Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları makat çatlağından(anal fissür)kurtulun.

Size ne kadar teşekkür etsem azdır! Vaktınızı ayırıp bu kadar dikkatli yazdığınız için Allah razı olsun. Peki önce procto glyvenol üstüne de kortos fitili kullanımda sakınca var mı acaba? Doktora gitmekten artık çok çekiniyorum.7 sene önce anal fissür ve iç/dış hemoroid ameliyatı oldum.Hatırlayınca tüylerim ürper(( Şimdi yavaş yavaş aynı belirtiler meydana çıkıyor...Cam kesiği gibi acı olduğu için anal fissürdür kesin..Rectodermi kullanmaktan da çekiniyorum, zaten tansiyonum çok düşük..
allah sifa versin.ben su kremlerin aparat larini kullanamadim canım cok yandi.ayrica zeytin yagini illa ki icin ilaclarinizin olmadı gi bi yerde mümkün oldukça kuru ve sıcak tutun.agri kesiciniz hep yaninizda olsun.recubutin ve kortosu zorlandigimda kullaniyorum.insallah bu rahatsizliga sebep olan başka hastalık yoktur

Benim hiçbir şeyim yoktu. Rektoselden dolayı doktora kontrole gittim ve doktorun parmağıyla muayene etmesiyle başladı.Güya çok ünlü başarılı bir profesör ama gittiğim için o kadar pişmanım ki .Acı geceye kadar geçmiyor bütün hayatımı mahvetti .Daha çok gencim, ilerdeki hayatım için o kadar tedirginim ki. İyileşecek mi ? Ümidim kalmadı açıkçası.

X