Manisa, Muğla, İzmir Arkadaş arıyorum

Couchsurfing aç , o site tam da bu işler için.ben de hep sehrime gelmiş,birkaç günü olan yabanci turistleri gezdiriyorum
Bu fikrimi yabana atma. İsviçre'de yaşıyormussun. Sirf İsviçre'ye gitmeyi düşünen, orada bir tanıdığım olsa arasıra bir şeyler danissam diye düşünen insanlar için harika bir misafir adayisin.
Bence üyelik aç, referansın olmadığı için biraz uğraş her kısmı güzelce doldur. Resimler vs ekle bol bol..sonra tatilinizi planlayın kısmına kendini gelis tarihlerini vs anlatan bir açıklama ekle. boylece o şehri aratanlar yazını görüp sana yazarlar. Ya da sen söyle bir bakın , yaşı yaşına insanlara yaz, gelirken onlar için küçük hediyelrr ne bileyim İsviçre çikolatası vs getirmeyi ihmal etme

Yahu cokmu zor illa birisini olması lazım hem bak evliymissin de koca da yok çık rahat rahat tek dolas kafanı dağıt sakin şekilde ne yapcan birilerini

Konu sahibi sence cok guvenli olur mu bu durum? Karsina nasil bir insanin çıkacağını bilmiyorsun

Haklısın ama burdan o şekilde arayışa girme oraya gittiğinde gezerken o çevreden illa bulursun Manisa güzel İzmir güzel Muğla güzel inşallah karşına da güzel iyi arkadaş çıkar baştan bu açıklamayı yapsan kimse de ön yargı ile yaklaşmaz di direk öyle gezecek arkadaş arıyorum deyince millet hakli
Siz de haklisiniz, aciklamam eksik olmus. ben fazla uzatmadan yazmak istemistim. Sadece kadinlarin sorunu yasadigimiz sosyal tacizlerden dolayi sormadan infaza hazir olmalari.. üzücü. Kimse kalkipta sormadi neden diye? Gittigimde tabiki insanlarla tanistim, konustum ama yas gurubum genelde ya cikamayan yada sorumluluklarindan firsat bulamayan insanlar. Bende daha özgür insanlar biriktirmek istedim burasinida kadinlar klübü oldugu icin yillardir takip ettigim icin dogru platform oldugunu düsündüm. twitter sarkintilik ve düsürme amacli daha uygun bir platformdu sonucta... burayi tercih etmezdim :)

Yahu cokmu zor illa birisini olması lazım hem bak evliymissin de koca da yok çık rahat rahat tek dolas kafanı dağıt sakin şekilde ne yapcan birilerini
gidilecek mekanlari bilmiyorum. örnegin bir meyhaneye gitmek istesem adini namini bilmedigim bir yer olacak tek basina gittigim.. bende oralari bilen, eglenmeyi seven raki yi yudumlamadan önce kaldiracagim bir arkadas aradim. fazla gelmemeli kimseye. neticede öyle bir yere yalniz gidipte icmek bilmedigim bir sehirde banada zarar verebilir. ama neyse...

Couchsurfing aç , o site tam da bu işler için.ben de hep sehrime gelmiş,birkaç günü olan yabanci turistleri gezdiriyorum
o siteyi bilmioyrumdum. bakicam. güzel öneriniz icin tsk ederim. Geldigimde zaten hic eli bos gelmem, ve genelde de durumu iyi olmayan ailelere maddi manevi destekte bulunurum. Arattiriyorum önerdiginiz sitteyi. yeniden tesekkür ederim. yapici ve yol gösterici bir paylasim oldu.

Diger bayan arkadasa yazdigim gibi, durumum gercektende yukarida anlattigim gibi. dilerseniz özelden whatsapp numarami birakabilirim, istediginiz an görüntülü de yazabilirsiniz. Ben Istanbulda dogdum ama Avrupada büyüdüm. Bu nedenden dolayi da Istanbul da tek tük arkadasim var ama Manisa, Mugla ve Izmir taraflarinda yok. Dedem ve Dayim tek basina yasiyorlar ve bende uzun süre kalacagim icin tek gezmek istemiyorum. Kimseye de zarar vermek istemiyorum. Ama bu dönemde güven olayinin zor oldugunuda biliyorum. Onun icinde erkenden yazip önceden tanisma durumunu saglamak istedim sadece.

eskort aramiyorum.

Bu ne terbiyesizlik ya, kimseye zarar vermek istemiyorum ne demek? Bir de eskortluk güzellemesi mi yapıyosunuz burda? Mune Mune garip biri var burda.

düsürmek filan yok. özelden whatsapp numarami biraka bilirim canli görüntü icin, sadece böyle siteye acik numarami yada resmimi birakmak istemedim.
İnsan korkar ,sapikmi manyakmi katilmi hirsizmi tanımadan kimseye güvenilmez ,bide yaşınız 42. Yada siz kötü niyetlisiniz tuzagima kim düşecek diye av arıyorsunuz

gidilecek mekanlari bilmiyorum. örnegin bir meyhaneye gitmek istesem adini namini bilmedigim bir yer olacak tek basina gittigim.. bende oralari bilen, eglenmeyi seven raki yi yudumlamadan önce kaldiracagim bir arkadas aradim. fazla gelmemeli kimseye. neticede öyle bir yere yalniz gidipte icmek bilmedigim bir sehirde banada zarar verebilir. ama neyse...
asla ama asla kadin oldugunuzu dusunmuyorum.

Merhaba, çok utanarak soruyorum.
Ben Mart ayında Manisa ve Muğlaya gelmek istiyorum. Ailem oraya taşındı. Tatil amaçlı geldiğim içinde hiç arkadaş çevresi edinemedim.
Bu sene geldiğimde ara sıra benimle gezecek, kafa dağıtacak arkadaşlara çok ihtiyacım var.
Yaşım 42, evliyim ve iki çocuğum var.
Tatile tek başıma geleceğim.
Acaba aranızda rahat hareket edebilen ve bana ara sıra zaman ayıra bilecek birileri var mı?
Sadece zaman harcamak için değil, güzel arkadaşlıklar da doğa bileceğini düşündüğüm için yazıyorum.
Herkese şimdiden teşekkür ederim.
İsviçre kafasıyla Türkiye'de hareket etmek imkansız. Orada bu şekilde arkadaş bulabilirsiniz ama burada bu kadar saftirik davranırsanız malesef başınız belaya girebilir.

Hanımlar alevlenmeyin hemen, konu sahibinin büyüdüğü yetiştiği yerde hala böyle arkadaşlıklar kurulabiliyor. Gazetelerde böyle ilanlar çıkıyor evet hala fiziksel gazeteler çıkar. Hatta ilçe mahalle bazında gazeteleri takip ederler. Dans kulübü kuralım mı, bahçe düzenleme kursu yapalım mı, kitap okuma günü yapalım mı, dikiş öğrenmek isteyenler bana katılmak ister misiniz...İlgilenenler şu şu numarayı arayın vs. Ben lisanım ilerlesin diye bu gazeteleri okurdum hep ve böyle ilanları görünce ya ne acayip insanlar var derdim.

X