Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

simdi sevimsu dr da sanirim, ya sira bekliyor yada muayenede. güzel haberlerle döner insallah.

canım ilginden dolayı çok teşekkür ederim
evet güzel haberlerim ama yumurtaları zor buluyor dr
yumurtalar büyüyomuş gelişiyomuş pazartesi birdaha gitcem ve yumurta çatlatmak için iğne verecek dr um öyle dedi inş hayırlısı olur allahım hepimize tyardım etsin canım...

:Saruboceq:
simdi sevimsu dr da sanirim, ya sira bekliyor yada muayenede. güzel haberlerle döner insallah.

canım ilginden dolayı çok teşekkür ederim
evet güzel haberlerim ama yumurtaları zor buluyor dr
yumurtalar büyüyomuş gelişiyomuş pazartesi birdaha gitcem ve yumurta çatlatmak için iğne verecek dr um öyle dedi inş hayırlısı olur allahım hepimize tyardım etsin canım...

selm kızlarrr buharm dün bitti 4gün yaptm daha yapmıcam korkakorka yaptm zaten tüplerime rahmime yumurtalğıma zarar verirmi korkusylaaa kızlar topkten hiç buhar yapıpta hamile kalan varmııııı ???cok merakettiimde bide bişii sorcam ben eşime adacayı yagı dedim aktar acı elma yagı vermiş aynı sey demiş ama üstünde sadece acı elma yagı yazıor...kullanmdm korktumdelikafadulden delikafadulden

olssuuuunnnnn dükkan önüde uyar banaa :icecream: ayyyyy bak şimdi hayal ettimde bütün kızlar toplandık kahvelerimizi içmişiz fallarımıza bakıyormuşuz ne o merak ettiniz dimi falda ne çıktı diyeee kürler canım kürlerr :roflol::roflol::roflol:

ayyy canım enişte bey kız senin neden hamile kalamadığın ortaya çıktııı adamı halsiz bırakıyomuşsuuuunnnsırnaşık şey:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valla eşim ne diyo biliyomusuuun..keşke şu dediğin arkadaşların burda olsalardaa biraz senden kurtulsaam..size ne hizmetler yaparım diyoo.ya çökmüşüm adamaın bilgisayarına kalkmıyorum bir görseniz halimiii..biryere gitmem için bana para teklif ediyoo hemde 50 liraa.bende biriktiriyorum onlarııı:icecream:

kim o mu halsiiiiiiiz:eek:klava: peeeeh belimi kıracak yakındaa:a015::eek:ben gelene kadar o pekmezleri götürüyoo ama bana çaktırmıyor zannediyoo ama şişeden eksiliyo her gün 4 parmaaaak:eek:klava:bende diyorum bu adam bu enerjiyi nerden alıyoo:uhm:KK4:mymeka:
[/QUOTE]

:roflol:..:roflol:...yesin bekmezleri bırak sende ye canım bakmışsın hamile kalmışsın pekmezlerle....arkadaşımın 4 yıldır bebeği olmuyodu aşılama olur demişlerdi ona fakülte hastanesinde 1 ay 7 günlük hamileymiş ...oda yemişti bu tür şeylerden işe yarıyor yani en fazla eşi yemiş öyle demişti...:1rolleyes:

selm kızlarrr buharm dün bitti 4gün yaptm daha yapmıcam korkakorka yaptm zaten tüplerime rahmime yumurtalğıma zarar verirmi korkusylaaa kızlar topkten hiç buhar yapıpta hamile kalan varmııııı ???cok merakettiimde bide bişii sorcam ben eşime adacayı yagı dedim aktar acı elma yagı vermiş aynı sey demiş ama üstünde sadece acı elma yagı yazıor...kullanmdm korktumdelikafadulden delikafadulden

hayır acı elma yağı olmaaaz o yanlış ADAÇAYI (ELMA)YAĞI OLUCAK..içtiğimi,z adaçayı yokmu onun yağı işte ama eskiler elma yağı derlerdim o yüzden şişenin üstünde elma yazar..yani normal elmaylaa alakası yooook.sürme sakın değiştiriin,bir faydası olmaz..

topikten hamile kalan iki kişi var..yinede bunu sana selimina arkadaşım açıklasın tatlım:nazar:

