M.kemal Atatürk'ün Resimleri

22001nv5.jpg
[/img]

6101lb9.jpg
[/img]

22701nn6.jpg
[/img]

r4401ya9.jpg
[/img]

Hepsi muhteşem tabii ki Atamın her hali çok güzel,emeğine sağlık Sılam.Ve sana da teşekkürler Berşulem.

bende hem sızlere hemde bersuleme cok cok tesekkur ederım bıtanesı cok guzel resımler bulmuşsun harıkasın canımsın arkadaslar ısteyen atamızın resımlerınden ekleyebılır alabılırsevgıyle hoşca dostca kalın

Büyük bir zevkle bu konuya devam ediyorum arkadaşlar..Tüm göz atıp,hoş yorum yapanlara sonsuz teşekkürler..Aklımda olan bir başlıktı ama Sıla'm erken davrandı.İyi de yaptı,Sılam sana da teşekkürler,kalp kalbe karşıymış derler..

canımsın berşulem o guzel emegıne gonlune saglık vallahı muhtesem yaptın ^^Atamızın resım galerısı^^ oldu burası sayende valla ne deyım tebrık ederım gururlandım, benm arkadasım ılk goz agrım ,senınle boyle guzel paylaşımlarda bulunmak ınanılmaz harıka bır duygu sevgıyle kal dostca kala.s.:1hug:

elinize kolunuza sağlık şu an atamıza ülkemiz öyle muhtaçki allah yardımcımız olsun

Baktan gözümü alamadığım özel resimlerinden birisidir sadece..

ata056ik7.jpg
[/img]

Bu da benim memleketim Konya'da iken çekilmiş bir fotosu..

ata063ea5.jpg
[/img]

alkis1xn7.gif

alkis1xn7.gif

alkis1xn7.gif

alkis1xn7.gif

EMEGINE SAGLIK MUHTESEMSIN HATTA MUHTESEM OTESI SOZ BULAMIYORUM AYAKTA ALKIŞLIYORUM SENI BENM GUZEL ARKADASIM

X