Makat Apseden nasıl kurtulacağım.

Bubus8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
2
0
28
Merhaba arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var artık dayanamıyorum. 3 kez makat apse drenaj işlemi yaptırdım. 4. Kez tekrarlıyor ve artık kesin bir çözüm arıyorum. Son 1 haftadır oturamıyor yürüyemiyordum ama bu makat apse değildi başka bir sorun vardı dr. Gittim mr çekildi asıl acıyan yer sağ makatım bana solda tekrar apse olmuş dedi ve şoka girdim 4 ay önce operasyon olmuştum halbu ki sağ taraftada hemoroid varmış ne yapacağım Allah aşkına bu alanda uzman İstanbulda dr önerin… Desteklerinize çok ihtiyacım var…

Bunun için genel cerrahiye gitmeniz lazım. Eğer apse yeniyse doğru antibiyotik için de enfeksiyon doktorunun da görmesi gerekir bence. Bir de eğer kilonuz fazlaysa ondan olabilir belki kilo vermek fayda sağlar . Çok geçmiş olsun.

Bunun için genel cerrahiye gitmeniz lazım. Eğer apse yeniyse doğru antibiyotik için de enfeksiyon doktorunun da görmesi gerekir bence. Bir de eğer kilonuz fazlaysa ondan olabilir belki kilo vermek fayda sağlar . Çok geçmiş olsun.
Kiloluyum sırf bu yüzden tüp mide oldum şuan 20 kilo verdim. İlk ve 3. Ameliyatımı aynı genel cerrah doktorunda oldum 4. İçin çağırıyor ama kendisine artık güvenim kalmadı açıkcası 😞 o yüzden gerçekten iyi bir doktor arıyorum cevapladığınız içinde çok teşekkür ederim. Şimdi antibiyotik başladı doktor bir kaç güne tekrar mr istedi küçülme var mı bakılacak inşAllah küçülür ameliyat demez artık çok korkuyorum ameliyattan

Merhaba hemoroid makat çatlağı kabızlık gibi sorun yaşayanlar için bir önerim olacak bende doğum sonrası yaşadım bu sıkıntıları birçok şey denedim pek bı çözüm sağlamadı yine tekrarladı ama en son udi hindi macunuyla tanıştım çok şükür hiçbir problemim kalmadı instagramda misvakhatun sayfasından aldm ameliyatlik birçok kişi düzelmiş durumda üstelik birçok hastalığa şifadır bu mutlaka denemelisiniz

Merhaba arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var artık dayanamıyorum. 3 kez makat apse drenaj işlemi yaptırdım. 4. Kez tekrarlıyor ve artık kesin bir çözüm arıyorum. Son 1 haftadır oturamıyor yürüyemiyordum ama bu makat apse değildi başka bir sorun vardı dr. Gittim mr çekildi asıl acıyan yer sağ makatım bana solda tekrar apse olmuş dedi ve şoka girdim 4 ay önce operasyon olmuştum halbu ki sağ taraftada hemoroid varmış ne yapacağım Allah aşkına bu alanda uzman İstanbulda dr önerin… Desteklerinize çok ihtiyacım var…
Proktoloji merkezi var bağcılarda oranın sahibine görün uzman bu alanda
Zaten tek doktor var adını unuttum bende ona ameliyat oldum

X