Cilt Bakımı Ürünleri Mavi Anemon Çiçeği mucize mi ? Kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar şimdi nilgün belgün saba tümerde söyledi kremin baş harfi K dedi kinerase yani kremın adı dıgerlerı sahtelerıymıs bu amerıkan urunuymuş

bence kantaron yağı kullanın aktarlarda çok ucuz ama çooook etkili bitkisel yağ,minik kşişede. nemlendirici niyetine sık sık kulanın ,faydalarını netten bakabilirsiniz; antibakteriel,yaraları iyileştirip hücre yeniliyor,çok etkili.

valla 170 tl de bi kreme vermem:)yaazık günah insanlar o parayla kaç hafta belkide ev geçindirmeye çalışıyor...

dermoday göz kremini kullananlardan son yorumlarını bekliyorum bende bugün baya inceledim sitesini almayı düşünüyorum eğer çizgilere etkisi varsa

bende dermodey kullananlardan yorumlar bekliyorum.
derin kırışıklıklara da etkili mi acaba?
bir yakınımın göz çevresi çok aşırı kırışmış,yaşı da daha 35.

tam hatırlamıyorum ama 2-3 ay kadar önce nilgün belgün bir programda mavi anemondan bahsetti ama öyle bir anlatıyor ki sanırısınız kendi üretiyor :) :)
kafamın bir köşesinde kaldı mavi anemon, blue anemon
derken netten her zaman sipariş verdiğim sitelerin birinin anasayfasında gördüm
Dermoday Blue Anemon, gözümü karartıp sepete ekledim nasıl olsa taksitle (sanki ben ödemeyecem) yanında da temizleme toniğini aldım ve gece yatmadan önce bir güzel cildimi temizledim, offf ne kir çıktı anlatamam meğersem ben yıllardır bu şekilde yaşıyormuşum utandım kendimden, daha sonra blue anemonu sürdüm, çok katı bir krem öyle hemen bitecek gibi değil baya bereketli :)
şu an ikinci kutuya başlıyacam ki artık başka krem kullanmam

Ürüne buradan bakabilirsiniz

İstanbulda oturuyorum sipariş verdiğimin ertesi gün elime ulaşıyor.

selam arkadaşım kremi hala kullanıyormusun etkileri nedir canıma.s.

Arkadaşlar Selam,
Bence de kinerase oldukça pahalı, yaşınız 40-45 civarı ve üstü değilse o kdr pahalı bir ürüne gerek yok
Dermoday için son yorumlar nedir, öğrenebilir miyiz??

Tşkler!

mavi anemon kremi ile aktifoks arasında kaldım.bir tane almak istiyorum.ama hangisine karar veremedim?

kinarese diyorum ve başka bir şey deneyerek paranızı ve vaktinizi çöpe atmayın diyorum
pahalı olduğunu kabul ediyorum ama ilk kullanımda fark belli ediyor
bence diğerlerine fazla takılmayın opuyorumnanaktan

Mavi anemon çiçeği yagı çıkmış onu kullanıp memnun kalan varmıdır?

Mavi anemon çiçeği yağı mı olurmuş be? yok daha neler !!
Bu yağcılara kalsa aklınıza gelen herşeyin yağını çıkarıp satarlar.örnek mi: kavun yağı,karınca yağı,ozon yağı ( oksijenin yağını çıkartmışlar be , sözün bittiği yerdeğiz yani)

Mavi anemon çiçeği kremi alacaksınız yukarıda bir arkadaşta belirtmiş kinerase ya da dermoday derim.ikiside fevkalede etkili ürünler.Hatta biraz fazla etkililer.Ama kullanmaya başlayınca azar azar sürün ki cildiniz alışsın 3-5 gün.

yani kızlar ne alırsanız alın siz bilirsiniz ama orjinal üründen ve markadan şaşmayın.

görüşmek üzere.:KK54::KK54::KK54:

bence de mavi anemon yağı vs filan kanmamak lazım
daha önce ki tavsiyelerimde de Dermoday markasını önermiştim,

tam link veremiyorum ama dermoday.net te mavi anemon 85 TL axes bonus ve maksimuma 3 taksit
orbido.com da ise 80 TL ve tüm kartlara 6 taksit ücretsiz kargo var
gittigidiyor.com da da dermoday satıcıları var 94.90 TL 89.90 TL fiyatlar gördüm ama orada taksit nasıldır bilemiyorum

Mavi anemon çiçeği yağı mı olurmuş be? yok daha neler !!
Bu yağcılara kalsa aklınıza gelen herşeyin yağını çıkarıp satarlar.örnek mi: kavun yağı,karınca yağı,ozon yağı ( oksijenin yağını çıkartmışlar be , sözün bittiği yerdeğiz yani)

Mavi anemon çiçeği kremi alacaksınız yukarıda bir arkadaşta belirtmiş kinerase ya da dermoday derim.ikiside fevkalede etkili ürünler.Hatta biraz fazla etkililer.Ama kullanmaya başlayınca azar azar sürün ki cildiniz alışsın 3-5 gün.

yani kızlar ne alırsanız alın siz bilirsiniz ama orjinal üründen ve markadan şaşmayın.

görüşmek üzere.:KK54::KK54::KK54:

niye olmasın ki...sonuçta sizin aldığınız markalı ürünün içindeki ne yağı..???

arkadaşlar ben 3 aydır bahsettiklerinizin haricinde kullandığım bir markanın mavi anemon yağı ve kremini kullanıyorum..cildim zaten güzeldi fakat şimdi her gören soruyor..ne yapıyorsun cildine diye..
ben sabah akşam cildimi gül suyu ile temizliyorum ardından mavi anemon çiçeği yağı ile masaj yapıyorum..ardından krem sürüyorum ben çok memnunum açıkçası..

niye olmasın ki...sonuçta sizin aldığınız markalı ürünün içindeki ne yağı..???

Ne yağından bahsettiğini anlamadım.
Benim kullandığım kremlerde (kinerase ve dermoday ) Mavi anemon çiçeğinden elde edilen kinetin isimli bir aktif var. yağ falan yok yani. yağlı kremlerden de nefret ederim zaten.vıcık vıcık
Onu da boşver kaç yerde okudum ben araştırın sizde bulursunuz.mavi anemon çiçeği isviçrede falan dağda taşta yılın 3-4 ayı büyüyen bir çiçek türü.
O çiçeği bizim yağ satan uydurma firmalar gidecek dağdan taştan toplayacak yağını çıkaracak şişeleyecek satacak.
Koskoca avrupa kıtası seyredecek ama bizim türkiyeden birileri çiçekleri toplayacak.
Adamların fırsatçı oldukları ciddiyetsizlikleri o kadar meydandaki.

olacak iş değil yani . Sen sen ol bunlara inanma. adı sanı belli olmayan ürünleride kullanma.
ama cilt senin yüz senin sonuçta karar da senin.

X