Manisa, Muğla, İzmir Arkadaş arıyorum

Diger bayan arkadasa yazdigim gibi, durumum gercektende yukarida anlattigim gibi. dilerseniz özelden whatsapp numarami birakabilirim, istediginiz an görüntülü de yazabilirsiniz. Ben Istanbulda dogdum ama Avrupada büyüdüm. Bu nedenden dolayi da Istanbul da tek tük arkadasim var ama Manisa, Mugla ve Izmir taraflarinda yok. Dedem ve Dayim tek basina yasiyorlar ve bende uzun süre kalacagim icin tek gezmek istemiyorum. Kimseye de zarar vermek istemiyorum. Ama bu dönemde güven olayinin zor oldugunuda biliyorum. Onun icinde erkenden yazip önceden tanisma durumunu saglamak istedim sadece.

Tamam bana günlük 5.000TL öderseniz sizinle arkadaşlık yapabilirim.

İsbat etmene gerek yok ama neden nurdan arkadaş arana ihtiyacı duydun gittiğinde illaki çıkacaksın gezmeye o zaman da bulursun yeterki sen arkadaş olmak iste
sorun yetiskinler günlük yasam icersinde olduklari icin arkadasliga acik degiller. gecen sene denemistim ama genelde ailevi sorumluluklari yüzünden kafa dagitacak yada gezecek yaman bulamadi cogu yada istemedi bilmioyrum

sorun yetiskinler günlük yasam icersinde olduklari icin arkadasliga acik degiller. gecen sene denemistim ama genelde ailevi sorumluluklari yüzünden kafa dagitacak yada gezecek yaman bulamadi cogu yada istemedi bilmioyrum
Haklısın ama burdan o şekilde arayışa girme oraya gittiğinde gezerken o çevreden illa bulursun Manisa güzel İzmir güzel Muğla güzel inşallah karşına da güzel iyi arkadaş çıkar baştan bu açıklamayı yapsan kimse de ön yargı ile yaklaşmaz di direk öyle gezecek arkadaş arıyorum deyince millet hakli

X