Malesef Boşanamıyorum :(

seviyorum dedim eşim düzelir dedim sabrettim şikayetçi olmadım daha sonrada tehditlerden şikayetçi olamadım hastanede yattığım zamanlarda da verdiğim ifadeler şuan araştırdığım ifadeyle tutmuyor değiştirmiş arkamdan nasıl oldu bilmiyorum şahit sadece annemdi komşulara gelince şahitlik yapmak çok istediler babası gidip evlatlarıyla tehdit etmiş korkmuşlar haliyle bende hak verdim 1 yıl tanıdığı bi komşu için niye hayatını mahvetsin kadın yani onlarıda zorlayamam yalancı şahide benim gönlüm el vermedi arkadaşlarım ha şuan Allah razı olsun ailem yanımda mutluyum huzurluyum başka ne isterim ama bide boşanabilsem... :KK43:

seviyorum dedim eşim düzelir dedim sabrettim şikayetçi olmadım daha sonrada tehditlerden şikayetçi olamadım hastanede yattığım zamanlarda da verdiğim ifadeler şuan araştırdığım ifadeyle tutmuyor değiştirmiş arkamdan nasıl oldu bilmiyorum şahit sadece annemdi komşulara gelince şahitlik yapmak çok istediler babası gidip evlatlarıyla tehdit etmiş korkmuşlar haliyle bende hak verdim 1 yıl tanıdığı bi komşu için niye hayatını mahvetsin kadın yani onlarıda zorlayamam yalancı şahide benim gönlüm el vermedi arkadaşlarım ha şuan Allah razı olsun ailem yanımda mutluyum huzurluyum başka ne isterim ama bide boşanabilsem... :KK43:

bu mümkün değil. bütün şikayetçi olduğunuz ifadeleri,doktorun ve hastahane polisinin ifadelerini ki bu bir değil devamlı hastahaneye gitmişsiniz ,değiştirmesi mümkün değil.
paramı yedirdi herkese.
doktorlara,, polislere,,hastahanede idarecilere.
olacak şeymi bu. ilginç.

Son düzenleme:
Son zamanlarda kk de böyle olagandisi hikayeleri paylasip sayfalarca yorum yaptirip nadiren bir iki cumle cevap veren konu sahipleri turedi. Diyelim ki boyle bir durum degil ama siddet yasandi hemen darp raporu alin hastanede doktorun vermek istemedigini soyleyen bir yorum vardi hastane polisine sikayet edin. Boyle bir durum olamaz. Yoksa siddet gorup darp raporu almayan ve baba evine geri donen kisi siddeti ispatlayamazsa esini terk ettigi manasina gelirki kusurlu olan taraf bosanma davasi acamaz. Hastaneye gittiginizde yaninizda esiniz dahi olsa siddete ugradiginizi doktor anlar ve polise haber verir es iceriye alinmadan ifadeniz alinir ve savciliga intikal ettirilir keza intiharda da ayni sekilde. Tum kadinlar haklarini ogrenmeli evet ama iddianizi nasil ispat etmeniz gerektigini ogrenmeniz gerekli!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım sen niye darp raporu almadınki bu zamana kadar
resmen işkenceye maruz kalmışsın hem de en başından beri bu ne çarpık bir düzen...
sen ne yap et kanıtlar bul...şiddet gördüğüne dair..
kuaförü bile şahit etsen yeridir.
bir de sizden 20bin istemeleri çok saçma
kaldı ki eğer evlilikten sonra birşeyler alınmışsa
yeni medeni kanuna göre ikinizin malıdır alacaklı da sayılırsın
tabi onun üstüne olması gerekir malların

darp raporu almadığıma okadar pişmanım ki anlatamam, darp raporu hariç birçok kanıt var ama niye mahkeme görmemezlikten geliyor anlamadım 20 binide akraba yoluyla insan yollayarak istiyorlar verirsek zorluk çıkarmayıp boşancakmış, evlilikten sonra alınan herşeyi beni kovduktan 1 hafta sonra sattıkları için hiçbişey yok görünüyor benim eşyalar dahil satılmış

