maydonoz kürü kullananlar

Arkadaşlar ben de 15 gün uyguladım. Bende sabahları çok yorgun kalkıyordum sadece ona faydası oldu diyet yaptığım halde kilomda hiç eksilme olmadı her bünyede farklı sonuç veriyor.tadı biraz kötü

kızlar salı günün beri bende içiyorum ama sabahları uyandığımda halen yorgunum 3 günden sonra cildinde güzelleşir deöişlerdi ama sanki karardım gibi :S bakalım 15 günü tamamlayalım artık birkez başladık :78:

ben bu kürü annemin önerisi üzerine sivilcelerim için kullanıyorum :) bugün 5. gün... zayıflamaya yardımcı olduğunu bilmyordum ...ama 5 kilo fazlam var burada kürlere bakıyordum görünce sevindim :KK70: bir taşla iki kuş olucak benimkisi ... sivilcelerim bayağı azaldı.... her sabah sporumu yaparım aksatmadan... şu anda hala aynı kilodayım ama sporun dozunu azıcık artırırsam sanırım daha hızlı zayıflarım :)

bu arada tadı bana eriği anımsattı... :) yani erik suyuymuş gibi içiyorum böylece zorlanmıyorum .. kalan posasınıda kaşıkla yiyorum ..

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben bu maydanoz kürünü 7 gündür yapıyorum. Yorgunluk açısından faydasını gördüm. Sabahları daha enerjik kalkıyorum. Cildime gelince cildimde sivilceler artı. Umarım olumlu tesiri olur. Ben inanıyorum. İnşallah yanılmam. Cildim düzelirse tekrar yazıcam arkadaşlar.

kızlaaaarrrr 7 gündür içiyorum maydanoz kürünü 75.40 ile başladım dün 73.90 düm.durmak yok yola devaaammmm bol su içiyorum ve porsiyonlarımı azalttımm..:79:

Merhaba arkadaşlar ben bu maydanoz kürünü 7 gündür yapıyorum. Yorgunluk açısından faydasını gördüm. Sabahları daha enerjik kalkıyorum. Cildime gelince cildimde sivilceler artı. Umarım olumlu tesiri olur. Ben inanıyorum. İnşallah yanılmam. Cildim düzelirse tekrar yazıcam arkadaşlar.
sivilcelerinin çoğalması normal çünki deri altındaki iltihabı çıkarıyo bu kür inşallah faydasını görürüsün
ben 63.3 ile başlamıştım bugün 8.günüm 63.1 olmuşum.aslında bende sivilcelerim için başladım bu küre ama zayıflamaktan zarar gelmez:KK66:

sivilcelerinin çoğalması normal çünki deri altındaki iltihabı çıkarıyo bu kür inşallah faydasını görürüsün
ben 63.3 ile başlamıştım bugün 8.günüm 63.1 olmuşum.aslında bende sivilcelerim için başladım bu küre ama zayıflamaktan zarar gelmez:KK66:

Teşşekür ederim. Bende öyle umuyorum. 11. günüm bugün daha bir gelişme yok.

11. günüm benim de sivilcelerim arttı. ama kilomda bi değişim yok. su da bol içiyorum ama buhafta yediklerime dikkat edemedim. pazartesi yürüyüşe başlıycam inşallah. ayda 2 kilo hedefim bakalım.

bende neye başlıyacagımı sasırdım yanlız :KK43: bıtkı cayı ıcıyorum zaten bıde gecen burda gordum elmalı bı cay onuda yapıyorum bunuda ıcıyım barı dokunurmu acaba =?

msjınızı okuyunca çok güldüm.. Hakikaten Allah ım kilo vermek ne zor....
bende acaba bunu da denesem mi ya da şunu da mı denesem oluyorum ...
Şansımıza bakalım.

benim 11.günümdü 4 gün sonra 5 gün ara vereceğim.
63.3 kg ile başlamıştım 62.9 um bugün 400gr vermişim 11 günde.
sivilcelerim içinse bi değişiklik yok sorun devam ediyo:KK59:
30 günlük kürün sonunda inşallah kurtulurum bebek gibi pürüzsüz bi cildimin olmasını çok istiyorum,cilt sorunu olmayanlar beni anlayamaz bazen çok kafama takıyorum kendime olan güvenim kalmıyo bazı günler, benden daha yoğun aknesi olanlarda var biliyorum ama kurtulmak istiyorum işte cilt problemimden:84:

kızlar ben yaptım bu kuru yalnız 5.gunden sonra ısler degıstı..

