Melek Kızım ve Melek Oğluma...

BADEM ARTIK KENDİNİ HIRPALAMA CANIM BU KADAR LÜTFEN.ALLAH BU ACIYI YASATMASIN BİR DAHA BEN BİR DAHA YASAYACAGIMDAN OKADAR KORKUYORUM Kİ.ÜSTELİK HAMİLE KALAMIYORUM.UMARIM RABBİM EN KISA ZAMANDA BİZE VE HER İSTEYENE SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR VERİR.BENİM SENİN GİBİ TUVALETTE İKİZ OĞULLARINA DOGUM YAPMIS BİR TANIDIGIM VAR.BEBEKLERİNDEN BİRİ 3.5 AYLIKKEN TUVALETTE İÇ CAMASIRINA DÜŞÜYOR VE ORDA ÖLÜYOR DİGERİDE HASTANADE KORİDORDA DOGDU.DR KONTROLÜNDEYDİ DEVAMLI BU OLAY 3 DEFADIR BASINA GELİYOR.VE KAYINVALDESİ NELER YAPTI COCUGU OLMADI DİYE.ESİ AYRILACAKTI BU OLAY YÜZÜNDEN.SENİN EŞİN SANIRIM ANLAYISLI BİRİ HER İNSAN SENİN KADAR SANSLI DEĞİL VE SU ANDA SOSYAL GÜVENCESİ OLMADIĞI İÇİN KARA KARA DÜŞÜNÜYOR.İŞTE BÖYLE HER ZAMAN BETERİN BETERİ VAR CANIM.ARTIK KENDİNİ TOPLAMAYA CALIŞ LÜTFENşutarafagitti

allahımmm kimbilir ne acı bişeydi yasadığınn allahım sabırversin canımmmmmmmmmm

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama
canım Allah'ım eşine ve sana sabırların en büyüğünü nasip eder inşallah.

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Allah sana ve eşine meleklerini şefaatçı kılacak inş..canım başın sağolsun senağlama

Hıçkırarak ağladım azönce şimdiye kadar hissedemediğim olmayan meleğime yazdım ama senin yazını okurken anladımki evlat hasreti çekerken evlat acısı daha kötü..Meleklerin cennet kapısında Allah sana sabırlrın en büyüğünü versin

Canım meleklerim..Şimdi sizin kardeşlerinizi taşıyorum karnımda....

slm liyadora.şimdi başka bir forumda yazını gördüm.etiketinde ise ada ve ege ye kardeş geliyor yazısını okuyunca acaba mı dedim kendimce.
ve bütün mesajlarını tarattım ve buldum seni.
inan buna senin adına çok sevindim.
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.
senin ve senin gibi anne olmayı bekleyen tüm bayanlara allahım anneliği tattırsın...

slm liyadora.şimdi başka bir forumda yazını gördüm.etiketinde ise ada ve ege ye kardeş geliyor yazısını okuyunca acaba mı dedim kendimce.
ve bütün mesajlarını tarattım ve buldum seni.
inan buna senin adına çok sevindim.
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.
senin ve senin gibi anne olmayı bekleyen tüm bayanlara allahım anneliği tattırsın...

Evet canım benim...opuyorumnanaktan Tüm kalbimle ben de bunu diliyorum...Allahım hiç bir kucağı boş bırakmasın...Güzel dileklerin için çok çok teşekkür ediyorum...Allah kalbinden geçen güzellikleri gerçek etsin inşallah...:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Rabbim sabır versin. Acını dindirsin inş.
...
Kelimelerin tükendiği yer.

Canım allah sabır versın..benımde cennette bır kızım bır oglum var rabbım hepımıze sabır versın cok acı.....kac haftalık dogdular....ellerı ayakalrı herseyı varmıs....sen anlatırken gozumde canlandı ıcım yandı...ben 2cı melegımı hıc goremedım bıle:-( bana gostermedıler ben kendımde degıldım zaten sezeryanla alınmsıtı...ama ılkı hala burnumda tutuyor onu hıc unut,uyorum dogumdan bı hafta sonra kaybetmıstım...allah sabır versın....ınsallah zamanla acınız azalır....

canım o hamile şuan hemde yine bi kız bi erkek ikizleri olacak.

Bu gün babanızla birlikte sizleri toprağa gömeli 3 gün oluyor...