SELAM MİLLET NABER :)NASILSINIZ GÖRÜŞMEYELİ ARNAVUTUMUN TOPİĞİNDE YENİ BİR HAMİLE VAR ÇOK SEVİNDİM DARISI BİZİM BAŞIMIZADA:CüvCüv:SELİMİNA ARKADAŞIMIN DOPİĞİNDEDE BİR HAMİLE ÇIKACAK ÇOK YAKINDA İÇİME DOĞUYOR .sengözlerimebaksanab....... BEN AZ ÖNCE KOCA KARIDAN GELDİM GÖBEĞİMLE UĞRAŞTI YAVAŞ YAVAŞ DÜZELİYORMUŞ alkisalkisalkis AMA KARNIM SERTMİŞ KAN TOPLAMIŞ HERHALDE ONDANDIR DİYO KOCARI, BENCE DOĞRU SÖLÜYOR ÇÜNKÜ BENİM ADETİM 3 GÜN SÜRER VE ÇOK ÇOK AZ OLUR KANAMAM OLABİLİR YANİ -tatlicadiarzu-
VALLA BENDE BU AY ARNAVUTUMUN YAPTIĞI GİBİ YAPACAM KAFAMA TAKMIYACAM OLACAĞI VARSA OLSUN NASIL OLSA 1 AY SONRA MEMELEKETE ANNEMLERE GİDİYORUM DÖNDÜĞÜMDE TÜPBEBEK TEDAVİSİNE BAŞLIYACAM ...EŞİMLEDE MECBURİ DEĞİL İSTEDİĞİM ZAMAN BERABER OLACAM BEBİŞ İÇİN DEĞİL :eek:

HAA ARNAVUTUM BENİMDE ADAÇAYI YAĞINDA PARANTEZ İÇİNDE (ACI ELMA)YAZIYORDU GEÇEN AY ONU KULLANMIŞTIM NE YANİ ŞİMDİ BEN YANLIŞ BİŞEYMİ KULLANDIM AMANIIIINNNNNNNN

kızlar doğrusu budur..bunu alıp kullanıcaksınız.aynı bu yapraklar olucak üstündeee

:asigim:canım arkadaşlarıııım BİZDE ANNE ADAYI OLDUĞUMUZA GÖREEE:asigim: bizimde ANNELER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUUUN..dilerim gelecek yıl kucağımızda bebişlerimizle kutlarııız:emir_bebek::ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile5..:nazar:

geldim kızlar
çok şükür yumurtalarım iyiymiş pazartesi birdaha gitcem yumurta çatlatıcı verecekmiş
allahım bu ay ben ve arkadaşlarımı sevindir yarabbim hamile olalım.:Saruboceq:...eğer olmazsa allah izin verirse yukarda yazdığım kürü deniyecem tabi rahim filminden sonra..::çok üzgünüm:B]

canım çok sevindim hayırlı haberlerin devamı gelecek inşallah:CüvCüv:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 valla eşim ne diyo biliyomusuuun..keşke şu dediğin arkadaşların burda olsalardaa biraz senden kurtulsaam..size ne hizmetler yaparım diyoo.ya çökmüşüm adamaın bilgisayarına kalkmıyorum bir görseniz halimiii..biryere gitmem için bana para teklif ediyoo hemde 50 liraa.bende biriktiriyorum onlarııı:icecream:

kim o mu halsiiiiiiiz:eek:klava: peeeeh belimi kıracak yakındaa:a015::eek:ben gelene kadar o pekmezleri götürüyoo ama bana çaktırmıyor zannediyoo ama şişeden eksiliyo her gün 4 parmaaaak:eek:klava:bende diyorum bu adam bu enerjiyi nerden alıyoo:uhm:KK4:mymeka:
[/QUOTE]

aaaaa bak bilgisayara çökmek güzel fikir bende akşamları çökeyim benimkide iş yapıcam diye 10 dk 5 dk diye dakika tutuyor kafamçokkarıştı

