Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici saç boyası mucizesi :) (resimli)

Pek ihtimal vermedim ama yine de bir şansımı deneyeyim dedim :KK17:

senin konuna da yazdığım gibi, boya silicisi alıyorsun, ne oryale ne açıcıya asla bulaşma, madem ince telli yıpranma kaçınılmaz
ama bu boya siliciyle ben dahil kullanıp çok da memnun kalmış arkadaşlar var
saçını açık tona getir sıkıldıkça da bu boyalarla renkten renge gezersin benim gibi:))

kizlar bende bunlardan kullaniyorum almanyada yasadigim icin bunlar her kösede var...gercek sac rengim kayhverengi ama ben siyaha bayildigim icin siyaha boyuyorum ama kesinlikle garnier cok daha iyi accent biraz daha garnier´in ucuzu. Ben seyi merak ediyorum aslinda bunlarin türkiyede fiyati ne bizde bu accent mesela 2-3€ yani 5-6TL

accentin geçici poşetlerini 1,5 liradan aldım
köpük boyası 2,5 lira gibi bişey olması lazımdı
geçici krem boyaları da 7 lira olması lazım
garnier yok malesef burada ben de almanyadan getirtmiştim, orada onun fiyatı ne kadar? getiren fiyatını söylememişti merak ettim?

accentin geçici poşetlerini 1,5 liradan aldım
köpük boyası 2,5 lira gibi bişey olması lazımdı
geçici krem boyaları da 7 lira olması lazım
garnier yok malesef burada ben de almanyadan getirtmiştim, orada onun fiyatı ne kadar? getiren fiyatını söylememişti merak ettim?

garniernin gercek fiyati 4-5€ arasi ama bazi yerlerde kampanya oluyor ozaman 3€ ya aliyorum ben genelde

bu sadece açık renk saçları koyuya çevirmek ve bir ay hevesimizi almak için mi?
benim saçlarım koyu kahve açık tona boyasam tutarmı acaba??

bu sadece açık renk saçları koyuya çevirmek ve bir ay hevesimizi almak için mi?
benim saçlarım koyu kahve açık tona boyasam tutarmı acaba??

en açık tonunu alırsan belki birkaç ton kırabilir geçici olarak rengini onu da denemedim sadece, koyu saçlarını kızılına boyayanlarda kızıllık oluyormuş, oradan yola çıkarak söylüyorum

en açık tonunu alırsan belki birkaç ton kırabilir geçici olarak rengini onu da denemedim sadece, koyu saçlarını kızılına boyayanlarda kızıllık oluyormuş, oradan yola çıkarak söylüyorum

bencede öyle olur ama çok güzel olacağını sanmam:)
koyu kahve(siyah gibi) parlak ve sağlıklı saçlarım var herkes beğeniyor ama ben sıkıldım
açık tonlar istiyorum ama açıcıyla yanmasından korkuyorum,1 defa açıcı kullanmışlardı röfle yaptırmıştım,saçlarım süpürge gibi olmuştu felakat,o günden beri hep koyu renkler ve düz boya kullanıyorum.
ayrıca buğday tenliyim açık tonlar yüzümü iyice sarartıyo yakışmıyor.

bencede öyle olur ama çok güzel olacağını sanmam:)
koyu kahve(siyah gibi) parlak ve sağlıklı saçlarım var herkes beğeniyor ama ben sıkıldım
açık tonlar istiyorum ama açıcıyla yanmasından korkuyorum,1 defa açıcı kullanmışlardı röfle yaptırmıştım,saçlarım süpürge gibi olmuştu felakat,o günden beri hep koyu renkler ve düz boya kullanıyorum.
ayrıca buğday tenliyim açık tonlar yüzümü iyice sarartıyo yakışmıyor.

açık buğdaysan koyu sarılar sana yakışabilir.
normal buğdaysan da açık hafif bakır yansımalı kahveler hoş durur:)

accentin küçük şampuan boyasını denedim.. altın bakır rengi olanı ama pek renk vermedi sanki, daha durulamadım ama.
çıkınca sonucu fotoğraflarım:)

çoğu markanın değişik çeşitleri var bunun gibi (garnier movida), ama Türkiye'de satılmıyor nedense. Neden getirmezler buraya anlamam. Çok güzel çeşitler var oysa ki...

accentin bende ki etkisi bu sekildeydi ben iki tane kullandim saclarim cok uzun oldugu icin ama tek boyamada bu hale geldi cokta begenmistim

