malatya'da bilge türk bilen'e ameliyat olanlar buraya.

cnmmm benim muyenem inan iki dakika sürdü..geldi yanıma burnuma baktı direk yapcaklarını söylediii zaten tam benim sitediklerimi tarif ettii..sonra gün aldım çıktım..adamda öyle bi kendine güven varki niyeyse hiç şüphem olmadıııı :)

canım bizim doktor tasarım yapmadığı için kısa sürüyor galiba muayeneler:)evet canım bilge bey güven veriyor gerçekten.ben de hiçççççç şüphe etmeden yattım o masaya.allahtan burunlaımız kötü olmadı:))

asilem cnmm bu arada nicklerimiz çok benziyo demi yada banamı öyle gelio:)ben bu nicki alırken nem44 diye alcaktım sonra nedense düz nem diye aldım:)datlı hemşom benim:)

evet canım ya nicklerimiz benziyor:))asilem nemmmmmmm.Burundaş arkadaşım benim.Malatyanın güzel burunlu kısları arasına katıldık.ohhhhhhhh yandanhihoyyyt

evet canım ya nicklerimiz benziyor:))asilem nemmmmmmm.Burundaş arkadaşım benim.Malatyanın güzel burunlu kısları arasına katıldık.ohhhhhhhh yandanhihoyyyt

Mrb Asilem arkadaşım;
Yakın ilginden dolayı ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR ediyorum.İnanın manevi desteğiniz beni çok memnun ediyo,size yazı yazmak beni rahatlatıyo.Özelden mesaj yazmışsın okudum;fakat cvp veremiyomuşum bazı prosedürlerden dolayı,50-100 msj olması gerekiyo gibi bi bişeyler yazdı.Bende burdan ulaşıyor,teşekkürümü burdan yapıyorum.Resimlerine baktım,hepiniz çok güzelsiniz,güzelliğinize güzellik katmışsınız ufak operasyonla.Darısı Bana:sm_cool:

Mrb Asilem arkadaşım;
Yakın ilginden dolayı ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR ediyorum.İnanın manevi desteğiniz beni çok memnun ediyo,size yazı yazmak beni rahatlatıyo.Özelden mesaj yazmışsın okudum;fakat cvp veremiyomuşum bazı prosedürlerden dolayı,50-100 msj olması gerekiyo gibi bi bişeyler yazdı.Bende burdan ulaşıyor,teşekkürümü burdan yapıyorum.Resimlerine baktım,hepiniz çok güzelsiniz,güzelliğinize güzellik katmışsınız ufak operasyonla.Darısı Bana:sm_cool:[/QUOTE

canım ya yardımcı olabilirsek ne mutlu bize.İnşallah her şey dilediğin gibi olur.daha güzeli senin olsun:))

yani hiç mi tasarım yapmıyo kafanda şekli oluşsa falan daha iyi olmaz mı. ben karar vereyim birkaç kişi daha yaptıracakya onları bekleyim :) bakalım sonuç nasıl olacak bu yaz yaptırabilirim temmuz başı ama benim için orada kalma problemi var 15 gün boyunca kalmam lazım anladığım kadarıyla :KK43:( bu doktorun istanbulada gelmesini istiyorummmmmmm :))

cnm valla tasarım yapmıyo zaten doktoru odasında bulmak çok zor haftada bi gün muayene günü diger günler amelyt yapıyor sadece...zaten tasarımmm yapılan hiç bi burun tasarıma benzemiyor ...ha için rahat eder görürsen tabi ama sonucla aynı olmuycakkiii oda var..yani bi anlamı olmuyyo tasarımın..sen içine sinsin diye olan arkadaşları bekle gör cnm bu yaz kk dan baya kişii olcak bilge türk bilene:)

yaaa ben küçük olsun dümdüz olsun istediğimi giyeyim istiyorum yaa :KK43: ne giysem dekolte duruyo yaa ama şöle bi ewleneyim 2 tanede bebekimi doğurayım ondan sonra bu gidişle

yaaa ben küçük olsun dümdüz olsun istediğimi giyeyim istiyorum yaa :KK43: ne giysem dekolte duruyo yaa ama şöle bi ewleneyim 2 tanede bebekimi doğurayım ondan sonra bu gidişle

