Maydonoz ve Süt buharı ile hamile kalanlar ve deneyenler buraya.

eyvaaaaaaaah noldu aşkım...allahhhhııımm çok çok geçmiş olsuun.valla yerimden fırladıım..güzelim benim nazar mı deydii sanaaa...geçmiş olsuuun ölürüüm been kıyamaaam..dikkattet kendineee..rabbim seni korusuuun..beni haberdar et bak...

[COLOR="Purple"]kıslar yaa ben çok kötüyüm bugün teyzemlere gitmiştim, bi gittim ooo evi dip köşe temizliyo neyse bende ona yardım edeyim dedim,hortumu taktım merdivenlerini yıkıyayım dedim tabi deterjanlı su ile salak kafam merdivenlerde fayanslı birden ayaklarım kaydı dengemi kaybettim sırt üstü dankkkkk kafamçokkarıştıdiye öyle bir kötü düştümki kaburgalarım çok ağrıyor allahtan kafamı çarpmadım biyerlere :bbo: [/COLOR]

aşkım geçmiş olsun a.s. iyimisin şimdi birşeyin yok dimi canım yaa bak nazar bu dikkat et kendine canım benim tekrar geçmiş olsun a.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kürleri yapıp bekleyenler şafakları sayıyoruz

ArnavutGüzeli..........Şafaksız
latsibel....................Şafaksız
Kedersiz..................Şafaksız
Selimina83...............Şafaksız
meyra basman..........Şafaksız
Turkuaz26.................Şafaksız
NS72........................Şafaksız
mehril......................:uhm::uhm:
durualya...................son -1 gün
sevimsu ..................son 6 gün
fshsos......................son 9 gün
esramm82................son 11 gün

canlarım ben veda edtmedimki.tabiki arada uğrıycam.şuan sadece tüp bebeğe odaklandığım için yani buhar yapmayacağım için öyle yazdım.çok iyiyim merak etmeyin.durualyam nasılsın.varmı belirtin.çok merak ediyorum.inşallah hamilesindir.hayırlısı güzelim.ben dün yine doktora gittim.çok fazla akıntım oluyo ve rengi resmen koyu sarı.ya yine hortladı benim enfeksiyon.sinir oldum.ilaç verdi doktor.ve ciddi şekilde korunun dedi.bende ne alaka dedim zaten çocuk olmuyo.ne zararı olabilir falan.oda belli olmaz sen buna dikkat et dedi.daha önce adaçayıyağı sayesinde enfeksiyonumun geçtiğini söyledim.ozaman yine kullan dedi.ama mutlaka korun dedi.eşimdede enfeksiyon taraması yaptılar ama onda sorun yok.sperm sayısı çok çok iyi.böyle işte.ha kızlar söylemden geçemyeyeyim.sperm sayınız düşük hareketliliği az ise mutlaka keçiboynuzu kürü yada pekmezi yedirin kocanıza.biz sonuçları görünce şok olduk.bukdar iyi olavağını tahmin bile edemezdim.işte böyle.bakalım tüp bebek için gün sayıyorum artık.ne adet tarihimi hesaplıyorum nede yumurtlama.ohhh be kafam çok rahat.sadece şu enfeksiyondan kurtulmam lazım.off yine iç çamaşırı ütülemem lazım.çok sıkıcı bişi.hadi öptü sizi.iii haberle verin banaa.

canlarım ben veda edtmedimki.tabiki arada uğrıycam.şuan sadece tüp bebeğe odaklandığım için yani buhar yapmayacağım için öyle yazdım.çok iyiyim merak etmeyin.durualyam nasılsın.varmı belirtin.çok merak ediyorum.inşallah hamilesindir.hayırlısı güzelim.ben dün yine doktora gittim.çok fazla akıntım oluyo ve rengi resmen koyu sarı.ya yine hortladı benim enfeksiyon.sinir oldum.ilaç verdi doktor.ve ciddi şekilde korunun dedi.bende ne alaka dedim zaten çocuk olmuyo.ne zararı olabilir falan.oda belli olmaz sen buna dikkat et dedi.daha önce adaçayıyağı sayesinde enfeksiyonumun geçtiğini söyledim.ozaman yine kullan dedi.ama mutlaka korun dedi.eşimdede enfeksiyon taraması yaptılar ama onda sorun yok.sperm sayısı çok çok iyi.böyle işte.ha kızlar söylemden geçemyeyeyim.sperm sayınız düşük hareketliliği az ise mutlaka keçiboynuzu kürü yada pekmezi yedirin kocanıza.biz sonuçları görünce şok olduk.bukdar iyi olavağını tahmin bile edemezdim.işte böyle.bakalım tüp bebek için gün sayıyorum artık.ne adet tarihimi hesaplıyorum nede yumurtlama.ohhh be kafam çok rahat.sadece şu enfeksiyondan kurtulmam lazım.off yine iç çamaşırı ütülemem lazım.çok sıkıcı bişi.hadi öptü sizi.iii haberle verin banaa.

