maydonoz limon kürü

Zeruss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2014
1.273
2.704
YAĞ YAKICI MAYDANOZ LİMON KÜRÜ
– 15 -16 sap larıyla beraber hormonsuz maydanoz
– 1 limon suyu
– 1 bardak su (1 Bardaktan biraz az olacak şekilde su koyabilirsiniz.1 LİMON SUYU İle bardağı tamamlayabilirsiniz.)

Yapılışı: Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika önce için. 15 gün uyguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Maydanoz ve Limon Kürü İştahınızı Keser, Yağları Yaka

bu kürü deneyen var mı?

Merhabalar
Bahsetmiş olduğunuz kürü uyguladım. 68 kilo başladığım uygulama ile 5 haftanın sonunda 6 kilo vererek 62 kiloya ulaşmayı başardım.Tabi sadece kür ile yetinmedim. Ofiste sürekli oturarak çalıştığım için diğer hususlarda da dikkatli oldum. örneğin hamur işi ve şekeri hayatımdan çıkarttım. Günlük tükettiğim besinlerin toplam 1000 kaloriyi geçmemesine özen gösterdim, fazlalıkların vücudumdan atılmasını sağlamak için günlük 2,5 litre su tükettim ve hafta 3 kez 45dk. lık tempolu yürüyüş ile dolaşım sistemimi hareketlendirmeye çalıştım. Doğum yapalı 1,5 yıl geçmesine rağmen bir türlü kurtulamadığım fazlalıklarımın gidebileceğini gördüğüm için çok mutluyum. boyum 1.60cm ve 55 kiloya ulaşmak istiyorum. Devamında önerebileceğiniz farklı uygulamalar da var mıdır? Çünkü maydanoz kürünün tekrar uygulanabilmesi için 6 ay geçmesi gerektiğini söylemişsiniz.

Merhabalar
Bahsetmiş olduğunuz kürü uyguladım. 68 kilo başladığım uygulama ile 5 haftanın sonunda 6 kilo vererek 62 kiloya ulaşmayı başardım.Tabi sadece kür ile yetinmedim. Ofiste sürekli oturarak çalıştığım için diğer hususlarda da dikkatli oldum. örneğin hamur işi ve şekeri hayatımdan çıkarttım. Günlük tükettiğim besinlerin toplam 1000 kaloriyi geçmemesine özen gösterdim, fazlalıkların vücudumdan atılmasını sağlamak için günlük 2,5 litre su tükettim ve hafta 3 kez 45dk. lık tempolu yürüyüş ile dolaşım sistemimi hareketlendirmeye çalıştım. Doğum yapalı 1,5 yıl geçmesine rağmen bir türlü kurtulamadığım fazlalıklarımın gidebileceğini gördüğüm için çok mutluyum. boyum 1.60cm ve 55 kiloya ulaşmak istiyorum. Devamında önerebileceğiniz farklı uygulamalar da var mıdır? Çünkü maydanoz kürünün tekrar uygulanabilmesi için 6 ay geçmesi gerektiğini söylemişsiniz.
Limon ne kadar kullaniliyo bide limon suyu olurmi

Kısa bir süre önce 15 gün uyguladım. Limonu da maydonozu da severim benim için içmesi lezzetli bir kür oldu. Zayıflatmadı beni zaten zayıflamak için değil cildim parlasın, karaciğerim temizlensin ve yüzümdeki sivilceler gitsin diye içtim. İlk bir hafta sivilcelerimde artış oldu, içerideki iltihabı attığını düşündüm ve bırakmadım devam ettim.15 günün sonunda cildim güzelleşti, yani parlamaya başladı ama sivilcelerim tamamen gitmedi, bunun haricinde normalde çok terleyen biriyim daha az terlemeye başladım ve inanılmaz bir şekilde saatlerce spor yaptıktan sonra bile terim hiç kokmuyordu. Beklentilerimi tamamen karşılamayan ama bana beklemediğim avantajlar sağlayan bir kür olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bu arada tansiyon hastaları mide rahatsızlıkları olanlar falan uygulamadan bir doktora danışsınlar sanki onlara iyi gelmediğini hatırlıyorum.

Bu kürü denemeyi çok istedim özellikle karaciğer temizliği için.Ancak ilk günden hiç dinmeyen mesane mi karın mı bilemediğim bir ağrı oldu .İnanın 24 saate yayılan bir ağrıydı nerdeyse .
3 gün dayanabildim ve üzülerek bırakmak zorunda kaldım.Benim durumumu yaşayan oldu mu bilemiyorum ?

Ben yapıyorum suan.Daha once de yaptim ama ozaman diyet yapmıyordum kilo veremedim.Ablamin cildi cok yagliydi onu azaltmış.Sivilceyi de azaltıyor doğru.Ama bende bir tane oldu suan.

Bu kürü denemeyi çok istedim özellikle karaciğer temizliği için.Ancak ilk günden hiç dinmeyen mesane mi karın mı bilemediğim bir ağrı oldu .İnanın 24 saate yayılan bir ağrıydı nerdeyse .
3 gün dayanabildim ve üzülerek bırakmak zorunda kaldım.Benim durumumu yaşayan oldu mu bilemiyorum ?

Benimde 3. Günüm ve karnımın içinde 3 gündür tuhaf bir ağrı oluyor
Bırakıp bırakmamakta kararsız kaldım
Sebebini bulamadım maalesef

Birçok defa soruluyor, göbek yağlarından nasıl kurtulabilirim, karın düzleştirmek için ne yapmalıyım, göbek eritme yöntemleri nelerdir, vs.. İşte sizler için hazırladığım bu yeni videomu mutlaka seyredin.

Dümdüz Bir Karın İçin Maydonoz Kürü Malzemeler:
  • 1 Kase Maydonoz
  • 1 Dilim Elma
  • 1/2 (Yarım) Limon
  • 1 Çay Bardağı Yeşil Çay
Hazırlanışı:
  • Tüm malzemeleri karıştırın ve sonra blendırdan geçirin. Sabah uyanınca, aç karına 1 çay bardağı miktarında tüketin.
  • Kullanım detayları için videomu sonuna kadar seyretmeyi unutmayın.
Ayrıca, fitness veya düzenli spor yapıyorsanız, üst ve alt karın kası yapmak için faydalı bir kürdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bazi gunler 1 tam limon ceyrek demet maydanoz ve su karistirip cigden iciyorum. pcos oldugum icin adetlerim duzensiz. beklenen adet gunune yakin gunler icip adetimi sokturdugunu goruyorum.

hamileler kesinlikle tuketmemeli.

cildi guzellestirip yanaklara pembelik verdigi ve odem attirdigi dogru

YAĞ YAKICI MAYDANOZ LİMON KÜRÜ
– 15 -16 sap larıyla beraber hormonsuz maydanoz
– 1 limon suyu
– 1 bardak su (1 Bardaktan biraz az olacak şekilde su koyabilirsiniz.1 LİMON SUYU İle bardağı tamamlayabilirsiniz.)

Yapılışı: Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika önce için. 15 gün uyguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Maydanoz ve Limon Kürü İştahınızı Keser, Yağları Yaka

bu kürü deneyen var mı?
Merhaba denedim

2 hafta uyguladım belden 2 cnm kilo olarak da 2 kg gitti. Ancak bunun 1 kilosu ödem söyliyeyim :)

X