ıctıkten 15 dk sonra kahvaltı yapıyordum ve 4 gunde falan yuzum sıvılce vermeye basladı dısarı atıyordu once sıvılcelerı.. bırde kur gercekten tok tutuyordu annem tadından dolayı ıcerken cok zorlandı ama benım cok hosuma gıttı lımonlu lımonluu :) ve farkedıyordum karın bolgem sekle gırıyordu sankı benım sorunum zaten yan yaglarımdı. ama 5. gun mıgdemı bozdu cok fena oldum.. mıgdemde hıcbırsey kalamdı.. kurudum kaldımm sankı... ben usenıyordum hazrlamaya.

annemde benı oyle gorunce yapmıyor artık.. ama ben yenıden baslamak ıstıyorum sızde durumlar nasıl...

ben sivilcelerim icin icmeye basladim. 15 gun ictim 5 gun ara verdim. simdi tekrar basladim 2gun oldu. kilom hala ayni)))) sivilcelerim bir artiyor bir azaliyor anlamadim. 13 gunum kaldi. bakalim gercekten sivilceden kurtaracak mi.... eger kurtarmazsa bu sefer sogan suyuna baslicam.... puruzsuz bir cilt icin napacagimi sasirmis durumdayimm:KK53:

kızlar ttüm sayfaları okumadım bilmiyorum yazıldı mı ama son sayfadaki sivilce şikayetlerini görünce yazayım istedim ben saraçoğlunun sitesinde görmüştüm bu kürü. sivilce için maydanoz ve lavanta kürünü birlikte uygulamak gerekiyor sabah maydonoz akşam lavanta içiliyor ben yaptım geçen yaz ve gerçekten çok etkili oldu genç kızlığıdan beri gitmeyen sivilcelerimden bu sayede kurtuldum, ilk başta artış oldu kür bittikten sonra hiç sivilcem kalmadı şimdi yeniden tek tük çıkmaya başladı yaz gelsin maydonozun mevsimi gelsin ozaman yeniden yapıcam. çünkü sitesinde yazdığına göre çok iri yapraklı maydonozlar işe yaramıyor hatta svilce arttırıyormuş. zayıflama amacıylada maydonozdan bahsedilmiş ama ben o dönemde ve öncesinde zaten kilo vermek için çaba gösteriyordum ve kilo veriyordum yani maydonoz bu anlamda işe yaradımı bilmiyorum ama karaciğeri temizlediğine göre mutlaka faydası olmuştur.

Arkadaşlar ben maydonuz küründe 15. günü bitirdim. İkinci tur için 3 gün ara verdim. Bu zamana kadar bende olan değişim göbeğim eridi. Çok fazla yoktu ama vardı da :) şimdi dümdüz oldu. Kendimi daha enerjik hissediyorum. Yüzüme canlılık geldi. çok soluktu rengim. şimdi pembiş yanaklarım var. sivilcelerim henüz geçmedi. Halen vücuttaki iltihapı atıyorum sanırım. Birde yüzüm düzelse çok mutlu olucam. Selülitlerimden de yağlar gider umarım. Henüz oralarda bi yağ eritme durumu yok :)

ben urkuyorum boyle kurler gorunce. yani bir suru yan etkisi filan olur. zayiflayalim derken birde sagligimizdan olmayalim. maydonoz yemek tabiiki cok yararli, ama kuru icin bisey diyemiycem maalesef.

birde verdirdigi aman aman bir kilo degil anladigim kadariyla 11 gunde 400 gram verdirdigine gore. normalde yediklerine dikkat eder 1 haftada verirsin 400 grami. tabiiki genede herkesin kisisel tercihi.

ya ben her sabah maydonoz suyunu içiyorum+ya yeşil çay yada lahana suyuda mutlaka içiyorum ama 2 haftadır 1kg tek vermişim yaa
kahvaltıyı devamlı yaparım bayada yerim kahvaltıda sonra
hep meyva yerim diğer öğünüm 3-5 arası aksam yemeğim yoktur 2öğünle
geçiyorum günü yani akşamları ya meyva ya çekirdek ve haftada 2 gün plates
NİYE BU KADAR AZ KG VERİYORUM YA:KK43:

gunaydın

maydanoz kurunu on gun boyunca yaptım fakat bu sure zarfında karnımda gun boyunca kasılmalar ve sıddetlı agrılar olustu ılk once maydanozdan kayn:KK5:aklanmaz dıe dusunmustum fakat gun gectıkce farkettım kı maydanoz kuru bende yan etkı yaptı sımdı bıraktım 5 gundur ıcmıorum agrılarım ve kremplarım gectı

X