Saç Uzatma Yöntemleri mayalı süt içmek

slm canim sen sinemakiyi bemixle badem yagiyla yapmiyomusun ben öyle yapiyorum ayrica terlemende bence enerji veriyoya maya ondandir genelde enerji veriyo maya icince ben kahvaltinin üzerine iciyorum sersemlik falan kalmiyo üzerimde hemen ev islerine geciyorum

canım sinemakiyi hem yağla yapıyorum bazen hafta bir yada 2 haftada bir falan
birde karanfil suyu hazırladım canım onuda burda bi topikte okudum iöinede sinemaki suyunu ekledim her duştan sonra fısfısla ssıkıyorum ıslak saça kuru saça dökülmeyi durdurdu

yüzüne nasil uyguluyosun canim yas mayami kullaniyosun

yaş maya uyguluyorum canım sütle ıslatıp koyu bir kıvam lana kadar

yazmayi unutmusum nasil etkisi oluyo cildine kuru cildim benim solgun iyi gelirmi acaba
cnım kuru yağlı ciltlerin hepsine iyi gelir, cildi bezliyor nemlendiriyor hatta göz altına bile sürebilirsin kırışıklığa iyi geliyor

kizlar yenice okudum alman sitelerinde mayayi iciyolarmis aynen biz gibi akneye yani yüze iyi geliyomus
yaa çok sevindim onlar hangi aralıklarla içiyormuş

kızlar bugün saçlarım normalden fazla uzamış gibi geldi sğrekli aynaya bakıyorum çok heyecanlandım valla
normalde 2 ayda 1.5 cm falan uzuyordu en fazla
ama şimdi daha uzamış gibi hemde kısa süre olmasına rağmen

sewengirl cevapladigin icin cok saol canim sorularimi benimde uzuyo inanamiyorum ama uzuyo avusturyali kadinlarda geceleri günlük sütle iciyolarmis dolapta yas mayam var denerim en kisa zamanda besleyiosa süper tesekkürler canim

unutmadan söyliyim benim kalcamda ciban vardi sivilcelerde var kurumus yarisi sok oldum sivilceye akneye demekki cok faydali bu maya ben hic aksatmadan iciyorum devam

kızlar yalnız saça sürülen mayanın ıslakkende kuruykende koku geliyo :KK43:
ayda yada 2 ayda bir yapılabilir maske olarak,

Tatlim sen yanlis anlamissin.. sutlu maya saca surulmucek, icilicek =)

yok canım o kadar yazdım içtiğimi :)
ben arada birde saçıma süreyim dedim saça sürülmesi ile ilgilide bilgiler var yararlı olması açısından

kızlar ya bugünde saçlarım kaşınıyorr sizde yokmu böle bişi o bişey değilde kaşınmaktan kaçınmaya başladım, diyecekler bune kaşınıp duruyor :eek:

ben arada birde saçıma süreyim dedim saça sürülmesi ile ilgilide bilgiler var yararlı olması açısından

kızlar ya bugünde saçlarım kaşınıyorr sizde yokmu böle bişi o bişey değilde kaşınmaktan kaçınmaya başladım, diyecekler bune kaşınıp duruyor :eek:

ahuaha anladim.. valla ben bu siviyi basima suremem sanirim, yikamasida sorun olur ve dedigin gibi kokusuda.

bende kasinti yapmadi, ama cok yumusatti saclarimi zaten ince telli, ayrica portakal suyu maskeside kullaniyorum sanirim o iyice yumusatti, bu yuzden birakicam sanirim. Tekrar turp'a gecicem. Hem her yapista kasinti yapiyodu hemde saci sertlestirdigi icin daha dolgun gosteriyodu.

bende birçok şeyi denedim herkeste başka şeyler etki ettiği için doğru olanı bulmak önemli
bakalım etki etti gibi bu bana ama biraz zaman geçsin

Ewet ya içtiğimden berş saç diplerim acaip kaşınıyor -tatlicadiarzu-.
hatta şimdi elim saçımın arka tarfındaydı senin yorumunu okurken

evet kaşıntı geliyor gidiyor öle akşama kadar değil, kaşınıncada bir çok yeri kaşınıyor :)
cildim çok güzelleşti zemuszemus

benim cildimde bi gelisme olmadi ama enerji veriyo uzamada da ise yaradi galiba ama benim sacimin uzadiginin belli olmasi icin 10 cm birden uzamasi lazim kivircik dalgali karisimi ve kabarik hani dagda patikalar olurya kivrimli kivrimli yolu kisa gösterir ama kivrimlar yüzünden iki kat uzundur yol o hesap benimkide uzuyo ama belli olmuyo

canım ben sitedeki birçok resmi iş yerimden bağlandığım için göremiyorum :1ninca:. o yüzden yorum yapamıcam :hulya:. Kendi saçlarım için şunu söyleyebilirim acaip dolgun ve canlı görünüyor kaydirigubbakcemile2, sönük ve mat değiller kullandığımdan beri guclubacismile. uzamasına gelince uzamışlar bayaa, dün cetvel bulamadım yoksa ölçer söylerdim :1closedeyes: haftada 1 cm. uzamış diyemem ama normalden hızlı uzamış. cildimde iyi görünüyor yinede saçlarımdaki etkisi daha fazla, artık gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim opuyorumnanaktan.

görmen için konu açtım bebem ordan bak direk çıkıyor foto opuyorumnanaktan

kızlar evet her gün aynaya bakıyorum diplere uzama farkettim ya sanki günden güne uzayacak gibi :)
ama her akşam ne olursa olsun mayamı içmeden yatmıyorum valla alışkanlık oldu :)

bnde dün denedm eve stok yaptım bırakmayı düşünmüyorm hiçbirşeyde olmadı mde bulanma falan normal herşeyzemuszemus

marketten yaş maya almıştım süte karıştırıp içmek için, ama üzerinde çiğ olarak tüketilmez yazıyor. bi zararı olabilir mi? kuru mayanın üzerinde de yazıyo mu acaba böyle bişey

X