Ne zaman banyoya gitsem kapı önünde avucuma ard arda düşüşünüz ve hareket edişiniz geliyor...Canım hiç bu kadar yanmamıştı..Hiç bu kadar ölmeyi istememiştim...

Günlerce,aylarca sizler için hayal kurdum,dualar ettim..Sizlere göre hazırladım hayatımı..

Canım oğlum elime ilk düştüğünde seni düşen kocaman bir pıhtı parçası sandım..Ama seni doğurmuşum farkında bile olmadan..Öyle minik öyle savunmasızdın ki..Ya farkında olmadan canını acıtttıysam o an diye içim içimi yiyor...

İkinizin de her uvzu tamamdı ve kalpleriniz pıt pıt atıyordu..Beni en çok kahreden de bu oldu....

Canım kızım sen de kardeşinin ardından kardeşin üzerine düşürek doğdun..Ne kadar zariftin..Belki korkudan ellerinle başını tutuyordun..Babanız da ben de ne yapacağımızı şaşırdık...Naylon torba desteğiyle elllerimde sizi tuttum..

Bütün bunlar olurken ben banyoda kapıda ayaktaydım...Tam evden dışarı çıkmıştık ki suyum patladı..Tüm apartman kan ve su doldu...O telaşla banyo kapısına koştuğumda bilemezdim ki sizleri doğuracağımı...
Cildleriniz o kadar inceydi ki dokunmadım zarar vericem diye...O halde arabaya binip hastanenin yolunu tuttuk..Göbek kordonlarınız ve plesantalarınız içimde sizler avucumdaydınız..Arabada giderken avuçlarımda hala hareket ettiğinizi hissediyordum...

Hep Allahım ne olursun bu bir rüya ,kötü bir kabus olsun diye dua ettim...

Ama 3 gün oldu hala uyanmadım o kötü rüyadan...

Anladım ki rüya değil,kabus değil...

Yaşadığım en acı gerçekmiş herşey....

Şimdi babanızın yüzünü oğlumun gözleri ,kızımın dudakları diye okşayıp seviyorum..

Dokumadığım ,öpemediğim göğsüme bastıramadığım meleklerim..Şimdi sizler yerine ondan bir parçasın diye babanıza dokunup seviyorum...

Canım kızım ne kadar hayal edip istemiştim saçlarını taramayı...Tarayamadım,Güzel tenini okşayamadım...

Canım oğlum ,gözleri babası gibi maviş oğlum..Senin canını acııtım mı pıhtı sanıp avucumda ilk tuttuğumda...

Toplam 500 gr dan küçük olduğunuz için mezarlıklardan gömmek için izin alamadık..En sonunda bir muhtar izin verdi..Babanız baş ucunuza gül ağacı dikti..Şimdi mezar taşınızı yaptırabilmek için muhtardan izin almaya çalışacağız...İnşallah izin verir..

500 gr dan küçük olan bebekleri gömmeden tıbbi atık diye atıyorlarmış..

Ben sizleri nasıl atardım,nasıl izin verirdim buna..İkinizin de kalbi çarpıyordu,hareket ediyordunuz..Üstelik sizin için aylarca emek vermişken asla izin veremem buna....

Babanıza vasiyet ettim ben ölünce sizlerin de yanıma gömülmenizi istiyorum...Bu hayatta kucağıma alıp bağrıma basamadım ama mezarımdayken kucaklayayım sizleri hiç olmazsa benim küçük meleklerim............senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Kandil bugün düğüm düğüm olan boğazımla yaşadıklarımı getirdin aklıma.Başın saolsun başımız saolsun.10 kasımda 6.5 aylıkken erken doğdu bebeğim ve 5 gün yaşadı miniğim ...Sonrası aynı bir torbaya koydular elimize verdiler.Memleketime giderken 9 saat donakaldı yüreğim.Gömdük ve onu kaybedeli 2 yıl olmuş ve yeni bir hamilelğim oldu sezeryan kesiğinde olan gebelik yüzünden alınmak zorunda kaldı.Şimdi kürtajın etkileryle uğraşırken yazını okudum yazmadan geçemedim.
Rabbim isteyen herkese içinde bende dahil olmak üzeresağlıklı analı babalı evlatlar versin inşaallah amin.

Kİtap yazıyorum. Ve burada yazdığım Melek kızım ve melek oğluma yazdığım mektubu da ekleyeceğim..

X