SELAM MİLLET NABER :)NASILSINIZ GÖRÜŞMEYELİ ARNAVUTUMUN TOPİĞİNDE YENİ BİR HAMİLE VAR ÇOK SEVİNDİM DARISI BİZİM BAŞIMIZADA:CüvCüv:SELİMİNA ARKADAŞIMIN DOPİĞİNDEDE BİR HAMİLE ÇIKACAK ÇOK YAKINDA İÇİME DOĞUYOR .sengözlerimebaksanab....... BEN AZ ÖNCE KOCA KARIDAN GELDİM GÖBEĞİMLE UĞRAŞTI YAVAŞ YAVAŞ DÜZELİYORMUŞ alkisalkisalkis AMA KARNIM SERTMİŞ KAN TOPLAMIŞ HERHALDE ONDANDIR DİYO KOCARI, BENCE DOĞRU SÖLÜYOR ÇÜNKÜ BENİM ADETİM 3 GÜN SÜRER VE ÇOK ÇOK AZ OLUR KANAMAM OLABİLİR YANİ -tatlicadiarzu-
VALLA BENDE BU AY ARNAVUTUMUN YAPTIĞI GİBİ YAPACAM KAFAMA TAKMIYACAM OLACAĞI VARSA OLSUN NASIL OLSA 1 AY SONRA MEMELEKETE ANNEMLERE GİDİYORUM DÖNDÜĞÜMDE TÜPBEBEK TEDAVİSİNE BAŞLIYACAM ...EŞİMLEDE MECBURİ DEĞİL İSTEDİĞİM ZAMAN BERABER OLACAM BEBİŞ İÇİN DEĞİL :eek:

HAA ARNAVUTUM BENİMDE ADAÇAYI YAĞINDA PARANTEZ İÇİNDE (ACI ELMA)YAZIYORDU GEÇEN AY ONU KULLANMIŞTIM NE YANİ ŞİMDİ BEN YANLIŞ BİŞEYMİ KULLANDIM AMANIIIINNNNNNNN

ah canım benim kan toplanmış haa delikafadulden tabii takmamak gerek mesela benim azkaldı hiiiiiççç umurumda değilllll

:asigim:canım arkadaşlarıııım BİZDE ANNE ADAYI OLDUĞUMUZA GÖREEE:asigim: bizimde ANNELER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUUUN..dilerim gelecek yıl kucağımızda bebişlerimizle kutlarııız:emir_bebek::ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile5..:nazar:

canım Kutlu Olsun hepimizinki:nazar:a.s.a.s.a.s.
cumartesi markete gittim kasiyer kızcağız hoşgeldin abla nerde seni ufaklıklar dedi -tatlicadiarzu- şaşırdım ne ufaklığı dedim hani yalnız gelmişsin oğlun ve kızın yok bu sefer yanında demezmii kafamçokkarıştı yoookkk benim çocuğum yokki dedim :eek: nasıl utandı kızcağız özür diledi ben karıştırdım dedi olsun canım ALLAH söyletti demekki dedim bir kız bir erkek haaaa dediimm hep öyle diliyorum bu arada

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
mehril......................:uhm::uhm:
NS72.......................:uhm::uhm:
meyra basman.........son 0 gün
durualya...................son 1 gün
Turkuaz26................son 2 gün
sevimsu ..................son 8 gün
fshsos......................son 11 gün
esramm82................son 13 gün

günaydın kızlar... durualyam bir güzel şafak listesini güncellemişsin ellerine sağlık. dikkatimi çektide mehril ve NS72 arkadaşlarımızdan ses yok umarım müjdeli bir haberle dönerler.. meyra basmanında bugün şafak durualyanında yarınmış. hadi bakalım müjdeli haberi bekliyoz.. bu arada benim şafağımda en son bekle bekle gelmezki.. inşallah bugünlerde hamişimiz çıkarda topic şenlenir yaa.. kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar... durualyam bir güzel şafak listesini güncellemişsin ellerine sağlık. dikkatimi çektide mehril ve NS72 arkadaşlarımızdan ses yok umarım müjdeli bir haberle dönerler.. meyra basmanında bugün şafak durualyanında yarınmış. hadi bakalım müjdeli haberi bekliyoz.. bu arada benim şafağımda en son bekle bekle gelmezki.. inşallah bugünlerde hamişimiz çıkarda topic şenlenir yaa.. kaydirigubbakcemile2

mehril ve NS72 arakadaşlarımız yoklar hala inşallah :CüvCüv: şenlensin topic inşallah :dance:

kızlar doğrusu budur..bunu alıp kullanıcaksınız.aynı bu yapraklar olucak üstündeee
BENDE YANLIŞ ALMIŞIM AH AKILSIZ KAFAM AHHH :mymeka:BENİMKİMDE SADECE ELMA YAZMIYOR ACI ELMADA YAZIYOR BENDE NEDEN BU KADAR YAKTI BENİ DİYE DÜŞÜNÜYORDUM İNŞALAH BEN,M ŞEYİME BİŞEY OLMAMIŞTIR :eek:

X