Saç Şekillendiriciler maşasız su dalgası :)))

gulay92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2011
63
0
kızlar yeni bi yöntem buldum çok memnun kaldım harika oldu saçlarım PERFECT HEATLESS natural looking curls videoyu anlamak için ingilizce bilmek gerekmiyor gece duş alıp saçı kuruduktan sonra isterseniz biraz köpük sıkın yada saç sıpreyi sıkın sonra saçınızı iki parçaya ayırın videodaki gibi ve dolayın tel tokayla tutturun sabah uyandığınız saçınızı açın sonuca inanamıcaksınız benim saçlar müthiş oldu sizinlede paylaşmak istedim. videoyu kesinlikle izleyin

Son düzenleyen: Moderatör:
ay çok güzeeel ama elektriklenme yapmaz mı gece yatarken de açılır sanki o tokalar denemeye değer paylaşm için teşekkürler :)

Banyodan çıktıktan sonra yapıyordum ben. Bütün saçlarımı tek tek kıvırıp, yatıyordum. :KK53:
Ertesi gün kıvır kıvır oluyorlardı. Güzel yöntem.

Ben de gazeteyle sarıp yatardım sabah çok güzel dalga olurdu. Bir de hiçbir şey kullanmazdım sadece durulanmayan saç kremi kullanırdım. Aklıma gelmişken bi ara yapayım yine.

Nemli saçınızı tutam tutam ayırıyorsunuz. 2 parmak kalınlığında yaklaşık 25 cmlik gazete parçasına saçınızı uçtan başlayarak sarıyorsunuz. Dibine gelince gazetenin uçlarını bağlıyorsunuz. Jöle ya da krem sürülerek de olabilir. O zman çok doğal durmuyor. Gazeteler açılmasın diye ben bi de eşarp bağlayıp yatardım, bone niyetine. Sabah da açar parmaklarımla düzeltirdim, süper oluyor:)

X