M.kemal Atatürk'ün Resimleri

28ws4.jpg

Atatürk albümü olsun burası ne güzel gelir gelir bakarız..

sılacım eline,emeğine sağlık arkadaşımm... o kadar özledik ki bu güzel insanı... sağolasın canımmm...a.s.

Sılacım çok güzel bir paylaşım...Ellerine sağlık! İzninle ben de,bu özel insanın bir kaç resmini eklemek istiyorum...

mk7largejk7.jpg
[/img]

atarenk51fullxj5.jpg
[/img]

atarenk49fullwq9.jpg
[/img]

mk14fullaq2.jpg
[/img]

berşule seninkileride kaydettim seninde eline sağlık a.s.a.s.

sılacım eline,emeğine sağlık arkadaşımm... o kadar özledik ki bu güzel insanı... sağolasın canımmm...a.s.

ben cok tesekkur ederım canımsın begenmenıze sevndımsızlerde ekleyebılırsınız guzel bır renk katarsınız atamızı saygıyla anıyorum tekrar tekrar sevgıyle a.s.

Sılacım çok güzel bir paylaşım...Ellerine sağlık! İzninle ben de,bu özel insanın bir kaç resmini eklemek istiyorum...

mk7largejk7.jpg
[/img]

atarenk51fullxj5.jpg
[/img]

MG]

mk14fullaq2.jpg
[/img]

bersulecıgım canımsın sen benm cook guzel resımler daha varsa lutfen ekle cok tesekkur ederım herzamankı gıbı yanımdasın saol varol senınde o guzel gonlune saglık bıtanesı ılk gozagrım:):1hug:

bersulecıgım canımsın sen benm cook guzel resımler daha varsa lutfen ekle cok tesekkur ederım herzamankı gıbı yanımdasın saol varol senınde o guzel gonlune saglık bıtanesı ılk gozagrım:):1hug:

Eklememi ister misin??Çok sevindim sağol..Tamam hepsi bir birinden güzel ama,en güzellerini seçmeye çalışacağım...

Güzel bir paylaşım gerçekten tatlım,tekrar teşekkürler..

Eklememi ister misin??Çok sevindim sağol..Tamam hepsi bir birinden güzel ama,en güzellerini seçmeye çalışacağım...

Güzel bir paylaşım gerçekten tatlım,tekrar teşekkürler..

BITANEMSIN YA EMEGINE OGUZEL YUREGINE SAGLIKK ,TABIKI BIZLERLE PAYLAŞMANA COK SEVNDIM HERZAMAN ACIGIM GUZEL PAYLAŞIMLARIBDAN MAHRUM ETME LUTFEN , COOK BEGENDIM SAOL VAROL IYI GECEELER TATLI RUYALAR SEVGIYLE DOSTCA KALa.s.

bersulecıgım;
bıtanem emegıne o guzel yuregıne saglıkk cok cok tesekkurler sevgıyle opuyorumm:1hug:a.s.

Ben de seni öpüyorum de alıntı yapma ki resimler tek bir yerde kalsın!!Yani iki kez görüntülenmiş oluyor..Bu başlık şöyle düzenli ve intizamlı olsun derim..

Bol bol ATA'nı resimleri ama sıralı gibi..Ne dersin?

Ben de seni öpüyorum de alıntı yapma ki resimler tek bir yerde kalsın!!Yani iki kez görüntülenmiş oluyor..Bu başlık şöyle düzenli ve intizamlı olsun derim..

Bol bol ATA'nı resimleri ama sıralı gibi..Ne dersin?

tamam bıtanem fıkrın ıcınde ayrıca cok tesekkur edrım hatta alıntıyı duzelteyım dedıgın gıbı dur canım geldıgınde alıntıyı sılmiş olacagım dedıgın gıbı daha guzel olur sevgıyle cok opuyorumm tekrar emegıne saglık canmsına.s.

X