Melek Anneleri Birbirimize Yardımcı Olalım mı?

bir kac mesaj yaz hemen doldur sayiyi cok merak ettim simdi :)
Doktorumuz bir olamaz benimki hastanede calisiyor isim de verebiliriz hakaret icermeden yorum yapmak lazım
ben begenmemistim doktorumu zaten arastiriyordum ne yapabilirim diye vaktim kalmadi degistirmeye nadip değilmiş ben dogal doğum istiyordum doktorum sezeryan yanlisiymis o lafına uyuz oldum birde Güngör doktorumun ismi bilgili bir doktor ama benim sorunum gec anlaşıldı hastanenin ayrintili ultrasonunuda begenmedim doktor bile bu ne bicim yorum dedi sanirim birdaha ayni hastaneye gidemem bunu kaldirabilecegimi sanmıyorum
biraz ilgili bir doktor arıyorum sadece işini yapip cekilmesin senin doktor baya ilgiliymis yarın bakalim gorusmen nasil olacak ozel mesajini bekliyorum.

bu arada benim doktorum değil ama Ömer Südekan'ı duydun mu? Onun da efsane olduğu söylüyor genelde gidenler.

Herkese merhaba. Ben de kulübe yeni katıldım ve maalesef bu gruplarda geziyorum sizler gibi. Keşke daha güzel gruplarda güzel haberler paylaşıyor olsaydık sizlerle.
Ben de her şey yolunda giderken bir gün aniden kasık ağrısı ve yoğun akıntıyla doktoruma gittim acil ve rahim ağzı yetmezliği yüzünden birkaç saat içinde bebeğimi kaybettim. Üstünden 23 gün geçti ama aklımda hiç çıkmıyor. İlk 14 haftam zaten bulantı ve kusmalarla çok kötü geçmişti. Tam da keyfine varmaya, üstelik de kıpırtılarını hissetmeye başlamışken gidiverdi benden.
Acil serklaja alındım önce, o yüzden anestezi verildi, uyutuldum. Bebeği hiç göremedim, uyandığımda başarısız olduğunu, bebeği aldıklarını söyledi doktor. Yaşama şansı yoktu dedi. Eşim patolojiye gönderilmesine karar vermiş. Hiç görmedim, görmek mi görmemek mi hangisi daha iyi olurdu bilmiyorum. Ama şimdi aklımı kemiriyor, patolojide ne oluyor naptılar bebeğime diye.
Pazartesi günü doktorumla randevum var kontrol, ona da sormayı düşünüyorum mutlaka ama magrenta sen internetten bulunabiliyor demişsin. Ne şekilde arama yapılıyor, nereden biraz bilgi verir misin? İzmir'deyim ben de bu arada.

Başınız sağolsun arkadaşım.hakkımızda hayırlısı böyleymiş diyoruz.elden bişey gelmiyor.ben çok özlüyorum oğlumu:KK43:( görmek mi görmemek mi bilmiyorum ama ben kucağıma almamış emzirmemiş olmamı avantaj olarak görüyorum:KK43:((o güzel kokuyu aldıktan sonra çok daha zor olurdu :KK43:( Allah hepimize sabır versin ...

Cok kalabalikmis ve cok pahaliymis diye duydum ayrıca

Evet çok kalabalık olması beni de düşündürüyor. Gerçi benim doktorum için de randevu istediğinde ilkinde baya geçe veriyorlar, o da kalabalık ama muayenehanesinde hiç öyle hissetmiyorsun. En fazla seninle birlikte 3 hamile oluyor. Öncesi ve sonrası gibi. Sen tekmişsin gibi hissediyorsun kendisini yanındayken de. Ama ücret açısından o da az değil. (mesaj 22 oldu, az kaldı)

Başınız sağolsun arkadaşım.hakkımızda hayırlısı böyleymiş diyoruz.elden bişey gelmiyor.ben çok özlüyorum oğlumu:KK43:( görmek mi görmemek mi bilmiyorum ama ben kucağıma almamış emzirmemiş olmamı avantaj olarak görüyorum:KK43:((o güzel kokuyu aldıktan sonra çok daha zor olurdu :KK43:( Allah hepimize sabır versin ...

sağol, sizin de başınız sağolsun. elden başka bir şey gelmiyor tabi hayırlısı demekten başka. Allah sabır versin. Ben de her ne kadar acaba diye düşünsem de herhalde en iyisi görmemiş olmak. Bir de benim kızım 5 aylıktı gittiğinde. Nasıl göründüğünü bilmiyorum ama henüz çok küçüktü, görsem gözümün önünden gitmezdi, ikincisinde de hep aklımda kalırdı.