öncesi
$IMG_1176.jpg sonrasi $IMG_2252.JPG

accentin bende ki etkisi bu sekildeydi ben iki tane kullandim saclarim cok uzun oldugu icin ama tek boyamada bu hale geldi cokta begenmistim

öncesi
Eki Görüntüle 590850 sonrasi Eki Görüntüle 590851

bu accentin hangi boyası, şampuan/köpük/krem?? ben şampuan boyasını kullandım, 2-3 yıkamada çıkanı, altın bakır rengi anca saçımı dore kumral yaptı.
bu saçın koyu olmasına ragmen güzel renk vermiş saçına

kit mit felan diyon ama iyi cözmüssün gii evet köpük demek :-) buda garnier gibi akip giden "boyalardan" yani aslinda boya degil bunlar... biz almanyada tönung diyoruz ama türkce karsiligi yok galiba.

kit mit felan diyon ama iyi cözmüssün gii evet köpük demek :-) buda garnier gibi akip giden "boyalardan" yani aslinda boya degil bunlar... biz almanyada tönung diyoruz ama türkce karsiligi yok galiba.

vakti zamanında lisede öğrenmiştim sözde anca tarzanca ve atmasyonda işe yarıyor:)) gene atmasyoncu almancamla türkçe karşılıklandırayım renklendirme,renklendirici:p:p
hatta geçenlerde futbolcu var schweinsteiger diye o ne demektir diye arkadaşlarla konuşurken domuz çobanı diye sallamıştım, doğru mu:p

boyaya gelirsek, garnier gibiyse sevindim en azından, yoklukta yerini tutcak bişi var en azından:))

vakti zamanında lisede öğrenmiştim sözde anca tarzanca ve atmasyonda işe yarıyor:)) gene atmasyoncu almancamla türkçe karşılıklandırayım renklendirme,renklendirici:p:p
hatta geçenlerde futbolcu var schweinsteiger diye o ne demektir diye arkadaşlarla konuşurken domuz çobanı diye sallamıştım, doğru mu:p

boyaya gelirsek, garnier gibiyse sevindim en azından, yoklukta yerini tutcak bişi var en azından:))

evet renklendirici birebir uyuyor :-) atmasyon felan ama iyi uyduruyon sen. Benim sözlümde lisede görmüs almancayi sadece ama cogu kelimeleri anliyor ben aynen böyle
:KK53:

hahahahah domuz cobani ha süpersin domuza tirmanan/ domuza cikan aslinda anlami böyle cevirince cok sacma geliyor insana
:KK9:

evet garnier gibi ayni ama bence garnier daha iyi bana öyle geliyor bilmiyorum neden... ama kesinlikle ayni isi görüyorlar canim ... ben zaten sirf bunlardan kullaniyorum saclarim cok uzun ve zarar gelmesini istemiyorum :21:

evet renklendirici birebir uyuyor :-) atmasyon felan ama iyi uyduruyon sen. Benim sözlümde lisede görmüs almancayi sadece ama cogu kelimeleri anliyor ben aynen böyle
:KK53:

hahahahah domuz cobani ha süpersin domuza tirmanan/ domuza cikan aslinda anlami böyle cevirince cok sacma geliyor insana
:KK9:

evet garnier gibi ayni ama bence garnier daha iyi bana öyle geliyor bilmiyorum neden... ama kesinlikle ayni isi görüyorlar canim ... ben zaten sirf bunlardan kullaniyorum saclarim cok uzun ve zarar gelmesini istemiyorum :21:

valla en güzelini yapmışsın boyaya hiç bulaşmamakla ben bi kere bulaştım yakamı kurtaramıyorum artık:)))
pekii hazır yakalamışken bişey daha sorayım, benim saçlar bayaa bi uzun bele kadar ve gür köpük boyadan 2 kutu var yeterli olur mu dersin?

valla en güzelini yapmışsın boyaya hiç bulaşmamakla ben bi kere bulaştım yakamı kurtaramıyorum artık:)))
pekii hazır yakalamışken bişey daha sorayım, benim saçlar bayaa bi uzun bele kadar ve gür köpük boyadan 2 kutu var yeterli olur mu dersin?

Ayni uzunlukta ozaman saclarimiz canim ben 2kutu kullaniyorum cimrilikten :KK53: ama 3kutu daha iyi olur aslinda

X