Senin hic mi sahidin yok? Komsular her gun geliyormus seni kontrol etmeye, cok degil bir iki tanesi bile gelse senin lehine sahitlik yapsaydi. Bu kadar tehdit, dukkan basma falan bir tane mi sahit yok? Buna ragmen nasil reddediliyor bosanman? Benim kafama oturmadi sanki anlatmadigin seyler yuzunden mi bilemiyorum ama, avukatini degistirmeyi dusun derim ben.. Daha evlenmeden, kacirilirken dayak yiyip de nasil evlenmeye razi oldun anlamadim.. Imam nikahini gectim resmi nikahta.. Cok uzucu.. Umarim kurtulursun.

korkudan şahitlik yapamıyorlar ki tehtidleri dükkan basmayı hepsini ogün jandarma polis savcılık olarak şikayette bulunduk nasıl olduysa hepsin sıyrıldı bizimde anlamadığımız şahit olmasada hastane belgeleri fotoğraflar kanıtlarımız var yinede mahkeme red kararı verdi şok olduk avukatımla zaten, evlenmeye razı olmamın sebebi seviyordum ama o hiç sevmemiş herşey para içinmiş...

Nolur gerçek olmasın bunlar okurken bunaldim cok kotu oldum cok uzuldum nasil bunca seye katlandiniz neden yani...
Korkunc ya korkunc resmen iskence cekmissiniz siz sadece kocanizdan degil butun ailesinden ya inanamiyorum tum bunlara. Benim size bi tavsiyem olacak sizi tehtit ederlerken videoya yadda ses kaydina alsaniz tehtit ediliyorum diye, bide okadar dovulmussunuz 1 kere bile mi almadiniz darp raporunu ya. Bare ses kaydini falan goturun bizi ailecek öldurmekle tehtit ediyolar diyip koruma talep etseniz?

evet işkence çektim ve salak gibi katlandım korktum ailem sahip çıkmaz sandım kaçtığım için, almadım işte rapor almadım salak kafam şimdi aklım başıma geliyor, evliyken ses kaydım vardı ama kovarken telefonumuda aldılar öyle yolladılar hepsi onlarda kaldı

korkudan şahitlik yapamıyorlar ki tehtidleri dükkan basmayı hepsini ogün jandarma polis savcılık olarak şikayette bulunduk nasıl olduysa hepsin sıyrıldı bizimde anlamadığımız şahit olmasada hastane belgeleri fotoğraflar kanıtlarımız var yinede mahkeme red kararı verdi şok olduk avukatımla zaten, evlenmeye razı olmamın sebebi seviyordum ama o hiç sevmemiş herşey para içinmiş...
polis savcılık,jandarma şikayette bulunuyor.bundan sıyrılıyor..
ve boşanmada red çıkıyor.
:KK51:
evlenmeye razı olmanın sebebi ,seviyorum.
senki felç olana kadar dayak yediğin gün onların evine yarı baygın gidip imam nikahı kıydırıyorsun.
seviyorsun öylemi:KK14:

Son düzenleme:
Sen ayrılmak isterken nasıl yaaaa!
O nasıl hakim şu an bunu düşünüyorum :S
Okurken delirdim..
Çok iyi bir avukat gerek bence sana ve internet hesabı şifresi falan yok mu
eski yazışmalarını bulup aldatma üzerinden kurtulabilirsin belki diye düşündüm..

avukatımın çok iyi savumadığını düşünüyorum evt iyi bir avukata ihtiyacım var eski yazışmaları olsun hepsi çıkardım inkar etti akrabasıymış arkadaşaymış normalmiş o kanıtta iptal oldu çok iyi bir avukatı var herşekilde savunabiliyor ve kovduktan sonra olan morluklarımda var avukatı kendi kendine yada temizlik yaparken falan olmuştur dedi sıyrıldı bende de var mutfakta yemek yaparken oldu dedi hakim haklı buldu

Ilginc nasil ifadeniz degistirilmis ki hastane size bir dosya acar sisteme ne sebeple geldiginizi girer. Ayrica adli vakalarda alinan ifadeler ne olursa olsun savciliga gider. Altinda imzaniz olur. Siz hastanede yatarken yaniniza gelmeyip sizi kapi onunde birakan kisi nasil ifadenizi degistirtmis olay bir degil iki degil kac tane doktor kac tane polis memuru savci hepsini mi ayarlamis? En son evden ayrilirken neden darp raporu almadiniz öyleyse elinizdeki raporu da degistirecek degil ya? Komsulari korkuttu hakimi avukati polisi doktoru savciyi ayarladi. O 20000tlyi de bu cabalari için istedi herhalde.

