makyaj kutusu aldınız mı?

almadım,almıycamda.. kullanmam çünkü gereksiz yer kaplamasın ewde masada dimi yani ..

küçük sandık aldık hem ona hem bana çok da iyi oldu.. yatak odasında bu tür ufak tefek şeyler içinde duruyor. dağınıklık olmuyor.

bence makyaj kutusu gereksiz gibi geliyor. makyaj malzemelerim çekmecemde duruyor...

bence makyaj kutusu gereksiz gibi geliyor. makyaj malzemelerim çekmecemde duruyor...

kesinlikle aynı fikirdeyim zaten bu ufacık kutulara sığmazlar!! ayrıca en güzeli çekmeceler koymak bence.bide evde bebek varsa en güvenilir yer birz yüksek çekmeceler:))))))))

gene yengemden örnek vereyim.. iki tane aldı hemde kaydirigubbakcemile3

bi kalp şeklinde ahşap kutu, üstünd eçiçekler falan var çok beğenmiş onu kıyamayıp almışlar, birde normal şu metal makyaj kutuları varya iki katlı onlardan almıştı..

green2.jpg

şunun gibi birşeydi işte.. öyle duruyo tuvalet masasının üstünde, görünüşü için alınan birşey pek kullanışlı olduğunu sanmıyorum.. diğerini zaten salona koydu süs gibi yerimseniben

bende araştırıyorum buna benzer bişey alacam aldıktan sonra resmini eklerim

kızlar ben isteme çikolatasının kutusunu çok beğenmiştim süslü püslü kalpli bişe yopuyorumnanaktan onu makyaj kutusu yapcam kızlar boshayallersmile hihoyyyt

merhaba.

ben makyaj çantasını ufak günlük kullanacağım bir makyaj çantası aldım ,çok makyaj yapmasını seven biri olmadığım için o bile yeter bana. benim makyaj malzemelrim fazla olmadığı için aynamın önüne yeter,öyle büyük çantaya gerek yok diye düşünüyorum.

X