Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

Merhaba arkadaslar.uzun zamandir takip ediyorum yazdiklarinizi.belki birilerone faydasi olur diye paylasmak istedim.isteyen herkese isallah Allahim saglikli evlatlar versin.ben 7 yillik evliyim ve hic cocuk dusunmedik yaklasik 6 ay oncesine kadar.tum testlerimizi yaptirdik hersey normal esimde de bende de hic bi sorun yok ama bi turlu cocugumuz olmuyordu.benim yasim 35 esim 36.yasca benden buyuk bi arkadasimla mart ayinda gorustugumizde bana maydns sut ve ilave daha once hic duymadigim viks i soyledi
.bir litre sute biraz maydns atip kaynatiosnz altini kapatinca da icine viks ekliyorsunz bi kasik.sonra da bi kovaya koyup(en pratigi kova)ustunuze battaniye alip yarim saat buharina oturuosunuz sonra da esinizle birlikte oluosunuz.bence burdaki olay sutun buhari ve viks cunku ben evde maydns yoktu olan otlardan atip kaynattim civanpercemi coban bohcasi vs.tahmini yumurtlama gununden iki gun once olduk ve ben is seyahatine gittim 4 gun sonra yani yumurtlamadan iki gun sonra tekrar sut buharini yapmadan iliskiye girdik.bu ay yaptimiz bukadar inanin hic beklemioduk cift cizgiyi gorunce ikimiz de sok olduk tabi hemen kan testi yaptirdik ve beta hcg degerim 135 cikti.simdi ben bu buhari yaptiktqn bi gun sonra akintilarm olmaya basladi ve kasiklarmda bir kac gun suren agrim oldu.ve ben inaniyorum ki tabiiki hersey Allahtan ama bu sut buhari hem vesile oldu hem de mucize.simdi herkese soyluyorm mutlaka yapin diye.mutlaka deneyin arkadaslar mutlaka.ben klomen de kullandm catlatma igne yumurta takibi vs hic birinde olmadi.inaniyorum bir de ben bu eski yontemlere.saglikla kucagimiza almayi nasip etsin hepimize isallah.iyi geceler.

Selam arkadaslar bu sayfa acilali cok olmus ama maydonozlu sut buharini deneyen arkadaslar sonuclarini bizimle paylasabilir mi rica etsem belki bizede faydasi dokunur.

Se
Selam canim ne zamandir istiyordunuz bebek bi sorunun var miydi. Bende 3 gundur yapiyorum adet in 5. Gunu basladim insallah faydasini gorurum.
selam. Biz yaklaşık 6 ay uğraştık.ikimizde de bir problem yoktu ama çatlatma ignesi yumurta takibi falan olmadı bi türlü.en son geçen ay bunu yaptım ve tuttu

Canlarım Kaplıcaya gidin hiç bir sorun kalmayacak
canımmya ben buay kaplıcalara gitmeyi düşünüyom işe yaramı tüplerimde sıkıntı varda bi bu maydanozu yapcamda sütle nezaman başlasam acaba adetim 3 gün sonra bitiyo Allah sana sağlıklı kolay doğum nasib etsin bizede hayırlı evlat inşallah dua edermisin bizim için hamile olan ların duası makbüldür

canımmya ben buay kaplıcalara gitmeyi düşünüyom işe yaramı tüplerimde sıkıntı varda bi bu maydanozu yapcamda sütle nezaman başlasam acaba adetim 3 gün sonra bitiyo Allah sana sağlıklı kolay doğum nasib etsin bizede hayırlı evlat inşallah dua edermisin bizim için hamile olan ların duası makbüldür
Amin allahım inşallah sizlerede nasip etsin.maydonozu adetin bitsin temizlenir temizlenmez yap ama ben bunu yapmamıştım.kaplıca çok iyi geliyor biz 2 yıldır uğraştık olmadı kaplıcaya gittiğimizde oldu tabii rabbim ol demezse olmaz kader kısmet.kaplıcaya kim gitse gebe dönüyor haberin olsun bol bol dua edin inşallah olsun.sevgiler

Amin allahım inşallah sizlerede nasip etsin.maydonozu adetin bitsin temizlenir temizlenmez yap ama ben bunu yapmamıştım.kaplıca çok iyi geliyor biz 2 yıldır uğraştık olmadı kaplıcaya gittiğimizde oldu tabii rabbim ol demezse olmaz kader kısmet.kaplıcaya kim gitse gebe dönüyor haberin olsun bol bol dua edin inşallah olsun.sevgiler
ayy şimdi aklımdan geçtin cevap yazılmadı diye bi baktım bildirim gelmiş çok sağol canım özel olmassa sendeki sorun neydi benim bitüp kapalı öbürü yapışıklık var deniliyo

Gözün aydın canım.ne zaman gitmek lazım peki?

ayy şimdi aklımdan geçtin cevap yazılmadı diye bi baktım bildirim gelmiş çok sağol canım özel olmassa sendeki sorun neydi benim bitüp kapalı öbürü yapışıklık var deniliyo
Bende pco var yumurtalarım çok ama işlevsizdi döllenmeye müsait değildi.2 yıldır çabalıyorduk olmuyordu en son aşılama yaptık tutmadı dr tüp bebek dedi istemedik biraz kafa dinlemek istedik 2 günlüğüne termal otele gittik döndüğümüzde hamileymişim fakat bugün düşük yaptığımı öğrendim.hayırlısı olsun

Bende pco var yumurtalarım çok ama işlevsizdi döllenmeye müsait değildi.2 yıldır çabalıyorduk olmuyordu en son aşılama yaptık tutmadı dr tüp bebek dedi istemedik biraz kafa dinlemek istedik 2 günlüğüne termal otele gittik döndüğümüzde hamileymişim fakat bugün düşük yaptığımı öğrendim.hayırlısı olsun
ayy canım benim ya hamileyim diyince yüzümde gülümseme oluştu düşük yapmışsın diyince çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah yine olur üzülme bizim bi topiğimiz var hamile kalamayan arkadaşlarla felan hepberaber yasin okuyoz tesbih çekiyoz oraya etiketlememi istermisin

Merhaba arkadaşlar,
Bende bir okuyana faydası olur diye yazıyorum. Benim bir tüpüm tamamen tıkalı, diğeri 1/3 oranında açık. Eşimle kaplıcaya gittik. Küvette kaplıca suyuna maydonoz ve viks koyup oturdum. O ay hamile kalamadım ondan sonra ki ay sadece 1 kez maydonoz ve süt buharını denedim ve o ay hamile kaldım. Gerçi düşük yaptım ama sonuçta ilk defa hamile kalabildim. Önceki ay gittiğim kaplıca mı, süt buharı mı işe yaradı bilemem ama bana süt buharı geliyor. :)

ayy canım benim ya hamileyim diyince yüzümde gülümseme oluştu düşük yapmışsın diyince çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah yine olur üzülme bizim bi topiğimiz var hamile kalamayan arkadaşlarla felan hepberaber yasin okuyoz tesbih çekiyoz oraya etiketlememi istermisin
olur

arkadaslar merhaba ben de sut buharini iki gecedir deniyorum bir akrabamiz sut raki karisimi tavsiye etti bir gece denedim bu gece de maydanoz sut karabiber karisimi deniyorum 5 gun yapip 5. Gun deneyecegim bakalim hayirlisi

Ben iki gecedir deniyorum 5 gece deneyip iliskiye girecegim bakalim hayirlisi bir umut sonuclarini sizinle paylasirim mutlaka

X