Cilt Bakımı Ürünleri Mavi Anemon Çiçeği mucize mi ? Kullanan var mı ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kinerasenin göz bölgesi için ayrı bir ürünü var ondan kullanmalısın. Hoşça kal...

Kinerase nin göz çevresi kremi de var, göz altı torbaları için kremi de var. Türkiyede satılmıyor ama tek kullanımlık maskeleri bile var hemde harika maskeler.
dermoday aynı şekilde.
Göz çevresi kremi ve göz altı torbalanması kremi var. ayrıca dermoday in peptitli göz çevresi için botox kremi de var.
ben sadece kinerase ve dermoday cilt kremlerini kullandım göz çevresi kremlerini kullanmadım o yüzden etki-yorumu yapmak istemem.ama var mı var !!!
Givency nin göz çevresi kremini kullanmıştım o gerçekten çok güzeldi.

arkadaşlar ben 3 aydır bahsettiklerinizin haricinde kullandığım bir markanın mavi anemon yağı ve kremini kullanıyorum..cildim zaten güzeldi fakat şimdi her gören soruyor..ne yapıyorsun cildine diye..
ben sabah akşam cildimi gül suyu ile temizliyorum ardından mavi anemon çiçeği yağı ile masaj yapıyorum..ardından krem sürüyorum ben çok memnunum açıkçası..

bu ürünlerin markası yok mu ? no-name ürün mü kullandın yoksa ??!!
ya da reklama girer diye mi isim vermiyorsun ??
söylede bilelim hep beraber koşa koşa bu kremleri ve yağları alalım.

lay lay lay lay lom kuşlar çiçekler
herkes bunu bekler.
cildimize sürer sürmez herkes bize sorar
nerede kırışıklıklıkların nerede lekeler.
lay lay lay lom

bu ürünlerin markası yok mu ? no-name ürün mü kullandın yoksa ??!!
ya da reklama girer diye mi isim vermiyorsun ??
söylede bilelim hep beraber koşa koşa bu kremleri ve yağları alalım.

lay lay lay lay lom kuşlar çiçekler
herkes bunu bekler.
cildimize sürer sürmez herkes bize sorar
nerede kırışıklıklıkların nerede lekeler.
lay lay lay lom

yok canım no name falan değil..reklam içinde değil aslında ne bileyim yazmamışım..shiffa home ürünleri..kremde softem yazıyo ama aynı markanın...ince bir kinaye sezdim ama hadi bakalım..

yok canım no name falan değil..reklam içinde değil aslında ne bileyim yazmamışım..shiffa home ürünleri..kremde softem yazıyo ama aynı markanın...ince bir kinaye sezdim ama hadi bakalım..

yok canım estağfurullah ne kinayesi !! sifahomme ve softem ise iş değişir.

zaten mavi anemon çiçeği yağı ve karpuz yağını karıştıracaksın içine de bir kaç damla ebegümeci yağı ekleyeceksin o işte süper olur.

mavi anemon çiçeği kreminin orjinalini almak gerek . Ben şahsen 5-6 yıldır mavi anemon çiçeği kremi kullanan ve etkisini gören çook insan tanıyorum. hepside softem diyor başka bişey demiyor.

kinaye falan yok yani rahat ol ..

Son düzenleme:
bakın sayın arkadaşım..sürdüm iyi geldi ve fark edildi diyorum..birincisi bu şekilde konuşmanız anlamsız..ikincisi ise bu konularda mantığınıza uymayan şeyler varsa kendinize de saklayabilirsiniz veya bunun neden size böyle geldiğini daha düzgün bir şekilde açıklayabilirsiniz..ağzımdan çıkmış olan yanlış veya size terbiyesizlik edicek hiçbir söz çıkmadı..hoş benim neyime akıl vermek tabii çünkü ben memnunum ve insanlara bunu zorla kullanın haa bak çok güzel milyonlar harcayın diye de dayatmıyorum..kullanan var mı diye sorulmuş ben de kullandım memnunum diyorum..mucizeler yaratan bir şey olduğunu da idda etmedim dikkat ederseniz..iyi forumlar..

bakın sayın arkadaşım..sürdüm iyi geldi ve fark edildi diyorum..birincisi bu şekilde konuşmanız anlamsız..ikincisi ise bu konularda mantığınıza uymayan şeyler varsa kendinize de saklayabilirsiniz veya bunun neden size böyle geldiğini daha düzgün bir şekilde açıklayabilirsiniz..ağzımdan çıkmış olan yanlış veya size terbiyesizlik edicek hiçbir söz çıkmadı..hoş benim neyime akıl vermek tabii çünkü ben memnunum ve insanlara bunu zorla kullanın haa bak çok güzel milyonlar harcayın diye de dayatmıyorum..kullanan var mı diye sorulmuş ben de kullandım memnunum diyorum..mucizeler yaratan bir şey olduğunu da idda etmedim dikkat ederseniz..iyi forumlar..

