Mehir

Ben hiçbişi istememişim ya dini nikah kıyılırken ne dendi ne yapıldı o bile yok hafızamda, beni uyutup mu yaptılar acep 1 gr falan istettiler belki. Tekrar yapcam ben
Iste katakulleye gelsin istemiyorum benimkide ondan soruyom imam kafasina gore bi miktar soyluyor gelin bulamayinca bisey bendede aynisi olmasin diye hakkimi alayim 😀

Oda iyiymis 5 tane 5i bi yerde 😀 ben istesem millet bana bön bön bakar o sıra 😀
Yani çok değil aslında sonucta dinen kadının hayatını birkaç ay garantiye alacak bir meblağ olması gerekiyor en azından kendi standartlarına gore. O zamanlar 5i 1yerde 20 küsür civarı falandı :KK70: millet daire istiyor araba istiyor kilosu kadar altın istiyor tarla bağ bahçe istiyor 😂 ucuza gittim imam hocamız sağolsun

Yani çok değil aslında sonucta dinen kadının hayatını birkaç ay garantiye alacak bir meblağ olması gerekiyor en azından kendi standartlarına gore. O zamanlar 5i 1yerde 20 küsür civarı falandı :KK70: millet daire istiyor araba istiyor kilosu kadar altın istiyor tarla bağ bahçe istiyor 😂 ucuza gittim imam hocamız sağolsun
Iste benimkilerin o kadar seyi yok adamlar altinlari bile oyle boyle yaptilar 😀 altinida seven bi kizim 😀 altini cokmu istesem acaba 😀

X