Magic Crush zayıflama aletine başlayacağım, deneyimleriniz neler?

xsisita

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2023
12
10
Herkese merhaba,

Bu benim ilk paylaşımım. 26 yaşına yeni girdim, temmuz ayında mezun oldum ağustosta işe başladım ve işte beşinci ayım, işe başladığımda 64 kiloydum ve pilates yapıyordum. Sonra pilatesi bıraktım, kilo almaya başladım. (pilates geç saatteydi ve zaten evim pilatese çok uzaktı, işe git gel pilatese git gel çok yoruyordu). Dün tekrar pilatese başladım ve tartıldığımda 68 kilo çıktım... Zaten pantolonlarım olmuyordu, sürekli oturmaktan masa başı çalışmaktan hareketsizlik de vardı ve yemek de yiyordum, hatta bir ara psikolojim çok bozuldu böyle palaçur halde gezmeye başladım hayattan zevk almıyordum.
Neyse dün pilates yapınca aşırı rahatlamış hissettim resmen yeniden doğdum ve yüzüme renk geldi. (Bu arada ben lisanslı taekwondo sporcusuydum çocukluğumdan beri spor yaptım ama ne zaman taekwondoyu bıraktım o zaman kilo problemim baş gösterdi.) Ayrıca pilates salonunda Magic Crush aleti var, pilates ve Magic Crush aleti paket halde indirimdeydi ben de bu paketten aldım ama etrafımda hiç deneyen yok, ben de buraya sormak istedim daha önce kullanan oldu mu diye.

Ayrıca benim gibi kilo alıp vermekle derdi olanların tavsiyelerini, özellikle çalışıyorken ne yapabilirim nasıl beslenebilirim tavsiyelerini almayı çok isterim.

Şimdiden teşekkür ederim :)

X