ooohhhhhhhh beee :dance::teytey: walla dünkü yazın bana veda gibi geldi be canım üzülmüştüm ....bir tanem benim herzaman gecikir bu hafta içinde bekliyorum kendilerini delikafadulden enfeksiyon için geçmiş olsun canım ilaçlarını ihmal etme bir de karbonatlı su vardı hani onuda dene istersen ....keçi boynuzu kürü hareketliliği inanılmaz artırıyor doğru söylüyorsun eşimin hepsi normaldi ben ona uygulamıştım hareketlilikte inanılmaz artış vardı...bu arada kafanın rahat olması iyi bu sefer olcak bak senide rüyamda görmüştüm hemde iki kere kendine ve bahçene iyi bak bizim yerimizede çay ve kahve iç orda öptüm canısı

herkese günaydın.. kedersizim geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda iyileşirsin.. seliminam sanada çok geçmiş olsun bu enfeksiyon çok illet bişey yaa.. mademki adaçayı yağı iyi gelmiş hemen yap bence hiç zaman kaybetme.. durualyam maşallahın var kız sabah sabah açıyorum mesajlarını görüyorum kendime geliyorum be.. bu ne enerji:nazar::nazar::nazar: bu arada sende durumlar nasıl belirtilerin varmı daha regl olmadın değilmi hadi bakalım bekliyoruz bir müjde verde canlanalım yavvff..:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

herkese günaydın.. kedersizim geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda iyileşirsin.. seliminam sanada çok geçmiş olsun bu enfeksiyon çok illet bişey yaa.. mademki adaçayı yağı iyi gelmiş hemen yap bence hiç zaman kaybetme.. durualyam maşallahın var kız sabah sabah açıyorum mesajlarını görüyorum kendime geliyorum be.. bu ne enerji:nazar::nazar::nazar: bu arada sende durumlar nasıl belirtilerin varmı daha regl olmadın değilmi hadi bakalım bekliyoruz bir müjde verde canlanalım yavvff..:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

anam yirim ben seniiii ŞenizŞeniz canım güne erken başlıyorum maalesef 05.45 oldumu kalkıyorum 7.30 da işyerindeyim gelir gelmez bilgisayarı açıp kızlar ne yazmış kürleri yaparken neler yapmışlar diye heyecanla okuyorum gün içinde de ara ara giriyorum takip ediyorum yerimseniben 17.00 burdan çıkıyorum evde yemek vs evde bazen biligisayara giriyorum çünkü eşim işyaptığı için bana düşmüyor ee sonra da biiiipppppp eh bende artık pil bitiyor bu kadar tempoya strese gelmiyor işte melek
:1no2: hepinizi ayrı ayrı seviyom beeee Şeniz
anaaammmmm günlük yazmışım beeeeee delikafaduldendelikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

eyvaaaaaaaah noldu aşkım...allahhhhııımm çok çok geçmiş olsuun.valla yerimden fırladıım..güzelim benim nazar mı deydii sanaaa...geçmiş olsuuun ölürüüm been kıyamaaam..dikkattet kendineee..rabbim seni korusuuun..beni haberdar et bak...

Gecmis olsun kedersizim. aman dikkat. iyi bak kendineeee. sen bize lazimsin

aşkım geçmiş olsun a.s. iyimisin şimdi birşeyin yok dimi canım yaa bak nazar bu dikkat et kendine canım benim tekrar geçmiş olsun a.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

SAOLUN KIZLAR ,ÇOK ıYı SAYILMAM ASLINDA, BUGÜN DAHA BıR YORGUN ,ARGIN KALKTIP. SANKı BENı SOPALARLA DÖVMÜŞLERDE HERYANIM ÖYLE AĞRIYOR ıŞTEbenneyaptımki

[COLOR="Purple"]kıslar yaa ben çok kötüyüm bugün teyzemlere gitmiştim, bi gittim ooo evi dip köşe temizliyo neyse bende ona yardım edeyim dedim,hortumu taktım merdivenlerini yıkıyayım dedim tabi deterjanlı su ile salak kafam merdivenlerde fayanslı birden ayaklarım kaydı dengemi kaybettim sırt üstü dankkkkk kafamçokkarıştıdiye öyle bir kötü düştümki kaburgalarım çok ağrıyor allahtan kafamı çarpmadım biyerlere :bbo: [/COLOR]

canım geçmiş olsun
dikkat et güzelimkendine ...
şimdi nasılsın?