ee güzel .
bunun aksini iddia eden yok ki.

sen fikrini söylüyorsun saygıyla dinliyoruz. bizim de doğal olarak fikirlerimiz hatta kesin olarak bildiğimiz şeyler var biz de onları söylüyoruz.

zaten aynı şeyleri düşünmek ve aynı fikirlere sahip olmak zorunda değiliz.
biz rakip değiliz ki.
canın ne istiyorsa onu kullan bize ne yani ???

ee güzel .
bunun aksini iddia eden yok ki.

sen fikrini söylüyorsun saygıyla dinliyoruz. bizim de doğal olarak fikirlerimiz hatta kesin olarak bildiğimiz şeyler var biz de onları söylüyoruz.

zaten aynı şeyleri düşünmek ve aynı fikirlere sahip olmak zorunda değiliz.
biz rakip değiliz ki.
canın ne istiyorsa onu kullan bize ne yani ???

hah işte ben de onu söylüyorum zaten..fakat yaklaşımınız bir önceki cevabınızı düzenlemeden önce alaycı ve kinayeli idi..ben de diyorum ki bu şekilde yaklaşmadan birbirimize daha açıklayıcı çözümleyici açıklamalarda bulunabiliriz..ben de sizi dinliyorum ki ara yolu bulmaya çalışıyorum..değerleriniz veya fikirlerinizi dinlememek saygısızlık etmek gibi bir niyetim de yok..
işte canımın istediğini kullanıp bana farkedilecek derecede iyi geldiğini söylüyorum..forum açılma sebebi bunu kullananların fikrini almak olduğundan gördüm ve yazdım..

hah işte ben de onu söylüyorum zaten..fakat yaklaşımınız bir önceki cevabınızı düzenlemeden önce alaycı ve kinayeli idi..ben de diyorum ki bu şekilde yaklaşmadan birbirimize daha açıklayıcı çözümleyici açıklamalarda bulunabiliriz..ben de sizi dinliyorum ki ara yolu bulmaya çalışıyorum..değerleriniz veya fikirlerinizi dinlememek saygısızlık etmek gibi bir niyetim de yok..
işte canımın istediğini kullanıp bana farkedilecek derecede iyi geldiğini söylüyorum..forum açılma sebebi bunu kullananların fikrini almak olduğundan gördüm ve yazdım..

ee gayet güzel işte.
ama benim yukarıda belirttiğim bir bilgim var: mavi anemon çiçeğinin yağı olmaz.:KK45:
ama siz o yağın mavi anemon çiçeği yağı olduğunu söylüyorsanız ve buna inanıyorsanız o sizin bileceğiniz iş.
mavi anemon çiçeği kremlerinin farkı da zaten içeriğinde bulunan KİNETİN dir.yağ falan değil.
insan bu kadar çook sahte ürünü sürekli Türkiye'de görünce valla utanıyor.

sizden ve foruma katılıp bu bölümü okuyanlardan ricam : sadece google a "kinetin" yazın ve çıkan bağımsız bilgileri bir kez okuyun yeter.

ee gayet güzel işte.
ama benim yukarıda belirttiğim bir bilgim var: mavi anemon çiçeğinin yağı olmaz.:KK45:
ama siz o yağın mavi anemon çiçeği yağı olduğunu söylüyorsanız ve buna inanıyorsanız o sizin bileceğiniz iş.
mavi anemon çiçeği kremlerinin farkı da zaten içeriğinde bulunan KİNETİN dir.yağ falan değil.
insan bu kadar çook sahte ürünü sürekli Türkiye'de görünce valla utanıyor.

sizden ve foruma katılıp bu bölümü okuyanlardan ricam : sadece google a "kinetin" yazın ve çıkan bağımsız bilgileri bir kez okuyun yeter.

teşekkür ederim bilgilendirmeniz için..araştıracağım bu konuyu..

