Tüp Bebek Merkezleri Medical park Bahçelievler de tüp bebek deneyimi olan var mı?

Ücretin bana özel olduğunu sanmıyorum özellikle sormadım.
anladım tşk ler inş tekrar pozitifi görürsün ya bana o kadar imkansı z geliyor bebek sahibi olmak çok zor hastaların hiç tutmaz denilinenlerinki tuttu çevremde ama bende olmadı tabi herşey nasip allahım güldürür inş yüzümüzü . fiyatı ben sormadım doktora merak ettim başka bir arkadaş forumda 5750+ilaçlar demişti o yüzden sordum sana mı özel diye kusura bakma[/QUOTE]

baya fark var belki o arkadaşa başka tedavi de uygulayacaklardır tüp bebek dışında

anladım tşk ler inş tekrar pozitifi görürsün ya bana o kadar imkansı z geliyor bebek sahibi olmak çok zor hastaların hiç tutmaz denilinenlerinki tuttu çevremde ama bende olmadı tabi herşey nasip allahım güldürür inş yüzümüzü . fiyatı ben sormadım doktora merak ettim başka bir arkadaş forumda 5750+ilaçlar demişti o yüzden sordum sana mı özel diye kusura bakma

baya fark var belki o arkadaşa başka tedavi de uygulayacaklardır tüp bebek dışında[/QUOTE]
yok sadece tüp bebk fiyatı dedi telefon açtım yeni öğrendim demişti inş bebeğin tutunur kadınlar formunda genellikle belli başlı hastaneler belli doktorlardan bahsediliyor çok memnun olanlarda var hiç memnun olmayanlarda insanın kafası karışıyor ama serdar hoca gerçekten harika bir doktor ilk karşılaştığımızda o hissi vermişti bana

baya fark var belki o arkadaşa başka tedavi de uygulayacaklardır tüp bebek dışında
yok sadece tüp bebk fiyatı dedi telefon açtım yeni öğrendim demişti inş bebeğin tutunur kadınlar formunda genellikle belli başlı hastaneler belli doktorlardan bahsediliyor çok memnun olanlarda var hiç memnun olmayanlarda insanın kafası karışıyor ama serdar hoca gerçekten harika bir doktor ilk karşılaştığımızda o hissi vermişti bana[/QUOTE]
Merhaba bugün kontrolden geldim 6 yumurta var perşembe toplanacak işallah sağlıklı embriyolar olur ve bana sağlıkla tutunurlar kızlar dualarınızı bekliyorum.

Ben medicalparkta 3 tüpbebek denemesi yaptım sonuç başarısız tavsiye etmiyorım şu anda başka bir merkez arayışı içindeyim.

Ben ali ihsan beye gittim , dr iyi biri ama uygulamalarını burdaki araştırmalarımdan sonra eksik buldum ama hastane politikası çok kötü dr bunun altında eziliyor. İnsanları para kaynağı olarak görüyorlar.

Hanimlar uzun uzun yazayim medical park bahcelievler doktorum ayset jane ozcan 5.denemem daha once bruksel tip merkez avrupa safak 2 kere devlette tup bebek yaptirdim sonuclar hepsi negatif ne dusuk ne dis gebelik hic bir sey yok sadece negatif. Ulasimi kolay oldugu icin gecen sene medical park.bahcelievlere basladim iceri girdim on gorusme tanisma icin ver 210 tl sadece selam verme islemi))) daha sonra tesaviye basladim her gittigimde 210 tl en az 10 kere gidiyorsunuz kromozon testi 600 tl hsitereskopi 3000 tl yumurta toplama ve transfer 6000 tl genetik test (pgt) emriyo basina 450 dolar ))) embriyo dondurma 1500 tlsadece para para para doktor olayin farkinda ama yapacagi bir sey yok bunlari odedim 1 sene zarfinda ilaclar dahil 23-25 falan para harcadik ama bir sene falan sallana sallana odedigim icin hissetmiyorsunuz zevk aliyorsunuz sonuc mayis ta transfer yapildi ve haziranda 7 haftalik hamileyim haftaya kalp atislarina bakilacak 5.denemem de basariyi bulabildim hayirlisi insallah darisi basiniza