olumunekankayizsmile:sinifsinif:delüüüüüüüüüüüüüüüüüüü dümdüz olsun istion demek gıssssssssss bana versene ozmannnn ziyan olmasın memişlerkaydirigubbakcemile3

ayy al senin olsun valla :)
1. kilolu gösteriyo
2. istediğini giyemiyosun
3. herkesin gözü göğüslerinde oluyo Çok üzgünüm çoook

ayy al senin olsun valla :)
1. kilolu gösteriyo
2. istediğini giyemiyosun
3. herkesin gözü göğüslerinde oluyo Çok üzgünüm çoook

burnun gibi memişlerinide görebilirmiyimaklinialirimsmile:jeyyar:şaka şakakaydirigubbakcemile3cnmmmm ben amlyt olduktan sorna kontrole giderken iki hastasını gördüm doktorun çok büyükmüş küçültmüşler 105 miş bu dedigim bayanların memişleri:)ama 1 ay olmuştu birinin çok agrı çekiyomuş hala...burun gibi kolay bi estetik deil:)ama canını çok sıkıyosa kestir gitsinsositosositokaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

evet yaa ağrılı sızılı oluyormuş benimki 105 kadar büyük diil Allahtan 90c kullanıyorum ama isterdim bööle minik olsun

evet yaa ağrılı sızılı oluyormuş benimki 105 kadar büyük diil Allahtan 90c kullanıyorum ama isterdim bööle minik olsun

ay sennki iyimiş kısssssssss:)aklinialirimsmileişte cnmmm başkası sana sen başkasına imrenirsin hep böledir:)benim saçlar düz hep kıvırcık istemişimdir:)onun gibi bşy buda:):icecream:

ayy ewet ya çok doğru diyosun ben ameliyat olduğumda iş yerinden bi kız dediki ya bende hep bööle senin gibi bi burnum olsun istemişimdir dedi burnuda benim şuanki burnumla aynı insanlar ne isteyeceğini şaşırıyo bazen :)

ayy ewet ya çok doğru diyosun ben ameliyat olduğumda iş yerinden bi kız dediki ya bende hep bööle senin gibi bi burnum olsun istemişimdir dedi burnuda benim şuanki burnumla aynı insanlar ne isteyeceğini şaşırıyo bazen :)

aman neyapalım deişiklik güzeldir yoksa hep aynı aynı insan sıkılıyo:sm_cool:

Canımmmmmmm turgut özal tıp merkezi hastanesinde doç.dr.bilge türk bilen.KBB DOKTORU değil.plastik cerrah kendisi.Hastane ye giderse zaten yönlendirirler arkadaşını.DOKTORUN NOSU DA VAR BEN DE İSTERSEN ÖZELDEN MESAJ ATAYIM SANA.görüşmek isterseniz görüşürsünüz.

Asilem bana da özelden doktorun nosunu atabilirmisin

ay sennki iyimiş kısssssssss:)aklinialirimsmileişte cnmmm başkası sana sen başkasına imrenirsin hep böledir:)benim saçlar düz hep kıvırcık istemişimdir:)onun gibi bşy buda:):icecream:

BEN DE BÜYÜKKKKKKK MEMİŞ İSTİYOMMMMMM HEMŞOM:))SENİNLE YOKSA O YÖNÜMÜZDE Mİ BENZİYO.BENİMKİ DE KÜÇÜK.iŞTE OLANLARDA ŞAŞMIŞ BÖYLE ELİNDE.OSKEYE SÖYLEYELİM BİZE VERSİN BİRAZ:))

BEN DE BÜYÜKKKKKKK MEMıŞ ıSTıYOMMMMMM HEMŞOM:))SENıNLE YOKSA O YÖNÜMÜZDE Mı BENZıYO.BENıMKı DE KÜÇÜK.iŞTE OLANLARDA ŞAŞMIŞ BÖYLE ELıNDE.OSKEYE SÖYLEYELıM BıZE VERSıN BıRAZ:))

ehuheueh kıs benimkide aşırı küçük deil 75 de ama ben 80-85 kulanıyorum memişligi büyük dursun diyekaydirigubbakcemile3aklinialirimsmileoskeden alcaz bölüşürüs az bşy fazla olsa bana yiter bilem:)kaydirigubbakcemile3

X