Triendy'in Başarı Öyküsü 20 Kilo Verdi

Yılbaşı akşamıda yenilecek eminim.Gündüz eşimin iş yerinde kutlama varmış benide davet ettiler:KK37:Daha karar veremedim ama gündüz ye akşam ye olmaz :18:

günaydın kızlar;
herkese iyi pazarlar diliyorum. kahvaltımı ettim. birazdan işe koyulacağım.
dün yaptığım spordan sonra bugün bacaklarım tutmuyor. bugün de inşallah çocuk kursa gittiğinde yapıcam.

Yılbaşı akşamıda yenilecek eminim.Gündüz eşimin iş yerinde kutlama varmış benide davet ettiler:KK37:Daha karar veremedim ama gündüz ye akşam ye olmaz :18:

soorma ya. yılbaşı akşamı bizde arkadaşlara gideceğiz. gerçi arkadaşım da diyette ama ne olursa olsun yenecek mutlaka. elimden geldiğince irademi kullanmaya çalışacağım. cuma akşamı çiğ köfte yedim. sözümona ödül verdim kendime. o zamandan beri beni inanılmz rahatsız ediyor. keşke yemeseydim. yılbaşı akşamı da şu anki halimi düşünüp yememeye özen göstericem.

dun bir tanede muz yemistim yuruyusten evel.ya ben inceldigimi goruyorum ama tarida niye oyle ciktim cuma ta alyansim bile bollasti hafiften yok ben 53gorcem kendimi k tartida esim sabah diyorki canim senin kemiklerini kiramayizki yapisi anatomisi bu senin poponun guzel iste boyle gitmez mumkun degil diyor pirt zirt tirttt gidince gostercem sana ben gider mi gitmez mi deli etti beni ama hic renk vermedim bakcaz artik falan dedim gecistirdim yok ben sikcam umugunu bu adamin yaa:KK47::KK47::KK4:

Kizlar yarin yilbasi kutlamasi nedeniyle pek giremeyebiliriz bu aksam herkes girerse gorsun diye yaziyorum topigi ebru acacagi kesinlesti degil mi kendisi de kabul ederse tabi. İsim de netlessin sali gunene yeni topikte bulusalim
Benim fikrim diyet gunlugunde acilmasinyonunde orjinal bi isim bulamadim malesef

sehracım sen sıkılaşıyorsun. vücudundaki yağlar kas olduğundan daha ağır çekiyor. çünkü kas hem daha az yer kaplar hemde daha ağırdır. o nedenle üzülecek birşey yok. hatta sevinmelisin. bende bugün 3 mil leslie yaptım. bacaklarımın iç kısımlarını eritmem gerek. pantolonlar bir tuhaf duruyor üzerimde.
özgecim daha önce bir iki fikir çıkmıştı ama benim en çok hoşuma giden içinde "çıtır anneler" kelimesi geçendi.
hep birlikte çıtır anne olacağız, çıtır anne olma yolunda yine beraberiz,, biz sıkı dostlar diyetteyiz
gibi farklı şeyler olabilir...

Ben de ayni seyleri dusunmustum fikrimi yazdim 2 gun once zaten citir annelerin diyet gunlugu ya da citir anneler zayifliyoorr kulaga hos geliyor

Kızlar nasılsınız?Sehracım üzülme 53olunca yanında sürekli tartılıp utandırırsın!Şincik ben mi açıyorum topiği ay heyecanlandım:)İsim konusunda net karara varalım kızlar.Benim fikrimde çıtır annelerin zayıflama günlüğü iyi fikir.Hawar Zuzum sizin fikirleriniz hangisi?

ay çıtır annelerin zayıflama günlüğü dersek bende mi çıtır anne oluyorum 63 kiloylan...ama ben çıtır değilim ki...
menüm geliyor kızlar...sehra dikkkatttttt.....
10:30 patlıcan salata (tek patlıcandan yaptım), zeytin, peynir, 2 çatal bal, 2 ceviz, 1 dilim sucuk, 2 dilim tam buğday
13:00 bir cennet elması
15:00 bir mil leslie yaptım.
16:00 2 mandalina, bir kivi
19:00 5 adet köfte, 2-3 çatal fırında patates (küp doğranmış), 2 adet mücver bol yoğurtla
kızlar davul gibiyim. bugün hiç tuvalete çıkamdım dün sabahtan beri yediklerim içimde duruyor. ne yapsam acaba. var mı tavsiyesi olan.