Hanimlar uzun uzun yazayim medical park bahcelievler doktorum ayset jane ozcan 5.denemem daha once bruksel tip merkez avrupa safak 2 kere devlette tup bebek yaptirdim sonuclar hepsi negatif ne dusuk ne dis gebelik hic bir sey yok sadece negatif. Ulasimi kolay oldugu icin gecen sene medical park.bahcelievlere basladim iceri girdim on gorusme tanisma icin ver 210 tl sadece selam verme islemi))) daha sonra tesaviye basladim her gittigimde 210 tl en az 10 kere gidiyorsunuz kromozon testi 600 tl hsitereskopi 3000 tl yumurta toplama ve transfer 6000 tl genetik test (pgt) emriyo basina 450 dolar ))) embriyo dondurma 1500 tlsadece para para para doktor olayin farkinda ama yapacagi bir sey yok bunlari odedim 1 sene zarfinda ilaclar dahil 23-25 falan para harcadik ama bir sene falan sallana sallana odedigim icin hissetmiyorsunuz zevk aliyorsunuz sonuc mayis ta transfer yapildi ve haziranda 7 haftalik hamileyim haftaya kalp atislarina bakilacak 5.denemem de basariyi bulabildim hayirlisi insallah darisi basiniza
Yarın medikalparka randevu aldım bebek tuttumu acaba Dr kimdi tavsiye edermisiniz. Telefonda 3250euro sekup +6000tup bebek +2000ilac dediler

Biraz gec oldu ama yeni gordum 12.haftalik hamileyim doktorum ayset jane ozcan doktorum iyidir tavsiye ederim hastane biraz paragozdur bilgin olsun

bende tedavi görenlerdenim banada 6.000 tup bebek 2.000 ılac dondurma için 5 e kadar 700 5 den sonra 1.000 dendi, tahlıller vs harıckı tahlıllerde tuzlu ılaclarım 2.500 kusur tuttu yumurta toplandı beklemedeyım tam para tuzagı kesın , dr um latif bey ama adı var kendi yok yumurta takıbı yumurta toplama muayne hep ali ihsan bey yaptı latıf beyle on gorusme ve muayne oldum o yuzden dr degısıcem Ali ihsan beye gecıcem , en onemlı ıs onda latıf bey formaliteden var sankı randevuları hep sarkar saatlerce beklersın ya trafıge takılır ya hep yoldadır gelıyordur stresten baska bı ıse yaramadı bende Ali ihsan bey pozıtıf ve muayne saatlerı sarkmayan işinin hakkını veren biri

bende tedavi görenlerdenim banada 6.000 tup bebek 2.000 ılac dondurma için 5 e kadar 700 5 den sonra 1.000 dendi, tahlıller vs harıckı tahlıllerde tuzlu ılaclarım 2.500 kusur tuttu yumurta toplandı beklemedeyım tam para tuzagı kesın , dr um latif bey ama adı var kendi yok yumurta takıbı yumurta toplama muayne hep ali ihsan bey yaptı latıf beyle on gorusme ve muayne oldum o yuzden dr degısıcem Ali ihsan beye gecıcem , en onemlı ıs onda latıf bey formaliteden var sankı randevuları hep sarkar saatlerce beklersın ya trafıge takılır ya hep yoldadır gelıyordur stresten baska bı ıse yaramadı bende Ali ihsan bey pozıtıf ve muayne saatlerı sarkmayan işinin hakkını veren biri
Cnm transferin oldumu gebe kalabildiniz mi?

Kızlar benim ilk denemem de ali ihsan bey de gecen yıl ocak ayında oldu doktorum başta çok iyiydi hiçbi sorun yoktu fakat transferime gelmedi düşünebiliyomusunuz beş karış suratla jane hnm yaptı.Pazar gününe denk geldı transferim ve tüp bebek hemşiresi gelip beni ne kontrol etti ne taburcu etti midem çok bulandı doktorumu arayın dıe bağırdım aradılar çk bulantım var hocam dedim önemli değil çubuk kraker ye dedi bana ve eve geldik sabah 8:30 da gittiğimiz hastaneden akşam 5 te döndük çnkü çk rahatsızlandım evde 3 defa kustum ve ateşten ağrıdan gözüm açılmadı sabah 8 de uykuya daldım.Bunların hepsinin bir talihsizlik olduğunu soledi bana ali ihsan bey hastane adına özur diledi sanki kendi kabahatı hiç yokmuşcasına 2 arkadaşım daha sorun yaşadılar orda ve kesinlikle tavsiye etmıorum sadece paranın döndüğü bi yer orası

X