evet işkence çektim ve salak gibi katlandım korktum ailem sahip çıkmaz sandım kaçtığım için, almadım işte rapor almadım salak kafam şimdi aklım başıma geliyor, evliyken ses kaydım vardı ama kovarken telefonumuda aldılar öyle yolladılar hepsi onlarda kaldı

ailem sahip çıkmaz sandım ??

sahip çıkmayacak aile kızının düğününe gelmezdi...
çeyizinin kız tarafına düşen kısımlarını üstlenmezdi..

sürekli iftarlara çağırmaz, gel özledik demezdi...

tüm bunlar olurken hala ailem sahip çıkmaz mı diyorsunuz??

sahip çıkmayacak aile en başında bizim öyle kızımız yok der siler atardı..
sizde o zaman ailem sahip çıkmaz diye düşündüm demekte haklı olurdunuz ... :KK50:

darp raporu almadığıma okadar pişmanım ki anlatamam, darp raporu hariç birçok kanıt var ama niye mahkeme görmemezlikten geliyor anlamadım 20 binide akraba yoluyla insan yollayarak istiyorlar verirsek zorluk çıkarmayıp boşancakmış, evlilikten sonra alınan herşeyi beni kovduktan 1 hafta sonra sattıkları için hiçbişey yok görünüyor benim eşyalar dahil satılmış

pes doğrusu....
zaten bu insanlardan böylesi beklenirdi
belki satmazlar diye ümit etmiştim...
o 20 bin istenen akrabayı şahit gösterin...
sakın bir zırnık bile...
hem suçlu hem güçlü...

ya bacım okadar dayak yemişsin o ş....sizden insan bir karakola müracaat etmezmi ya hepsini susup yuttun bukadarmı gözünü kör ettmi bu adam senin neyinden korktun havlayan köpek ısırmaz senin ailene düşkünlüğünü bildiği için ailenle tehdit ediyo seni pislik herif..
komşularım öldümü diye kapıyı inlerlerdi diyosun Allah korkusu olan herkes seve seve şahit olur hem nasıl mahkeme haklı çıkarmış onu hiç anlamadım ne şahidi ne delili var??
şuanda bütün kanunlar kadından yana...
benim komşumu dövdü kocası merdivenlerde sürükledi kadıncağzı elinden biz aldık adamın kadın dava açtı şahitte olcaktım apartmandakiler valla avukat gerek yok tek celsede bitiririm ben demiş üstelik ortak arabaları vardı o da kadına düşüyomuş ama biz o gün polisi aradık ifade için götürdüler ikisinide falan..
sanada gerçekten çok üzüldüm :KK50:
o pislikte istediği kadar boşanmıyorum desin dursun en fazla 3 yıl diretir sonra kanun boşuyo zaten..
birde senin ailenin durumu iyimi bilmiyorum ama bu ş...sizler sizden biraz bişiyler tırtıklamak istiyolarmış gibime geldi.:KK31:
ailecek manyakmış bunar ya nerden bulaştıysan böyle insanlara :KK4:

hemde nasıl gözüm kör oldu anlatamam dediğim gibi daha sonrada ailemle tehdit edince sustum ama iyi diyorum kovmuşlar yoksa ben daha çok katlanırdım bunlara, benim avukatımda iş yokmuş sanırım kanıtlara rağmen haklı çıktılar, evet 3 yıl ama benim kafayı yemem için yeterli bi süre... bende öyle düşünüyorum herşey para içinmiş oturduğumuz evde hak idda etmemem için nikahtan önce evi annesinin üzerine geçirmiş

Ilginc nasil ifadeniz degistirilmis ki hastane size bir dosya acar sisteme ne sebeple geldiginizi girer. Ayrica adli vakalarda alinan ifadeler ne olursa olsun savciliga gider. Altinda imzaniz olur. Siz hastanede yatarken yaniniza gelmeyip sizi kapi onunde birakan kisi nasil ifadenizi degistirtmis olay bir degil iki degil kac tane doktor kac tane polis memuru savci hepsini mi ayarlamis? En son evden ayrilirken neden darp raporu almadiniz öyleyse elinizdeki raporu da degistirecek degil ya? Komsulari korkuttu hakimi avukati polisi doktoru savciyi ayarladi. O 20000tlyi de bu cabalari için istedi herhalde.

doğru söze ne denir................

