Meme buyutme ameliyatima az kaldi, tecrubelerimizi paylasalim

İyi günler, ameliyat sonrası süreci de buradan patlaşır mısınız? Yıllardır hayalini kuruyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum.

İyi günler, ameliyat sonrası süreci de buradan patlaşır mısınız? Yıllardır hayalini kuruyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum.
Yıllardır hayalini kurup, tam 11 gün önce ameliyat oldum. Korktum panikledim fakat hiç korktuğum kadar değilmiş inan bana. Önemli olan karar verip hazır hissetmek. Ben hazır değilken buna karar verdim kendi kendime panik yaptım . Ama açıkçası kendi kafamda kurmuşum. Herşey çok kolay oldu, asla acı hissetmedim. Kalkmak yatmak zor oldu sadece benim için. Onun dışında ameliyattan sonra sadece 5 dk ağrım oldu sadece o kadar ❤️

ben 1.63 boyunda 48 kiloyum göğüs kafesimde çok darmış 250-275 cc mentor yüksek profil konuşmuştuk zaten doktorumla, 275 cc sığmadığı için 250 cc kas altı takmış. Ameliyat gününü saymadığımız için bugün 6. günüm kişiden kişiye göre bu ağrılar değişiyormuş bende bu forumda bu şekilde çok yorum okudum. 1 gece hastanede yattım ve dren takıldı beni en çok zorlayan kanamam fazla olduğu için drenlerimin 5 gün boyunca kalmasıydı, dün drenler çekildikten sonra çok daha fazla rahatladım doktorum kanama kapsül ödemin daha fazla oluşması gibi risklerden ötürü her ameliyatta dren taktığını söyledi ( bu konuda her doktorun yöntemi farklı sanırım :) ) ilk gün hastanede zaten hemşireler sürekli iğne vurdukları için rahat geçiyor ertesi gün eve gelip yattığım yerden kalkamayınca ameliyat olduğumu anladım diyebilirim :) sürekli sırt üstü yattığımız için sırt ve bel ağrısı da kaçınılmaz oluyor, fakat evde de ilaçları da kullandığım sürece dayanılmayacak bir ağrı yaşamadım. 3. günümden sonra kollarımın hareketleri daha rahat olmaya başladı kapı kollarını kendim açabilmeye tuvalete kendim gidebilmeye başladım masabaşı çalıştığım için bugün home office olarak iş başı yaptım kendi günlük işlerimi kendim görebiliyorum yavaşta olsa , zorlamıyorum çünkü iyileşme sürecini kötü etkilemek istemiyorum her geçen gün hatta her geçen saat daha da kolaylaşıyor birkaç gün kendimizi sıktıktan sonra bence çok zor bir operasyon değil umarım senin de çok çabuk ağrısız sızısız güzel geçer sürecin :)
Duruşu nasıl oldu bende Ocak ayında ameliyat olacağım çok stresliyim hangi CC yi seçmem gerektiğine karar veremedim kesinlikle büyük istemiyorum küçük memeyi daha çok beğeniyorum doktor 250 300 CC arasında istedigimi seçebileceğimi söyledi 250 seçsem çok mu küçük olur çektiğim acıya değer mi bir türlü karar veremiyorum 1.66 boyum 53 kilom var

Merhaba kizlar,
2 gun once ameliyat oldum. Benim boyum 1.68 kilom 49. Doktorum ameliyat sirasinda 380 cc high profil karar vermis. ilk gun ve dun cok agrim oldu, sirtim cok agridi ama bugun daha iyiyim. Yatip kalkarken destek aliyorum, kollarimi fazla kaldiramiyorum ama onun haricinde iyiyim. Memelerim suan bandli, buyukluguyle alakali hic bi fikrim yok suan. Yarin bandlar cikinca gorecegim bakalim cok heycanliyim :))

Duruşu nasıl oldu bende Ocak ayında ameliyat olacağım çok stresliyim hangi CC yi seçmem gerektiğine karar veremedim kesinlikle büyük istemiyorum küçük memeyi daha çok beğeniyorum doktor 250 300 CC arasında istedigimi seçebileceğimi söyledi 250 seçsem çok mu küçük olur çektiğim acıya değer mi bir türlü karar veremiyorum 1.66 boyum 53 kilom var
Bende 1.64 51 kiloyum doktora çok büyük olmasın 325 olabilir demiştim ameliyatta 365 e karar vermiş ilk duyduğumda bozuldum ama şuan ödemli ve sert olmasına rağmen çok büyük gelmiyor gözüme iyi ki beni dinlememiş 🤭

