum diğer giden butun arkadaşlarımda çok memnun. tereddütsüz tavsiye ederim herkese. başınız şıkıştığı zaman her türlu arayıp soru sorabiliyor yada nur hanıma mail atabiliyorsunuz. sizden istedikleri testleride devlet hastanelerinde veya istediğiniz herhangi bir yerde yaptırabilirsiniz ona karışmıyorlar. sadece eşinizden sperm testi isterlerse onu orda yaptırmak zorundasınız. oda 200 civarıydı sanırım. ilaç masrafları ise size ait. oda 2500 liraya kadar çıkabiliyor.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun hamileliğin sağlıklı bir şekilde kucagınada almayı nasip etsin Allahım
Sizde sorun neydi Nur hanımın hastalarına yaklaşımı nasıl?bende ikinci denemem için gidicem 4 Ocak'ta randevum biraz tedirginim ve korkuyorum açıkçası:KK43:((

tedavi ne kadar sürüyo ve toplam ne kadara mal ediyo kızlar yaptıran varsa lütfen acil yardım yani muayne ve işlem ler :emir_bebek:
ekım ayında ılk tüp bebek denememi memoriyalde yaptırdım.7gün yumurta büyütme ve toplama sürüyor.3-5 gün arası emriyo olusursa nakil işlemi sürüyor.2100euro yaklasık5000tl mal oluyor.inşalla aralık 26-27 gibi 2denememe gidecegım.inşallah hayırlısı olur tüm umut edenler için.

merhaba bende dün 2.deneme için memorialle görüştüm fiyat olarak 1800 euro ve 1000,1500 tl civarıda ilaçların tutacagı göylendi. ekstra bi indirim yapıyolarmı acaba bilginiz varmı?pazarlık atan varmı?

merhaba bende dün 2.deneme için memorialle görüştüm fiyat olarak 1800 euro ve 1000,1500 tl civarıda ilaçların tutacagı göylendi. ekstra bi indirim yapıyolarmı acaba bilginiz varmı?pazarlık atan varmı?

canım sen Memorial'ın hangi şubesi ile görüştün ?
ben de 2100 euro diye biliyorum, daha bir kaç gün önce sordum ve pazarlık yapmıyorlar, bir kaç ay önce ilk denememi yaptım 2000 Euro'ya Memorial Ataşehir'de..

canım sen Memorial'ın hangi şubesi ile görüştün ?
ben de 2100 euro diye biliyorum, daha bir kaç gün önce sordum ve pazarlık yapmıyorlar, bir kaç ay önce ilk denememi yaptım 2000 Euro'ya Memorial Ataşehir'de..

canım ben memorial şişli ile görüştüm ilk deneme evet 2100 euro dediler ama benim 2. denemem olacak ilkini yine orada yaptırmıştık nasip olmadı.:KK50:

Merhaba, memorial, medical park, alman hastanesi gibi hastanelerin tamamında nakit ödenen para 4 bin lira civarı, ilaçlar hastaya göre değişiyor. benim bin tl tuttu, arkadaşımın 3bin tl. Benim doktorum tahlillerin tamamını ünv. hastanesinde yaptırmama izin verdi, ancak bazıları kabul etmiyormuş. Gereksiz tahlil yaptırmazlarsa bunların da ortalama fiyatı bin tl. ben sadece işlemler ve ilaçlar için 5 bin tl ödedim. sizin için hayırlısı olsun.
ha bir de embriyo dondurmak isterseniz 500 tl civarı

Tedavi ücreti 2100 euro tahlillerde yaklaşık 500 tl civarı ( ön hazırlık için olanlar) ama tabiki bu hastaneden hastaneye değişiyor. Ama memorial ın fiyatları gayet uygun. İlaçlarda 1500 - 2500 TL arası

X