Arkadaşlar ben de uzun zamandır çocuklardı şuydu buydu derken cildimi çok ihmal etmiştim .Bugün artık karar verdim ve az öncede mavianemon çiceği kremi sipariş verdim (marka yazamıyoruz herhalde) set halinde bakalım ne zaman gelecek umarım faydası olur.
Yüzümde doğum lekeleri de var bakalım onlarada bir faydası olacak mı?

merhaba arkadaşlar bende 1 hafta önce mavi anemon yağı aldım daha yeni kullanmaya başladım belki inanmazsınız ama ben yaşadım gece masaj yaparak sürdüm yüzüme mavi anemon yağını sabah kalktım lekelerim gözle görülür şekilde azalmıştı yüzümde kırmızı büyük lekeler vardı yüzümle oynama sonucu oldu psikolojik nedenlerden dolayı sürekli cildimle oynadım çok büyük derin yaralar açtım cildiyelere gittim cildim eski haline dönsün derken sağlımı bozuyorlardı az kala haplarla bıraktım cildiyelere gitmeye doğal yollarla kendim araştırdım uyguladım ve sonuç mükemmel 1 ay devam edicem bu yağa birde mavi anemon kremi alıcam daha etkili olsun diye ve sonuç mükemell olucak eminim eski yüzüme dönmek istiyorum lekeleri olanlar cilt sorunu yaşayanlar kesinlikle hiç bir yan etkisi yok kullanabilirler ve eminimki bana 1 ay kullandıktan sonra teşekkür ediceksiniz..:KK34:

merhaba arkadaşlar bende 1 hafta önce mavi anemon yağı aldım daha yeni kullanmaya başladım belki inanmazsınız ama ben yaşadım gece masaj yaparak sürdüm yüzüme mavi anemon yağını sabah kalktım lekelerim gözle görülür şekilde azalmıştı yüzümde kırmızı büyük lekeler vardı yüzümle oynama sonucu oldu psikolojik nedenlerden dolayı sürekli cildimle oynadım çok büyük derin yaralar açtım cildiyelere gittim cildim eski haline dönsün derken sağlımı bozuyorlardı az kala haplarla bıraktım cildiyelere gitmeye doğal yollarla kendim araştırdım uyguladım ve sonuç mükemmel 1 ay devam edicem bu yağa birde mavi anemon kremi alıcam daha etkili olsun diye ve sonuç mükemell olucak eminim eski yüzüme dönmek istiyorum lekeleri olanlar cilt sorunu yaşayanlar kesinlikle hiç bir yan etkisi yok kullanabilirler ve eminimki bana 1 ay kullandıktan sonra teşekkür ediceksiniz..:KK34:

Mavi anemon çiçeğinden yağ çıkmaz.

sana mavi anemon çiçeği yağı diye sızma zeytin yağı satmış olmasınlar. ama belki de sızma zeytin yağıda lekelere karşı etkilidir,bilemem.

ama mavi anemon çiçeğinden yağ çıkmayacağını adım gibi biliyorum.

mavi anemon çiceğinden yağ çıkmaz diyorsun ama kesin bilmeden yorum yapma mavi anemon çiceğinden bu kadar yoğun şekilde zaten yağ çıkmaz ben araştırdım sürekli söylüyordumda zaten neyinden bu yağ çıkar bununda mı yağı olur diye ve merak ettiğim araştırdığım sonuca ulaştım mavi anemon çiceğini zeytinyağında birlikte kaynatıyorlarmış buda özünü veriyormuş bütün bitkilerin yağı bu şekilde çıkıyormuş merak etme güzelim ben araştırmadan herşeyi uygulamam ve güvenilir bir marka benim kullandığım umarım seni tatmin etmiştir :KK66:

mavi anemon çiceğinden yağ çıkmaz diyorsun ama kesin bilmeden yorum yapma mavi anemon çiceğinden bu kadar yoğun şekilde zaten yağ çıkmaz ben araştırdım sürekli söylüyordumda zaten neyinden bu yağ çıkar bununda mı yağı olur diye ve merak ettiğim araştırdığım sonuca ulaştım mavi anemon çiceğini zeytinyağında birlikte kaynatıyorlarmış buda özünü veriyormuş bütün bitkilerin yağı bu şekilde çıkıyormuş merak etme güzelim ben araştırmadan herşeyi uygulamam ve güvenilir bir marka benim kullandığım umarım seni tatmin etmiştir :KK66:

yani sonuçta kullandığın şey mavi anemon çiçeğinin yağı değil.başka bişey.
zetinyağında kaynatılmış bişey. ve adı mavi anemon çiçeği yağı.
bunu böyle açıkladığın için teşekkür ederim en azından burayı okuyanları bilgilendirmiş oldun.

ama şunuda söylemezsem çatlarım : bir firma zetinyağında kaynatılmış bişeyi mavi anemon çiçeği yağı diye satıyosa o firma güvenilir firma olmaz olsa olsa fırıldak bir firma olur.
ürünün üzerinde zeytinyağında kaynatılmış diye yazmıyorsa tabii ?? marka ismi verirsen gidip bakmak isterim şahsen yazıyo mu yazmıyo mu diye?