Bende 1.64 51 kiloyum doktora çok büyük olmasın 325 olabilir demiştim ameliyatta 365 e karar vermiş ilk duyduğumda bozuldum ama şuan ödemli ve sert olmasına rağmen çok büyük gelmiyor gözüme iyi ki beni dinlememiş 🤭
Kac gun oldu senin? Ameliyat tarihlerimiz yakindi hatirladigim kadariyla

Merhaba kızlar
Bende meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum doktor araştırıyorum ama fiyatlar çok uçuk geliyor 45 55 bin arası dikleştirme de olması gerekiyor diyor doktorlar ama benim asıl merak ettiğim his kaybı oldumu yaptıran arkadaşlar ve dokunduğunda hissediliyormu protez ayrıca burda bir çok paylaşımda gördüğümde yaptıranlar pişman bi 10 yıl sonrasında yeniletme gerekiyormuş vs gibi yorumlar okudum sizin bilginiz varsa paylaşabilir misiniz acaba

Merhaba kızlar
Bende meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum doktor araştırıyorum ama fiyatlar çok uçuk geliyor 45 55 bin arası dikleştirme de olması gerekiyor diyor doktorlar ama benim asıl merak ettiğim his kaybı oldumu yaptıran arkadaşlar ve dokunduğunda hissediliyormu protez ayrıca burda bir çok paylaşımda gördüğümde yaptıranlar pişman bi 10 yıl sonrasında yeniletme gerekiyormuş vs gibi yorumlar okudum sizin bilginiz varsa paylaşabilir misiniz acaba
Merhaba, ben 50bin odedim meme buyutme ameliyatim icin. 10/15 yil sonra yeniletme gerekebilirmis kapsul olusumundan dolayi. Ama buda herkes icin gecerli degil anladigim kadariyla. 20 30 yil ayni silikonlari kullananlarda var

Merhaba, ben 50bin odedim meme buyutme ameliyatim icin. 10/15 yil sonra yeniletme gerekebilirmis kapsul olusumundan dolayi. Ama buda herkes icin gecerli degil anladigim kadariyla. 20 30 yil ayni silikonlari kullananlarda var
Hangi implantı taktırmıştınız acaba

Selam kızlar, ben de 6 ocak estethica da uğur beye ameliyat olacağım, tecrübeleriniz için teşekkürler😙 umarım hepimiz için tatlı bi süreç olur🎉

Merhaba, ben 15 Aralıkta meme büyütme ameliyatı oldum. Mentor 360cc takıldı. Hic ağırım olmadan rahatça hareket edebildim. Ameliyatın ertesi günü akşam yemeğine dışarı çıkabildim. Ameliyatım İstanbul Ataşehir Medicanada gerçekleşti. Doktorum Ayşegül Sivri. Kesinlikle herkese tavsiye ederim

Selam kızlar, ben de 6 ocak estethica da uğur beye ameliyat olacağım, tecrübeleriniz için teşekkürler😙 umarım hepimiz için tatlı bi süreç olur🎉
Yaa ne guzel, hic korkmayin hersey cok guzel olur insallah. Ben ilk 2 gun cok agri cektim ama 2. Gunun aksaminda canli muzik dinleyip oynarken buldum kendimi:) yurt disinda yasiyorum ve turkiyeye gelmisken gezmekte istedigim icin hergun bir yerlerdeydim. Agir kaldirmadim hic ve yoruldugum zaman dinlendim sadece hic bi sorunum olmadi 😄

Yaa ne guzel, hic korkmayin hersey cok guzel olur insallah. Ben ilk 2 gun cok agri cektim ama 2. Gunun aksaminda canli muzik dinleyip oynarken buldum kendimi:) yurt disinda yasiyorum ve turkiyeye gelmisken gezmekte istedigim icin hergun bir yerlerdeydim. Agir kaldirmadim hic ve yoruldugum zaman dinlendim sadece hic bi sorunum olmadi 😄
Ayy maşallah harikasını, umarım benimde bu şekilde geçer. Moral depoladım :))

Bir de birşey soracağım sigara kullanan arkadaşlar, anestezi uyanma vs sorun yaşadınız mı

Bir de birşey soracağım sigara kullanan arkadaşlar, anestezi uyanma vs sorun yaşadınız mı

Ben kullaniyorum. Ameliyatimdan 3 hafta once doktor birak demisti birakamadim tabi malesef :) bir sorunda yasamadim ama yinede kullaniyosaniz birakmaya calisin iyilesme surecinide cok etkiliyormus.

Bende kullanıyorum ameliyat sabahı son sigaramı içip gittim 🙈narkozla alakalı hiç bir skntı yaşamadım..Amelyattan sonra 15 gün sigara içmedim iyileşme süresini etkilemesin diye ama o kadar dayanabildim 🙈

X