Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

abooooooo gündüz vaktidemi yapıcaksınız kıss gece yetmiyormu:)) gerçi zamanı yok bunun ama hadi bakalım boş geçirmeyin bencede şu preesed inşallah bu ay bebişinin gelmesine vesile olacacak allahın izni ile:Saruboceq:

kızzzz yapamadık valla eşim msj attı bando çalıyoz çocuklarla yemeğe gelmiycem dieee.malesef akşama kaldık geneee.

kızzzz yapamadık valla eşim msj attı bando çalıyoz çocuklarla yemeğe gelmiycem dieee.malesef akşama kaldık geneee.
desene hevesin kursağında kaldı:)) neyse akşam denersin artık gelişmeleri yarın bize yazarsın merakla bekliyoruzzz:))bu arada eşlerimiz meslektaşlar :1rolleyes:

arnavutların en güzeli senin hormonlar gene depreştimikaydirigubbakcemile3 veda ediyo gibisin..biz senle enerji buluyoruz.. pes etmek yok...dur daha nelere gülcez nelere sevincez....hatta yeni topic bile başlattcazz....hadi bakalım canım bak hepimizin bebişleri olcak ama ALLAH biliyor zamanını ....sabır bi tanem sabırrr...

O KADAR !

Bir sevdaki yanar,durur içimde.

Mecnun’un Leyla’ya,aşkı o kadar.

Her gece rüyamda,görür dururum.

Yavru hasretiyle,yandım o kadar.

Bu hasret benzemez,başka hasrete.

Düşürür sılada,seni gurbete.

Tutup savururda,türlü dertlere.

Yakar hasretiyle,yakar okadar.

Ne bir dostun anlar,nede kardeşin.

Akşam Güneş’ine,benzer Güneş’in.

Acıyla yüzüne,bakarda eşin.

O da senin gibi,yanar o kadar.

Umutlar tükenir,bir bir ufukta.

Yavru hasretiyle,yürek yanmakta.

Hasret ilmek olmuş,beni boğmakta.

Dar ağacındayım,işte o kadar.

Kime anlattıysam,fayda etmedi.

Verdiğim emekler,sonuç vermedi.

İçimdeki derdi kimse bilmedi.

Gözüm açık gider,ölsem o kadar.

Ellerim Dua’da,yalvarıyorum.

Issız köşelerde,hep ağlıyorum.

Bu derdime derman,bulamıyorum.

Umutlar sonuna,geldi o kadar.

Anlatmakla bitmez,içimdeki dert.

Dışım sıla içim,amansız gurbet.

Bu hayat bitecek,gün gelir elbet.

Bir varmış bir yokmuş,işte o kadar.

Bu benim kaderim,yoktur isyanım.

Belkide hak ettim,çoktur günahım.

Merhamet kuluna,ey Yüce Rab’bim.

Boynu bükük kaldım,işte o kadar.

Kedilerin bile,yavrusu vardır.

Evlatsız bu hayat,gönlüme ardır.

Ele geniş Dünya,banada dardır.

Hasretler içinde,kaldım o kadar.

Güle güle hayat,elveda sana.

Ele gülen devran,gülmedi bana.

Sevmedim yavrumu,ben kana kana.

Ay bacayı aştı,işte o kadar.

bu şiiri hep arnavut güzelinin yüzünden koydum buraya :kızgın:yoksa amacım sizi daha çok üzmek değildi arnavutgüzelinin mesajını okuyunca efkar bastı bende goggle dan yazdın bebek özlemi diye bu şiir çıktı karşıma sizinlede paylaşmak istedim

bu şiiri hep arnavut güzelinin yüzünden koydum buraya :kızgın:yoksa amacım sizi daha çok üzmek değildi arnavutgüzelinin mesajını okuyunca efkar bastı bende goggle dan yazdın bebek özlemi diye bu şiir çıktı karşıma sizinlede paylaşmak istedim

kedersiz canım güzelmiş şiir ..a.s.zaman zaman hepimizin hisettiği şeyleri yaşıyor arnavutgüzelim....sende efkarlanma ne olur hadi hepimiz pozitif olalım ve kürlerimize devam edelim gelsin bebişlerimiz:emir_bebek::ecrin_bebek:

sagol canim, sabahtan beri agliyorum. annemle konustum biraz. oda kizdi kafana cok atkiosun ondan olmuo dedi. yazik oda cok üzülüo. offffff

insallah bu günlerde biri cikip ben hamileyim der de biraz seviniriz bari.