iyi olduğuna sevindim tatlım dikkatli ol bak yat dinlen güzelce iş yapmaaa..kıyamam sanaaa..morluk falan olmadı dimi hiiiç.inşallah olmaz..aklım sende vallaaa..

iyi olduğuna sevindim tatlım dikkatli ol bak yat dinlen güzelce iş yapmaaa..kıyamam sanaaa..morluk falan olmadı dimi hiiiç.inşallah olmaz..aklım sende vallaaa..
MORLUK OLMAZ OLURMU HEMDE BU YAZIMIN RENGı GıBı :)SAĞ BÖBREĞıMıN OLDUĞU TARAFTA ORADA KOSKOCA BıR MORLUK OLUŞMUŞ SABAH UYANDIĞIMDA GÖRDÜM .:1shok:..
BEN YATARAK DıNLENMıYORUM ANACIM VALLA SıZıN MESAJLARINIZI OKUMAK DAHA KEYıFLı OLUYOR yerimseniben

kıyamaaaam kocişine söyle oralarını öpü versin hemen gecermiiiişyerimseniben bişeyciğin kalmazmııış:dance:

slm kızlar öncelıkle herkesın anneler gununu kutluyoruma.s. bıraz gec oldu kusura bakmayın.

ben dun anneler gununde kırmızı kartı yedım ve cok cok moralım bozuldu bana guzel anneler gunu hedıyesı oldu:çok üzgünüm:

kısmet degılmıs demekkı
fshoscum senın bahsettıgın bıtkısel tabletı getırttım bakalım ınsallah faydası olurda sen vesıle olmus olursun..bugun ıncır suyu ıcmeye basladım bırde aktar bana bıtkıcayı verdı karısık onu ıcıcem bakalım bu ay ne olacakmirmirmirmir

turkuaz merhaba,
hacıoğlundan bahsedilen tableti almışsın galiba. kaça aldın merak ettiimde . karışımlı suyuda mı oradan aldın. sorunun neydi. tüp tıkanıklığımı? ben almaya cesaret edemiyorum ya. inşallah sonucu görürsün canım.

ooo herkes burda sanirim naber kizlarrrrr.

aslinda hic keyfim yok, dünden beri hava kapali, kara kara bulutlar var tepemde. günese hasret kaldim valla. fotosentez yapanlara Allah yardim etsin bu günessizlikte:)

artik sabredemiyorum, günler azaldikca gecmek bilmiyorrrrr sinir oldummmmm

ooo herkes burda sanirim naber kizlarrrrr.

aslinda hic keyfim yok, dünden beri hava kapali, kara kara bulutlar var tepemde. günese hasret kaldim valla. fotosentez yapanlara Allah yardim etsin bu günessizlikte:)

artik sabredemiyorum, günler azaldikca gecmek bilmiyorrrrr sinir oldummmmm

ATLA GEL ANACIM ANTALYAAA..gel benimde canım sıkılıyoo gezeriiz.burası yaz havasııı..
az kaldıı hem memleketine kavuşucan hemde yavruna az sabret bebişiim..a.s.

saol canim arnavutum, insallah. safak sayiyom burda kaydirigubbakcemile3

kedersizim canim, firsat bu kocise naz yap hemen. ayyy benim karnim agrio diye ise bile gitmedi benimki gecen gün. bugünde arayip sordu gideli yarim saat bile olmamisti nasil oldun diyeeee. ayyy yerim ben onu yaaa, cok seviyorum onuuu. Allah herkesin yuvasina önce huzur versinnn aminnnn

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr içimi baydınız yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu kadar kafaya takarsanız heralde olmaz bebek bebek diye gezmeyin nolur yaaaaa herşeyde olduğu gibi gebeliktede sağlam kafa lazım düşünce gücü diye enerji diye bi gerçek var negatif enerjiyle olacakmı tuttcakmı diye ilişkiye girerseniz düşünce gücünüzü bebeğe sarıp sarıp dinlerseniz olmaaaaaaaaaaazzzzzzzz relax olun kocanızın tadını çıkarmaya bakın ilişkiyi ilişki gibi yaşayın bak nasıl tutuyo valla ne prolaktin ne fhs ne tsh ne yumurtlamama ne kist ne bişey dinler gelir bebek şap diye yapışır karnınıza mucizemi yok dünyada kasmayın kendinizi bukadar ve allah anlınıza yazmışsa olur aaaa hadi silkelenin yaa... Hayatın tadını çıkarın şükredin 90 yaşında değilsiniz gençsiniz oluuuurrrrrrrrrrrrr

X