Meleğimi kaybettim tekrar hamile kalmak istiyorum ama korkuyorum

Kubractn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
229
422
35
6 Ağustos da doğum yaptım 11 gün yaşadı canım oğlum 17 Ağustos dada kaybettim.Acısı çok kötü her an özlüyorum onu benim sorum sanırım rahim ağzı yetmezliği sonucu kaybettim bebeğim doğduktan sonra öğrendim böyle olduğunu hamile kalma süresi ne kadar sonra oldu sonrası iyi hamilelik sağlıklı bebeği olan varmı bunu merak ettim

6 Ağustos da doğum yaptım 11 gün yaşadı canım oğlum 17 Ağustos dada kaybettim.Acısı çok kötü her an özlüyorum onu benim sorum sanırım rahim ağzı yetmezliği sonucu kaybettim bebeğim doğduktan sonra öğrendim böyle olduğunu hamile kalma süresi ne kadar sonra oldu sonrası iyi hamilelik sağlıklı bebeği olan varmı bunu merak ettim
Başınız sagolsun evlat acısını bi yaşayan bilir 😢 kaç haftalık doğum yaptınız?Bende rahimağzı yetmezliğiyle üçüzlerimi kaybettim onca tedaviden sonra hamile kalmıştım kaybettikten sonra tek çarenin tekrar hamile kalmak oldugunu anladım ve yine tedavilere başladım olmadı sonra doğal yolla hamile kaldım suan 16 haftalıgım 12 gün önce serklaj oldum
Rahimağzı yetmezliği bebegin sağlıgını etkileyen bir durum değil zaten anne adayını etkileyen bir durum serklajla tedavi edilebiliyor

Başınız sağolsun çok ama çok acı mahşer yeri icim Rabbim sabır versin bizlere inşallah 22 haftalıkdi kuzum yoğun bakımda 11 gün dayanabildi hep doktorum sağlıklı gebeliğin var dedi aşırı yoğun kanama sonrası normal doğum sancılarım başlayınca dünyaya geldi l.Ben hicbirsey bilmiyordum denilen ve. araştırmalarım sonucu rahim yetmezliği yaşamışım.acisi sanki yeni bir bebek ile geçecek gibi hissediyorum yaşım 34 siz kaybinizdan ne kadar sonra hamile kaldınız

Birde benim sütüm çok fazlaydı geri gitsin diye uğraş verdim ilaç kullandım kesildi ama yine de geliyor sıkınca ne zamana gider ve süt hormonu etkiler mi ki hamile kalmaya

Birde benim sütüm çok fazlaydı geri gitsin diye uğraş verdim ilaç kullandım kesildi ama yine de geliyor sıkınca ne zamana gider ve süt hormonu etkiler mi ki hamile kalmaya
Bana doğumdan sonra hap vermişlerdi süt gelmesin diye ve sütüm gelmedi o haptan sonra gögüslerim hemen kendini saldı.
Evet çok çok kötü bir acı, rahimağzı yetmezliği genelde böyle kötü bir tecrübe yaşayınca anlaşılıyor zaten çok sinsi bir hastalık ben doğumdan 3,5 ay sonra tüp bebege başladım 2 kez tüp bebek yaptırdım tutmadı sonra bebeklerimin kaybından 11 ay sonra yine tüp bebege başladıgım ay kendiliğinden hamile kaldım 12. Haftada rahimde açılma gördüler 14. Haftada serklaj oldum
Sizede bundan sonraki hamileliklerinizde serklaj işlemi yapılcak

Bana doğumdan sonra hap vermişlerdi süt gelmesin diye ve sütüm gelmedi o haptan sonra gögüslerim hemen kendini saldı.
Evet çok çok kötü bir acı, rahimağzı yetmezliği genelde böyle kötü bir tecrübe yaşayınca anlaşılıyor zaten çok sinsi bir hastalık ben doğumdan 3,5 ay sonra tüp bebege başladım 2 kez tüp bebek yaptırdım tutmadı sonra bebeklerimin kaybından 11 ay sonra yine tüp bebege başladıgım ay kendiliğinden hamile kaldım 12. Haftada rahimde açılma gördüler 14. Haftada serklaj oldum
Sizede bundan sonraki hamileliklerinizde serklaj işlemi yapılcak
Hemde nasıl bir acı öyle böyle değil.Rabbim sagsalim kucağınıza almayı nasip etsin.Meleklerimiz bizi bekliyor gerçek alemde insallah

Sizede bundan sonraki hamileliklerinizde serklaj işlemi

2020 eylülde kızımı kaybettim suyu bitti 2021 haziranda oğluma hamile kaldım, sezaryen olduysan sanırım süresi var doktorun söylemiştir, ama normal doğumsa bi kac aya rahim kendini toparlar

Başınız sagolsun. Çok üzüldüm. Bence artık sorunu baştan biliyorsunuz ona göre önlem alırsınız. Hazırlıklı olursunuz. Korkmayın Allah sağlıkla kavuştursun ♥️

Rahim agzi yetmezliginiz oldugu icin kaybiniz oldugunu gebelik oncesi bi muayenede doktora soyleyin. Normal dogumdan sonra mental olarak hazirsaniz lohusalik bitiminde korunmasaniz da olabiliyo. Sezaryen olsa bekletirlerdi. Doktor kuzenime 16. Haftada bi arkadasima da 12. Haftada serklaj yapmisti. Ikisi de 38 li haftalarda dogum yaptilar. Ama bunlari bi riskli gebelik uzmaniyla gorusmeniz lazim. Acinizi asla anlayamam. Allah sevgisi kadar sabrini versin insallah

2020 eylülde kızımı kaybettim suyu bitti 2021 haziranda oğluma hamile kaldım, sezaryen olduysan sanırım süresi var doktorun söylemiştir, ama normal doğumsa bi kac aya rahim kendini toparlar
Rahim agzi yetmezliginiz oldugu icin kaybiniz oldugunu gebelik oncesi bi muayenede doktora soyleyin. Normal dogumdan sonra mental olarak hazirsaniz lohusalik bitiminde korunmasaniz da olabiliyo. Sezaryen olsa bekletirlerdi. Doktor kuzenime 16. Haftada bi arkadasima da 12. Haftada serklaj yapmisti. Ikisi de 38 li haftalarda dogum yaptilar. Ama bunlari bi riskli gebelik uzmaniyla gorusmeniz lazim. Acinizi asla anlayamam. Allah sevgisi kadar sabrini versin insallah
Çok teşekkür ederim sağolun.İyi örneklerin olması iç rahatlatıcı.Rabbim evlâd acısı ile imtihan etmesin

X