benim gibi degilsin

menum sabahh 11bucukiki cavdar bir sucuklu yum iki kk peynir bes zeytin domtes alatalikcay
afa bir muz
ucte bir tabak barbunya iki dilim beyaz ekmek
besbucukta bir durum cigkofte ayran
simdi bes findik biri kur incir
ben begenmedim osge sende begenme
spor yok esim gastsydi yuruys yapamadim oglum onca yolu yuruyerek gidemeyecegi icin arabayla goturmek zorunda kaldim sonrasinsa o cigkogte istedi bende ayak uydurdum yapmamaliydim yapmicambundan sonra yasadigim pismanlik o anlarin mutlulugundan fazla oluyor ifadaesizlik berbat bisey

bu hafta hergün sabah tartlıyorum. çok ilginç sonuçlar çıkıyor karşıma. cuma günü sizinle paylaşacağım sonuçları. diyeceksiniz insanı bir günde o kadar kilo alır ya da verir mi? bu şekilde vücudumu tanımaya çalışacağım. ne beni olumlu etkiliyor ne olumsuz mesela akşam 7'den sonra birşey yediğimde ne oluyor, yemediğimde ne oluyor. bakalım sonuçlar nasıl olacak.

12.30
1 gevrek
Kk peynir
3 zeytin
2 catal krem peynir
2 catal recel
Yesilcay
17.00
Nescafe
5 yulafli
2 kare antepli cikolata*
20.30
1 tabak pirasa yemegi
1 dlm ekmek
Yogurt
Yesilcay icerim sonra da.
Su 1.5 lt*

benim gibi degilsin

menum sabahh 11bucukiki cavdar bir sucuklu yum iki kk peynir bes zeytin domtes alatalikcay
afa bir muz
ucte bir tabak barbunya iki dilim beyaz ekmek
besbucukta bir durum cigkofte ayran
simdi bes findik biri kur incir
ben begenmedim osge sende begenme
spor yok esim gastsydi yuruys yapamadim oglum onca yolu yuruyerek gidemeyecegi icin arabayla goturmek zorunda kaldim sonrasinsa o cigkogte istedi bende ayak uydurdum yapmamaliydim yapmicambundan sonra yasadigim pismanlik o anlarin mutlulugundan fazla oluyor ifadaesizlik berbat bisey

Sehracim seni fena elestiririm aslinda da kendi menum kotu olunca bisi diyemiyorum iste
Gene de azcik elestircem bi kere ne kadar rahat muz yiyorsun sen oyle haftada 1 ye cok seviyosan :KK45:

Cigkofteye yorum dahi yapamiyorum zaten yarin yilbasi yicez az cok bisiler:KK19:
Yesilcayda ic de metab. Hizlansin

Ebru suyu 2 lt yaptim ve de
300 ip atladim
50 mekik
100 sag sol egil
100 bisiklet
Kizlar haftasonu motivasyonda azalmalar oldu baya lutfen herkes bi silkelensin tam gaz devam edelim
Ebrucum sana buyuk is dusuyo tum ark. Sana guvendik seni sectik istedigin gibi kiz bizlere elestir yaza kadar herkesin hedefine ulasmasi gerek bunun icinde disiplin sart sana guveniyorum arkadasim:KK19:
Kizlar size de cok guveniyorum hepimiz kararliligimizi bozmadan gidelim yaza herkes mutlu girsin:124::124::124::115::115:

kızlar eşim 4 gündür yoktu leptobumu aldı iş seyahatındaydı bu akşam geldi haliyle paylaşamadım menülerimi bugünde sadece menü payşaıcam ve kilomu yazcam
bu sabahki menüm sabah aç karnına su
kahvaltıda azcık sucuk 1 dilim ekmek bi kaç çatal patates kızartması 2 zeytin mantar kurabiye şekersiz çay
ara 2 mandalina
öğle 1 albeni nescafe 1 tane küçükyuvarlak pohaça
ara 2 mandalina 1 elma
akşam 1 yemek kaşığı kuru fasulye 1 parça kızarmış tavuk
ara eşim boluya gitmişti ordan lokum getirmiş baya bi yedim gece gece :KK43:
kilo bildirimim geçen hafta 61.500
bu hafta 62.500
giden 0
gelen 1000
nolucam ben böyle ya bide çok tatlıya sardıım bu aralar inşallah regl olurum yarın geçen ay 24 ünde oldum hala bekliyorum inşallah hamile değilimdir ben niye her ay böyle geriliyorum niye biz kadınlar kendimizi 1 kaç gün geçince strese giriyoruz of yaa inş. olurum yarın eğer yarında olmazsam hemen bi tane ecz. test alıp yapıcam eşimle bişiler olmadı ama insan bi tedirgin oluyo haliyle :KK43:

X