Öyle kolay olmuyor işte zannettiğiniz gibi boşanmak...
Halini anlıyorum arkadaşım ben de boşanma aşamasındayım, ben de şiddet gördüm
Gel sarılayım sana şöyle :KK70:
Bir gün bitecek :KK5:

hiç kolay olmuyormuş gerçekten karşıdan konuşmak kolay oluyor benimde başıma gelmeseydi bende öyle yorumlar yapardım haklılar inşallah kurtulıcak arkadaşım inşallah

Bu kadar olanlara rağmen ve ispatinizin da oldugunu soylerken bosanma kararinin cikmamasi ilginc. Ya davanin konusunu yanlis actiniz ya da anlattiklariniz yasanaarla biraz farkli. Bunu sizi suclamak icin soylemiyorum ama bunun baska aciklamasi yok. Gerekceli karar yazilmissa temyiz suresini kacirmadan karari temyiz ediniz. Yargitay insallah bozar dosyayi.

bizimde anlamadığımız bu zaten ben boşanma kararı beklerken red kararı çıktı hala şaşkınım anlatmadıklarım yaşadıklarımın daha fazla olması farklı olması değil mahkemeler kadın da yana değil bunu anladım. dün red kararı çıktı gerekçeli karardan sonra hemen temyize gidicem tabiki onunda 15 gün süresi varmış kaçırmamam laızm

Ne güzel bir bilgi vermişsiniz, teşekkürler.
Yine de konu sahibinin var olan avukatı durumu çözemeyince belki bu konularda tuttuğunu koparan bir avukat bulmak gerekir diye düşünmüştüm, onlar da masraflı olabiliyor diye o yorumu yaptım.
Yine de verdiğiniz bu bilgi pek çok kişiye faydalı olacaktır, yerinde bir paylaşım olmuş gerçekten...

Allah şükür ailemein durumu iyi sonuna kadar da benim için harcamaya hazırlar ama tuttuğunu koparana denk gelememişim

Hata üstüne hata yapmışsınız. Bir hata daha yapıp sakın geri dönmeyin. Bir gün ölünüzü bulurlar. Mahkeme bugün boşamasa 3 sene ayrı yaşadıktan sonra boşayacak bildiğim kadarıyla. Avukatınızla görüşün ne gibi önlemler alabileceğinizi konuşun..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen öyle hata üzerine hata yaptım ve bu hatalarım hayatıma mal olabilir

Yanlis anlamayin ama hikayenizde o kadar cok mantik hatasi var ki. Sanki anlatmadiginiz baska seyler var yada farkli birseyler. Inanamiyorum bir turlu.

Bu gerçek mi arkadaşım? Bir insan bu kadar dayak ve eziyetten sonra hala nefes alabiliyorsa yaşayacak ömrü varmış derim. Allah sizin yardımcınız olsun inşallah.
Savcılığa başvurup tel dokumlerini alın ya da her hakimin bosayacagi işareti yapın. Belki iftira olacak ama bilmiyorum ki başka nasıl boşanılir arkadaşım? Ayakkabinizi çıkarıp ters koyun masaya. Ya da dediğim gibi telefon kayıtlarını isteyin savciliktan. Bi hakim nasıl boşamaz ya. Illa ölsün mu bu Insanlar? Aileniz nasıl bu kadar pasif? Neden polise gitmiyorlar? Off Allah size çok büyük bir güç vermiş gerçekten. Allah yardımcınız olsun. Bir an önce kanit bulun. Komuslarinizdan şahit olmasını isteyin. Ya da buluşup ses kaydı yapın..

savcılığada gittim herşeyden sıyırdı kendi hala anlamıyorum... her hakimin boşayacağı işaret ne oluyor?

darp raporu filan olsa bosanrdn cnm. gecms olsn. ben de mahkemede bisi kanitlayamamis oldum ve reddetti davayi hakim ayni sekilde. karsi taraf kabul etmezse uc yil sonra ayri yasadgni kantlayip o sekilde direk bosanabilirsn. ya da yeni bi dava. ama ayni sebeplere bagli yeni bi dava acilmiyo diye biliyorum. sen bu asamada delil biriktir. tehdit mesajlarini veya bu surede sana zarar verirse darp raporunu sunacagn ikinci bi mahkeme acman lazm iyi bi avukat bul. gecms olsun.

X