merciii

ben bitkilerin her türlüsünü almış ve kullanmış biriyim ve böylece tecrübede ediniyorum bir aktara gittim sordum bu bitkilerin neyinden yağ çıkartıyorlar ben güvenemiyorum güvenmediğim bitki yağlarınıda yüzüme uygulamam ve aktar itiraf etti bitkileri yağla birlikte kaynatıyorlar diye tabi bende şaşırdım ama duymak istediğimi öğrendim tabi o aktardaki yağlar farklı markalardı o yağlar aktarın dediği gibi olabilir ama benim aldığım dediğim gibi güvenilir bir marka çok yoğun şekilde kokusu var sürdüğüm zaman odamda kokusu iki gün boyunca gitmiyor ve hafif yanmada yapıyor bu da etkisini gösteriyor normal zeytin yağını yüzünüze sürün bu şekil ağır kokmaz ve yüzünüzü hafif yakmaz demekki benim kullandığım yağ gerçekten mavi anemondan üretilmiş inanıyorumda canım ben sana benim kullandığımın markasınıda vereyim kendin git sor araştır shiffa home hatta bu markanın kataloğuda var tüm yağlar var içerisinde ve öğrendiklerinide bana burdan yazarsan bende bu konuda bilgilenmiş olurum

valla canım ben de aldım bu yağı(yaklaşık 6 aydır kullanıyorum)
ilk anda sırf merakımdan aldım
ben hani doğal gülsuyu var ya ben rosense marka kullanıyorum
ona biraz döktüm.biraz da limon yağı ve e vitamini ekledim
akşam yatmadan yüzümü temizledikten sonra bunu iyice yedirip.gene mavi anemon eklediğim yüz kremimi sürüp yatıyorum ve gayet aydınlık bi ciltle uyanıyorum
sadece bu aralar pkoya bağlı svilce problemim oldu çenemde.bu da lazer yapan arkadaşın çenemde hiç tüy olmamasına rağmen çeneme lazer atışı yapmasından kaynaklandı.pkoya bağlı hasas çenemi harekete geçirdişimdilik geçti şükür ama iz kaldı onun için çare arıyorum bu aralar .geçicek biliyorum ama yakında yakınımızn nişanı var.inşallah birileri bişey yazar burdan bana
ondan olduğuna eminin
ben bitkilerin her türlüsünü almış ve kullanmış biriyim ve böylece tecrübede ediniyorum bir aktara gittim sordum bu bitkilerin neyinden yağ çıkartıyorlar ben güvenemiyorum güvenmediğim bitki yağlarınıda yüzüme uygulamam ve aktar itiraf etti bitkileri yağla birlikte kaynatıyorlar diye tabi bende şaşırdım ama duymak istediğimi öğrendim tabi o aktardaki yağlar farklı markalardı o yağlar aktarın dediği gibi olabilir ama benim aldığım dediğim gibi güvenilir bir marka çok yoğun şekilde kokusu var sürdüğüm zaman odamda kokusu iki gün boyunca gitmiyor ve hafif yanmada yapıyor bu da etkisini gösteriyor normal zeytin yağını yüzünüze sürün bu şekil ağır kokmaz ve yüzünüzü hafif yakmaz demekki benim kullandığım yağ gerçekten mavi anemondan üretilmiş inanıyorumda canım ben sana benim kullandığımın markasınıda vereyim kendin git sor araştır shiffa home hatta bu markanın kataloğuda var tüm yağlar var içerisinde ve öğrendiklerinide bana burdan yazarsan bende bu konuda bilgilenmiş olurum

ne kadar karışık ve düşük cümle kurmuşum ben böyle
inşallah anlamışsınızdır:KK9:

bu yağ şu yağ diye şifreli şifreli konuşuyosunuz ama adı yok mu bu yağın?

gidip bakmak istiyorum,markası ne bu yağın? ne diye soracak insanlar? şifahome diye saçma sapan bi yağ var ondanmı bahsediyosunuz? yoksa yeni adam gibi bişey varda biz mi bilmiyoruz?
bu siteyi okuyanlarda adam gibi bilgilensin kızlar.

kontrol edeceğim:

üzerinde ZEYTİNYAĞINDA KAYNATILMIŞ yazıyor mu yazmıyor mu??

yoksa %100 MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ YAĞI mı yazıyor?

sonrada gelip burada açıklayacağım.

Son düzenleme:
X