Evet çok kalabalık olması beni de düşündürüyor. Gerçi benim doktorum için de randevu istediğinde ilkinde baya geçe veriyorlar, o da kalabalık ama muayenehanesinde hiç öyle hissetmiyorsun. En fazla seninle birlikte 3 hamile oluyor. Öncesi ve sonrası gibi. Sen tekmişsin gibi hissediyorsun kendisini yanındayken de. Ama ücret açısından o da az değil. (mesaj 22 oldu, az kaldı)
Senin doktorun kim birde degistirmiceksen doktorunu bosuna qrastirip kafani yorma ben fuat akercana gitmeyi planliyorum riskli gebelik uzmani bu ay gidicem 4. Adetimden sonra ama gebeligimde kime gidicem henuz karar vermedim

sağol, sizin de başınız sağolsun. elden başka bir şey gelmiyor tabi hayırlısı demekten başka. Allah sabır versin. Ben de her ne kadar acaba diye düşünsem de herhalde en iyisi görmemiş olmak. Bir de benim kızım 5 aylıktı gittiğinde. Nasıl göründüğünü bilmiyorum ama henüz çok küçüktü, görsem gözümün önünden gitmezdi, ikincisinde de hep aklımda kalırdı.

benim meleğimde 5,5 aylıktı bende görmek istediğimde dr bana görmememin daha iyi olacağını
hayalimdekiyle kalmasını söyledi
ben yinede acaba verdikleri bebek bizimki mi diye düşünürken eşim merak etmemem gerektiğini
çünkü kndisine benzediğini söyledi şimdi herşeyi eşime soruyorum
ellerini ayaklarını burnunu ağzını herşeyini eşim aynı şeyleri saatlerce anlatsa razıyım
yeter ki bana bebeğimi anlatsın...

benim meleğimde 5,5 aylıktı bende görmek istediğimde dr bana görmememin daha iyi olacağını
hayalimdekiyle kalmasını söyledi
ben yinede acaba verdikleri bebek bizimki mi diye düşünürken eşim merak etmemem gerektiğini
çünkü kndisine benzediğini söyledi şimdi herşeyi eşime soruyorum
ellerini ayaklarını burnunu ağzını herşeyini eşim aynı şeyleri saatlerce anlatsa razıyım
yeter ki bana bebeğimi anlatsın...

Allah hepimize sabır versin.sınavımız çok zor :KK43:((

Kızlar bende merak ettim dr. Bende izmirde oturuyorum.siz izmirin neresindensiniz.bende melek annesiyim.yaşadıklarımïz hep aynı acılar.kızım için kendim için eşim için yıkılmadan ayakta durmalıyım.yolumuza devam etmeliyiz ama tepetaklak geliyorum.ara ara ataklarım başladı mide spazmı gibi.allahïn izniyle acılarımız hafifleyecek inşallah.allh hepimize sabır versin....

Hakkınızda hayırlısı rabbim bizlere birdaha yasatmasin.

Kızlar bende merak ettim dr. Bende izmirde oturuyorum.siz izmirin neresindensiniz.bende melek annesiyim.yaşadıklarımïz hep aynı acılar.kızım için kendim için eşim için yıkılmadan ayakta durmalıyım.yolumuza devam etmeliyiz ama tepetaklak geliyorum.ara ara ataklarım başladı mide spazmı gibi.allahïn izniyle acılarımız hafifleyecek inşallah.allh hepimize sabır versin....

amin :KK14::KK14::KK14:

Ben ozelden msj attim sana ama cvp yazamiyorsun gerci ne yazdim bilmiyom :)
Mide agrisi bende yasadim 5 gece midemi kemiren bir agri stresten oluyor maalesef medicalde endoskopi yaptirdim bisey çıkmadı ama agri ara ara devam ediyor stresi cikarman lazim hayatindan dislerimi de sıkmaya başlamışım stres yüzünden
kendimi duaya verdim hergun okuyorum birde ugur kosarin kitabini aldım bugun ona baslicam oyalanmak icin bisey lazim birde bizi anlayan derdimizi anlatabilecegimiz bizden biri yoksa bu aci buyuyor içerde cogaliyor cok can yakiyor.canim mesaj sayin 25 olunca ozel msj at ordan goruselim hangi ilcede olduğumuzu :)

Arkadaşım bende medicalde gecen sene endoskopi oldum gastirit ve reflü çıktı.yaşadığım sıkıntılı günler tetikliyor galiba.bir yılın içinde bir düşuk bir ölü doğum.hiç te kolay şeyler ğil.ama allahim veriyor sabrıni.bbende okudum uğur koşar ın kitablarını çok iyi geliyor tam bizi anlatıyor.sabır ve şükürü.şimdi böğürtlen kışını okuyorum güzel bir kitap tavsiye erim canım.izmir bornovada oturuyorum.şuan kuşadasindayım yazlıkta ya sen nerde oturuyorsun.özelden henüz yazamıyorum.

Magrenta henüz 15 msj olmuş.biraz daha çalışmam lazım.cnım senin sezeryanmıydı.dr ne kadar zaman vErdi ara için.bir de yaşını yazarsan

X