Maydonoz Suyu Yöntemiyle Zayıflayanlar

maydanoz zayıflatır mı?

• Ankete Katılan
    18
  • Anket Kapalı .
bende maydanoz suyuna bugün başladım, çok araştırdım çok faydasını görenler olmuş umarım işe yarar kızlarboshayallersmile

Cogu sebze saglıklıdır bana da bir abla söylemisti.
Sabah ac karnına kaynatıp icine limon sıkıp suyunu ic demisti.
Ama bunların yanında normal beslenmemmize de cok dikkat etmemiz gerekiyor.
Sadece maydonozla olsaydı ohooo.. :KK53:

2-3 gündür yapıyorum vücudumdaki siskinlik gitti diyebilirim.
Bu konuda cok dertliydim ama suan kendimi cok rahat hissediyorum.. :KK61:

Kızlar bende bugün başladım maydanoz suyuna..Bizim bir tanışımız vardı baya bir kiloluydu geçen gün gördüm adam erimişşşşş hemde nasıll !! nasıl zayıfladığını sordum maydanoz suyuyla olduğunu söyledi onu görünce gaza geldim başladım bende ..:KK52:

Arkadaşlar bunu annem kistleri için yapmş. 10 gün boyunca içmiş ve ayrıca aktardan -bilmediğim- bi karşım almış. Kistleri tamamen yokolumuş. doktor bile şaşırmış. yani faydası olduğu kesin.

benim abimde yaptı.kilo verdi.gerçekten yararlı.ben tadı kötü olur diye bir başlayamıyordum.ama pazartesi başlayacağım:KK16:

Merhaba arkadaşlar bende bugün maydonoz suyu içmeye başlayacağım ancak burda yazılanları okuyunca çok şaşırdım ben maydonoz yeşil bitki olduğu için kaynatılmıyor çay gibi sıcak suyla demlendiyor diye biliyordum.Şimdi kaynatmak mı iyi demlemek mi bu konuda fikri olan varsa yardımcı olabilirmi acaba şimdiden çooook teşekkür ederim.yerimseniben

ben 2 hafta hergun ac karnına ıctım 2.hafta sonunda böbreklerıme agrı gırdı acıl hastaneye attım kendımı aglayarak cok kotu oldu bobreklerım bır daha asla ıcmem

ben 2 hafta hergun ac karnına ıctım 2.hafta sonunda böbreklerıme agrı gırdı acıl hastaneye attım kendımı aglayarak cok kotu oldu bobreklerım bır daha asla ıcmem

bende başlamayı düşünüyodum ama seni görünce yine kararsız kaldım kilo vermek istiyorum ama hap kullanmaya cesaretim yok bitkisel şeyleri kullanıyım dedim arkadaşın yazısını gördüm ne yapıcağımı şaşırdım şimdi.

Ben bu hafta hergün içitm haftasonu börekleri poğaçları makarnaları götürdüğüm halde bu hafta 2.4 kg verdim..

Ayrıca vücudumda ödem diye birşey kalmadı , tadını da rengini de çok sevdim :KK23:

Son düzenleme:
maydonoz suyuyla kaç kilo verdiiniz arkadaşlar bende başlayacağım ek diyet falanda yaptınız mı sadece sabah yada akşam aç karnına mı içtiniz?

bende bu kürü uygulayan arkadaşlardan sonuçlarını paylaşmalarını rica ediyorum.. yarında itibaren bende başlıyorum.. çikolata kisti yüzünden uzun süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum ve vucüdumda çok fazla ödem oluştu umarım bu kür işe yarar.. bende bedenimdeki değişiklikleri fark eder etmez sizinle paylaşacağım..

Çoğunuz başlicam weya başladım demişsiniz ama sonuçları yazmamışsnz lütfen yardımcı olun benmde bayrama kadar zayıflamam lazım 15 qünde en az 3 kilo wermeliyim lütfen yardm edin elma sirkesi kullanıorm bana pek etki etmiyorr..

maydonoz suyuyla zayıflamak istediğiniz zaman su tüketiminiz yüksek olmalı çünkü ödemin yanı sıra vücutta tutulan suyuda atıyor buda böbreklerde sancıya ve iltihaplanmaya neden oluyor. en az 3 litre su içmeye özen gösterdiğinize eminmisiniz

Arkadaslar gecen sene kontrol edilemez bir yemek yeme ve tatli ya tabiri caizse saldirma psikolojisindeydim. hala tatli konusunda onune gecemiorum bu istegimin ama aldigim kilolari sevdigim bir arkadasim sayesinde verdim. ozel bir diyet corbasi tarifi verdi bana biz 3 kiz arkadas onu 15 gun uyguladik bu surec icerisinde arada kacamak yapmadik degil 5 gunde bir canimiz ne isterse onu yiyoduk sabah kahvaltisini normal olmasi gerektigi gibi yapiyorduk geriye kalan 2 ogun se sadece bu corbadan iciyoduk yaninda light yogurt yiyorduk. metabolizmaya gore kilo verme degisiyor tabi en kilolu ben oldugum icin ben 15 gunde tam 6 kilo verdim diger arkadaslarimdan birisi 3 kilo digeri ise 2 kilo verdi.
cok basit aslina bakarsaniz birazda lezzetli gelmisti bana corba.
1 bag ispanak
2-3 pirasa
1 orta boy sogan
2 domates
1 orta boy patates
1 kabak
1 havuc
1 kirmizi biber
1 yesil biber
1 bag maydanoz
1 kasik zeytinyagi
1 kahve fincani ince bulgur

buyuk bir tencereye zeytinyagini koyun ve daha sonra sogandan baslayark sirayla butun malzemeleri rondodan gecirip parcalayin ve tencereye atin ustunu tamamen kapaticak hatta 2-3 parmak gecicek sekilde suyla doldurun ve pisirin sonra afiyet olsun:)15 gun yapip 3 gun ara verin sonra tekrar yapin
patates ve bulgur sayesinde diger corbalar gibi midenizi bulandirmiyor yogurtla yediginiz zaman da lezzetli oldugunu anliyorsunuz icinde ihtiyaciniz olan her besin var neredeyse 3 kisiye bir tencere 3 gun falan yetiyordu 1 kisiye 1 hafta rahat gider. bol bol yesil cay tuketin ki yag yakmaniz kolay olsun su tabiki ictik neredeyse 2 lt. biz cook tatli krizine girdigimizde cilek le sutsuz filtre kahve iciyorduk o bizi bastiriyordu. 66 kilodan 60 a dusurdu beni suan kis dolayisiyla yeniden 66 kiloya ciktim bu sefer sporla birlikte yaza formumda girmeyi hedefliyorum. sizde uygulayin sonuclarina inanamicaksiniz..:KK9:

düzenli şekilde yaparsan güzel sonuç alırsın, yalnızz çok kötü bir tadı var :S

Bende başladım bugün 5.gün çoğunlukla kaynatıp limon sıkıp bir bardak içiyorum sabahlaarı aç karına ve ayrıca akşamda bir limon yarım brdak su ile maydanozu robotta çekip suyunu içiyorum şuan birşey söylemek için erken bakalım ...

X