agridanda ölüyorum yaaa

kizlar sabah saatleri itibariyle kirmizi karti yedim benneyaptımki :kızgın: :mymeka: :a015: :eek:klava:

canın saolsun arkadaşım üzülme ne olur benimde annem bana çok üzülüyo sağlık olsun allah daha büyük dertler vermesin kısmetimizde varsa elbet olacak

kizlar sabah saatleri itibariyle kirmizi karti yedim benneyaptımki :kızgın: :mymeka: :a015: :eek:klava:

canım arkadaşım.üzülme.hepimiz her ay aynı şeyleri yaşıyoruz.birbirimizi hep aynı sözlerle teselli etmeye çalışıyoruz.üzülmemek elde değil.ama ne olur dayan bitanem vageçme.okadar çok dua ediyorum ki hepimize elbet kabul edecek rabbim.

KEDERSİZ arkadaşım şiir bizi ne güzel anlatmış.bana da çok dokundu.içim bi tuhaf oldu.demek eşlerimiz meslektaş.çok sevindim.topiği bi hüzün havası sarmış.arnavutgüzeli veda eder gibi yazmış,meyram hastacık olmuş,sen böyle dokunaklı bir şiir yazmışsın.hadi güzellerim bi silkelenin.eskisi gibi olun.napalım elimizden gelse keşke de hepimiz hamile kalsak ama sabırrr.sakın pes etmeyin yalnız bırakmayalım birbirimizi.halimizden bi biz anlarız.

canlarım bu akşam sütlü maydonoza bir kaç damla adaçayı yağıda kyucam.anam ne fikirler çıkıyo valla ya.herşeyi deniycem.

[/SIZE][/FONT]
canlarım bu akşam sütlü maydonoza bir kaç damla adaçayı yağıda kyucam.anam ne fikirler çıkıyo valla ya.herşeyi deniycem.

bak bu iyi fikir rabbim şifasınıda verse ne güzel olur dimi .....benim sütle işim bitti bu ay dün gece maydanozsuz yaptım maydanoz kalmamıştı evde öyede olur herhalde öyle yapanda çok duydum.....arnavut güzeli duy sesimizi bak sen yokken hepimiz ağladık gelde biraz neşelendir bizi yaaa :nazar:

kızlar bende bu ay sizin gibi süt buharı yapacaktım ama adetim gelmedi hala eğer bu ay hamiş olursam kesinlikle kafaya takmam la ilgili olduğunu anlarım bu ay hep hastanelerde idim:Saruboceq:

kızlar bende bu ay sizin gibi süt buharı yapacaktım ama adetim gelmedi hala eğer bu ay hamiş olursam kesinlikle kafaya takmam la ilgili olduğunu anlarım bu ay hep hastanelerde idim:Saruboceq:
canım inşallah süt buharına gerek kalmaz bu ay bebişin sana süpriz yapmıştır :Saruboceq:
canım sizin sorun neydi acaba?

Canım inşallah hamilesindir..hadi hayırlı haber ver bize...

ne o arnavut güzeli bizden ayrılıyormuşsun gibi vedalaşmısın biz seni bırakmıyoz tamammı:mymeka: sen bizim bebşlerin teyzesi olacaksın dahakaydirigubbakcemile

YOOOK ben burdayıım teyzee olana kadaaar amaa anne olucağımı pek zannetmiyoruum..sizi bıraktığım yok burdayıımm.teyzee olucaksın müjdesini alana kadaaar biryere kıpırdamıyorum.beklemekteyiiim.dualarım sizinleeyerimseniben..:1hug:

X