Meme ameliyat sonrasi dikişlerin açilmasi

Merhaba uzun zaman geçmiş ama yazmak istedim geçmiş olsun öncelikle . Bende 11 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum 7.gün sol meme dikişimde kanama oldu hafif te açıklık var 2 dikişte kan sızıyor doktor pansuman dedi sadece geçicek dedi 5 gündür sızıntı şeklimde kanama devam ediyor sizde kanama olmadı sanırım akıntı mı oldu sadece
Benden kanama gelmedi sadece akinti geldi şu anda da kapandı ama oradaki doku çok ama çok ince acayip dikkat ediyorum hala pansuman yapıyorum doku onarıcı krem ile. Senin durumun nasıl şu anda ?

Su anda iyiyim çok şükür sen nasılsın? Kapanma durumun ne ?
ben tekrar ameliyat oldum, sağ silikon çıkartıldı temizlendi tekrar takıldı, 100bin tane dikiş atıldı :olamaz:

Tekrar açılma var ,tekrar rif pansuman her gün, ama bu sefer daha minik ve sanki iyiye gidiyor. inşallah o da kapanırsa süper olucak. Şekli de kare şiş, dikiş sorunum geçerse şeklini hallederiz dedi.

ben tekrar ameliyat oldum, sağ silikon çıkartıldı temizlendi tekrar takıldı, 100bin tane dikiş atıldı :olamaz:

Tekrar açılma var ,tekrar rif pansuman her gün, ama bu sefer daha minik ve sanki iyiye gidiyor. inşallah o da kapanırsa süper olucak. Şekli de kare şiş, dikiş sorunum geçerse şeklini hallederiz dedi.
İnşallah toplarsın bir an once göremediğim için yorum yapamıyorum ama sen iyiyebgidiyor diyorsun bu süper birsey

Benden kanama gelmedi sadece akinti geldi şu anda da kapandı ama oradaki doku çok ama çok ince acayip dikkat ediyorum hala pansuman yapıyorum doku onarıcı krem ile. Senin durumun nasıl şu anda ?
Bugün 13. Günüm 6 gündür kanamam vardı sızıntı şeklinde bugün pansuman bezinde baya az kan vardı sanırım kanama duruyo artık ama dikiş yeri açık hala kan içerden kurudu heralde bende günde 1 kez pansumana devam ediyorum hala.günlük işlerimi yapıyorum ama çok ağır hareketlerle zorlamadan yapıyorum. İç dikişlerin iyileşmesi daha uzun sürüyor sanırım

Bugün 13. Günüm 6 gündür kanamam vardı sızıntı şeklinde bugün pansuman bezinde baya az kan vardı sanırım kanama duruyo artık ama dikiş yeri açık hala kan içerden kurudu heralde bende günde 1 kez pansumana devam ediyorum hala.günlük işlerimi yapıyorum ama çok ağır hareketlerle zorlamadan yapıyorum. İç dikişlerin iyileşmesi daha uzun sürüyor sanırım
Aynen benim iç dikiş düğüm yeri dışa vurdu vücudum reaksiyon gösterdi ki o iki tane ufacık delik ile uğraşıyorum hala. Özelden foto atma imkanın var mı

Sandığımızdan daha uzun sürüyormuş bu süreç ya böyle düşünmemiştim hiç 3-4 günde işine gücüne dönen insanlar varmış herkes farklı yaşıyor işte . Görsel ekledim şuan için durum böyle

Eklentiler

• IMG_3318.jpeg
    IMG_3318.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 41
merhaba krem ne kullanıyorsunuz doku onarıcı bepanthen mi

Sandığımızdan daha uzun sürüyormuş bu süreç ya böyle düşünmemiştim hiç 3-4 günde işine gücüne dönen insanlar varmış herkes farklı yaşıyor işte . Görsel ekledim şuan için durum böyle
Keşke benimde böyle olsaydı 3 kez dikildim 17. Gün dikiş açıldı şuan 42. Gün ben 3 gün önce tekrar dikildim psikolojim bozuldu ağlıyorum artık

Keşke benimde böyle olsaydı 3 kez dikildim 17. Gün dikiş açıldı şuan 42. Gün ben 3 gün önce tekrar dikildim psikolojim bozuldu ağlıyorum artık
Ciddi misiniz ya :KK43: çok geçmiş olsun 💗 çok mu hareket ediyorsunuz deriniz çok incedir belki bence full yatmaya çalışın doktorunuz ne dedi bu duruma

Ayy inşallah bir an önce kapanır baya açıklık varmış sizdede. Aynn öyle 3 4 günde ise dönenlere gıpta ile bakıyorum

Diğeri gibi aynı ufak bir açılma ama neden böyle anlamıyorum hareket de etmiyorum zorlamıyorum doktorun numarası var yazdım bakalım
Ah o sebebi bi anlasam kolumu tülbent ile bedenime bağladık ki uyurken hareket etmeyeyim diye ama yine de açılma oldu yani şaka gibi hala da ağır hiç bir iş yapmıyorum

Ah o sebebi bi anlasam kolumu tülbent ile bedenime bağladık ki uyurken hareket etmeyeyim diye ama yine de açılma oldu yani şaka gibi hala da ağır hiç bir iş yapmıyorum
Derimiz çok incedir belki zaten o bölge çok inceymiş bazı insanların deriside ekstra ince olurmuş öyle bir şey heralde bizimkisi ne biliyim vallahi tüm sinir sistemim çöktü birisini düzeltiyim derken şimdide diğer taraf çıktı. Ya da protez büyük geldi belki de bedenimize size kaç cc. Takıldı

Çok geçmiş olsun benim de açıklık vardı sizinki kadar olmasa da benim doktorum da dikiş atmadı ve pansumanla kapandı. Sadece uzun sürüyor sabır önemli. O sarı kısımlar yağ dokusu. Normal görünüyor. Sizin açıklık baya büyük ama dikeceği doku çok ince ise tekrar yırtılır diye ya da dikişler alerji yaptığı için açıldıysa doktorlar dikmek istemiyor haklı olarak. Hangi kremi kullanıyorsunuz bana thiocilline çok iyi geldi. Sabah akşam yapıyordum. Ama mümkün olduğu kadar gün içinde açık tutmaya çalışın o zaman daha çabuk iyileşiyor.

Derimiz çok incedir belki zaten o bölge çok inceymiş bazı insanların deriside ekstra ince olurmuş öyle bir şey heralde bizimkisi ne biliyim vallahi tüm sinir sistemim çöktü birisini düzeltiyim derken şimdide diğer taraf çıktı. Ya da protez büyük geldi belki de bedenimize size kaç cc. Takıldı
Ah ah sorma benim zaten üst bedenim hiç yoktu dokumun az olduğunu söyledi 315 taktı sonra sağ taraf dukis tutmayınca 295 taktı ikisi arasında 20 cc fark var şu anda. Valla sizi o kadar iyi anlıyorum ki anlatamam tüm o süreci psikolojik ve maddi çöküntü ile geçirmiş biri olarak hala bile korkuyorum birsey olacak diye o kadar içime işledi ki o korku. Seninki kaç cc? Bu arada 165 boy 48kg ameliyat olduğumda.

X