Saç Uzatma Yöntemleri mayalı süt içmek

Saçlarınız cansız ve uzamıyor ise kullanın tavsiye ederim. Böyle doğal yolla vitamin almak hap şeklinde almaktan daha iyi bence. Tadı kötü gelebilir, nesquick falan karıştırıverin içine

evet canim ben hapini onun icin almadim nesquikle iciyorum hap dogal besinin yerini tutmaz diye kaydirigubbakcemile3

saclarinda uzama oldumu pekiopuyorumnanaktan

saçımda yanıklar oldugu ıcın bır aydır ıkı defa kestırdım suan ensemde saclarım yanı yaklasık 4-5 cm uzamıstır onuda ıkıdrı kestırdım yanıklar gıtsın dıye ama uzatmaya yardımcı bundan emınım dusunsenıze bır ayda ıkı kere kırık aldırdım dolgunlastırdıda normalde benım saclarım ınce telli kedi tüyü gibi bişeydir:sinifsinif:ama şimdi bayaa sacım var gıbı duruyor dolgun dolgun :KK70:hihoyyyt

saçımda yanıklar oldugu ıcın bır aydır ıkı defa kestırdım suan ensemde saclarım yanı yaklasık 4-5 cm uzamıstır onuda ıkıdrı kestırdım yanıklar gıtsın dıye ama uzatmaya yardımcı bundan emınım dusunsenıze bır ayda ıkı kere kırık aldırdım dolgunlastırdıda normalde benım saclarım ınce telli kedi tüyü gibi bişeydir:sinifsinif:ama şimdi bayaa sacım var gıbı duruyor dolgun dolgun :KK70:hihoyyyt

hadi ya bakalım inş. benimkilerde uzar ve dolgunlaşır :)

benim 4. gün galiba yoksa 5.miydi sasiriyo insan bakalim bekliyorum sip diye olmaz ama iki haftaya belki azda olsa b i fark olur

ya ben bi düzene oturtamadım şunu bir içiyorum üç gün unutuyorum eyvahedigeldismile. Biz evde ailecek içiyoruz ben kardeşlerim annem... :CüvCüv:

ya ben bi düzene oturtamadım şunu bir içiyorum üç gün unutuyorum eyvahedigeldismile. Biz evde ailecek içiyoruz ben kardeşlerim annem... :CüvCüv:

slm canim senin sactada uzama oldumu ben bir haftaya yakin oldu yapiyorum unutmadan her sabah kahvaltidan sonra iciyorum

bende 2 seferdir akşamları içiyordum, dün ise sabah içtim ama midem bulandı :KK43: akşamları daha iyi herhal :) psikolojik olarak
en az 2 hafta içeyim gelişmeleri yazacağım

benimde canim sabah erken kalkiyorum 6:30da cocuklari birakip eve gelip kahvalti edene kadar 10 oluyor öglene yakin yani ancak öyle iciyorum gelismeleri merakla bekliyorum

bende 2 seferdir akşamları içiyordum, dün ise sabah içtim ama midem bulandı :KK43: akşamları daha iyi herhal :) psikolojik olarak
en az 2 hafta içeyim gelişmeleri yazacağım
İyi karıştırman lazım canım boshayallersmile , içinde bütün bütün kalırsa daha çok mide bulandırıyor :nazar:, ben blendırla iyice çırpıyorum. Sabahları içiyorum. İyi karışınca bişi olmuyor kaydirigubbakcemile5. Bir defasında akşam içip yatmıştım (fazla karıştırmamıştım) sabaha kadar midem bulanmıştı , uyuyamamıştım kafamçokkarıştı

slm canim senin sactada uzama oldumu ben bir haftaya yakin oldu yapiyorum unutmadan her sabah kahvaltidan sonra iciyorum
canım öyle aman aman bi uzama yok, zaten düzenli içmiyorum. en 2 ay devam edip biraz ara vermek gerek. ne zamandır içtiğimi bilmiyorum birkaç hafta oldu sanırım ama hergün düzenli içmedim. boyatalı 2.5 ay olmuş saçlarımı 2.5 ayda 3cm uzamış saçlarım, şöyle bir atak yapsalarda bu saçlar rapunzel gibi olsalar zemuszemus

çileklipuding çay kaşığından biraz fazla atıyorum ve iyice karıştırıyom ama kaşıkla karıştırarak içine de nesquik atıyom yinede burnumu kapatıp içiyom inş. biranda tiksinti gelmezde devam ederim tadı pek gelmiyo şuan :)
uzama içinde en az 1 ay 1,5 ay iç ondan sonra farklılık olur zannımda herkeste değişiklik gösterir tabi

ben süt katiyorum bardaga birazda ilik su iyice karistiriyorum sonrada nesquik ekliyorum

kizlar acaba yas mayayla ayni özelliklere sahipmi kuru mayada

geçende muzlu süt yaparken içine maya attım opuyorumnanaktan. o da rahat içildi :kahve:. tavsiye ederim :içelim:

gerçekten uzatıyor mu? içmeyi düşünmeye başladım.

X